Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to, że te kolorki pośrednie jakoś tak nie bardzo się różnią :)
i w sumie aby być pewnym o czym nas informują ich ilość się zawęża.

Pytanie?

Można jakoś zrobić taki SMS spreparowany np. swoją wizytówkę

aby móc go wysyłać bezpośrednio?

Teraz to muszę włazić do SMS, wyszukać komu ostatnio taki wysłałem, wejść w niego dać przekaż i wysłać do konkretnej osoby - trochę ścieżka przydługawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kubapl66 napisał:

Właśnie przyszedł mój Mi4c :D Po 2.5 latach z Galaxy S4 mam dwa pytania.

1. Kiedy patrzę na ekran pod kątem, biel robi się szarawa i i ta szarość narasta w miarę większego kąta. Czy to normalne? Mam matryce Sharp(Jakby ktoś pytał, miałem Amoleda wcześniej)

Kolego, w d... Ci się poprzewracało od tego AMOLED-a przez 2.5 roku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najnowszym romie 6.1.21 zauważyłem bardzo duża czułość EDGE tap. Działa to teraz w 99% ale gdy trzymam telefon lewa ręką to czasami potrafi mi cofnąć strony 5 razy wstecz mimo że trzymam nieruchomo palce. Ktoś też spotkał się z czymś takim? Mam też nilkin frosted shield.

Edytowane przez Barol
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Czy w Mi4C na MIUI Polska można przenieść zegar belki statusu z lewej strony, na środek, albo chociaż na prawo? Bo ta domyślna lewa strona jakoś do mnie nie trafia.

f2ab1fb9c374ac17dc1e79abdb84c457.jpg ja mam taki zegar jeśli o to Ci chodzi. Po prostu z innego motywu.

Pytanie ode mnie. Jak w messengerze fejsbukowym zrobić aby po kliknięciu w powiadomienie o wiadomości przekierowalo mnie do apki? Bo teraz jak klikam to nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Czy w Mi4C na MIUI Polska można przenieść zegar belki statusu z lewej strony, na środek, albo chociaż na prawo? Bo ta domyślna lewa strona jakoś do mnie nie trafia.
f2ab1fb9c374ac17dc1e79abdb84c457.jpg ja mam taki zegar jeśli o to Ci chodzi. Po prostu z innego motywu./p>

Chodziło mi o zegar na belce statusu, czyli ten który się pokazuje kiedy jesteśmy w jakiejs aplikacji. 08a2a6b4fdd3976d0d25b90f90c5c641.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c

Aaa sorry jestem trochę wczorajszy. To nie poradze na to nic :/

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakiś sposób, żeby zmienić kolor zegarka z pogodą na taki sam jak ten bez pogody i/lub aby zegarek automatycznie zmieniał kolor na ten  z motywu ? 

Nie ma takiej możliwości chyba, że umiesz ręcznie edytować kod zegarka i tam zmienić kolor.

Wysłano z Mi4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...