Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe skąd ludzie czasem to znajdują. Pukają i stukają w telefony szukając luzów i dziwnych dźwięków podpadających pod wady fabryczne?

Toż to optyka aparatu.

Ja to "odkryłem" odkładając zwyczajnie swój mi4c na twardy stół nie robiąc tego zbyt delikatnie i w cichym pomieszczeniu. Grzechotka jest zauważalna, ale to zupełnie nie przeszkadza, chyba że ktoś ciągle puka palcami w obudowę. ;)

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Acid napisał:

Ciekawe skąd ludzie czasem to znajdują. Pukają i stukają w telefony szukając luzów i dziwnych dźwięków podpadających pod wady fabryczne?

Toż to optyka aparatu.

Tak czy siak nie powino miec to miejsca w takim telefonie. 

Nie powiem ale troche to psuje sam "wizerunek" telefonu. Ktos sie nie zna, bierze telefon do łapy i mowi, "te kuwa, cos ci stuka w tym twoim chinskim gownie." I twoja odpowiedz. Nie nie spokojnie, to tylko opytyka aparatu xDD

Mow co chcesz ale brzmi to komicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, grzegorz1982 napisał:

Ta grzechotka jak ją opisujecie to przyciski na boku. Wystarczy je taśma zakleić i nic nie grzechocze, to tak w ramach testu. Jeśli o tym samym mówimy.

Co jak co w normalnym użytkowaniu to nie przeszkadza.

Nie o tym mowimy. Postujak palcem w aparat to sie dowiesz o czym mowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Acid napisał:

Ciekawe skąd ludzie czasem to znajdują. Pukają i stukają w telefony szukając luzów i dziwnych dźwięków podpadających pod wady fabryczne?

Toż to optyka aparatu.

Jeżeli posiadasz mi4c to nie uwierzę, że tego nie zauważyłeś podczas normalnego użytkowania ;] Przy każdym położeniu tel na czymś twardym to słychać. 

W sumie to jest całkiem logiczne,że przy OSI to ruchome części występują w module aparatu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wymieniał może tylną obudowe np na inny kolor? Czy normalnie można ją otworzyć a może jest wklejona na stałe? Po zatrzaskach widać że nie powinno być problemu, Chyba nie ma to wpływu na gwarancje i inne sprawy? Mam szary telefon a chciałbym wymienić plecki na białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maszmol Wg filmiku z YT trzeba pociągnąć przy usb pamiętając o wyjęciu slotu na sim. Mi się nie udało. Sam bym ci oddał moją białą, ale wątpię żebyś ją chciał. Biały niestety nie jest zbytnio "trwały" bez kondoma choć rys nie ma :)

Edytowane przez preston2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ryjki napisał:

Jeżeli posiadasz mi4c to nie uwierzę, że tego nie zauważyłeś podczas normalnego użytkowania ;] Przy każdym położeniu tel na czymś twardym to słychać. 

W sumie to jest całkiem logiczne,że przy OSI to ruchome części występują w module aparatu ;)

Lol nie zrozumiałeś mnie. Oczywiście, że zauważyłem ale to jest w każdym telefonie także to norma. Aż sobie postukałem telefonem o biurko (bo oczywiście każdy tak robi i nasłuchuje przy tym odgłosów z aparatu).

49 minut temu, preston2009 napisał:

@maszmol Wg filmiku z YT trzeba pociągnąć przy usb pamiętając o wyjęciu slotu na sim. Mi się nie udało. Sam bym ci oddał moją białą, ale wątpię żebyś ją chciał. Biały niestety nie jest zbytnio "trwały" bez kondoma choć rys nie ma :)

Włóż plastikowy tool (do otwierania obudów) w róg po stronie otworu na mikrofon. Potem po długości podważając zatrzaski można trochę siły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MTplayer napisał:

Czy jest możliwość wyłączenia automatycznego zwijania się górnej belki po wybraniu którejś opcji?
Drażniące jest gdy chcę wybrać kilka opcji i za każdym kliknięciem zwija mi się menu opcji.

Ustawienia -> powiadomienia -> zwiń po przełączeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wyłączenia automatycznego zwijania się górnej belki po wybraniu którejś opcji?

Drażniące jest gdy chcę wybrać kilka opcji i za każdym kliknięciem zwija mi się menu opcji.

Ustawienia->Powiadomienia->Zwiń po przełączeniu

:-)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem albo czegoś nie rozumie a chodzi mi o funkcje "Smart Lock"

Mam ustawione dwa miejsca dom i praca jako "zaufane miejsca" a mimo to za każdym razem jak chce odblokować telefon muszę podawać wzór do odblokowania. Czy ta funkcja tak działa czy coś źle robię ? Nie ważne czy mam włączony GPS czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Mi4c, zależy mi na stabilności, szybkości działania i bezpieczeństwie danych telefonu.

Posiadam Androida 5.1.1 LMY47V z MIUI 7.0 (7.0.99.99 [LXKCNCI]).

Co polecacie zrobić? Korzystać z zainstalowanego już pakietu optymalizacji, ochronnego, czy może zmienić je?

Co zrobić? Gdzie zgłaszać błędy związane z oprogramowaniem (a znalazłem już 2)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 3v423b32b2v napisał:

Kupiłem Mi4c, zależy mi na stabilności, szybkości działania i bezpieczeństwie danych telefonu.

Posiadam Androida 5.1.1 LMY47V z MIUI 7.0 (7.0.99.99 [LXKCNCI]).

Co polecacie zrobić? Korzystać z zainstalowanego już pakietu optymalizacji, ochronnego, czy może zmienić je?

Co zrobić? Gdzie zgłaszać błędy związane z oprogramowaniem (a znalazłem już 2)?

https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/ Tutaj powinieneś kierować swoje pierwsze kroki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...