Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na Mi4C można wykonać undervolting?

Bez custom kernela tego nie zrobisz to raz. Dwa, potrzeba też custom recovery do ewentualnego wgrania kernela. Nawet nie wiem, czy już są jakieś stabilne kernele. Poszukaj na XDA.

TapTap Tapatalk+MI4W

Nie ma nawet kodu źródłowego kernela :D

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin - nie no lepiej go nie wkrw :)

Tak czy owak przypatrując się "dyskusji" a sam coś takiego przechodziłem - wnioskuję o nagranie filmika z krokami jak wgrać Miui Polska :)
Chłopaki są ogarnięte więc dla zielonych taki instruktaż byłby zbawieniem, dla innych potwierdzeniem wykonywanych kroków.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na Mi4C można wykonać undervolting?

Bez custom kernela tego nie zrobisz to raz. Dwa, potrzeba też custom recovery do ewentualnego wgrania kernela. Nawet nie wiem, czy już są jakieś stabilne kernele. Poszukaj na XDA. TapTap Tapatalk+MI4W

Nie ma nawet kodu źródłowego kernela

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Aaa, no to się sprawa wyjaśniła.

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k..wa naprawdę mam już dosyć ,poprowadzcie to proszę do końca !

jestem w sd card i wybieram select storage i mam tak

klikam OK i potem install zipp przycisk zmienia się w install image i nic się nie dzieje? jest jak na zdjęciu poprzednim u góry widać ten plik zipp

WP_20160118_004[1].jpg

WP_20160118_006[1].jpg

Edytowane przez pansamochodzik
złe zdjęcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, adamunio napisał:

Pawliko a wymyśliłeś coś może zmoim tematem? A czy w mi4c można zrobić miflash?

Masz chyba zablokowany bootloader. Nigdy nie widzialem tego bo nie interesowalem sie tym jeszcze.

Ale napisz mi prosze od kiedy masz telefon, skad kupiles, i jaki masz obecnie rom.

I napisz czy wczesniej ci twrp dzialalo i kiedy przestalo :P

Edytowane przez Pawliko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, adamunio napisał:

Telefon mam miesiąc. Kupiłem go od Burizzy{ Xon24}. Miał miui Polska . Po wgraniu 6.1.11 się posypał. Wcześniej co tydzień aktualizowałem bez problemów. Teraz mam chiński 6.1.14 bo tylko taki mogłem zainstalować zrobiłem to przez updater.

A to dziwne bo ja teraz jestem na 6.1.11 i dziala.

A ten chinski rom co wgrales wlasnie zablokowal ci bootloader na 100% :P

Wiec musisz go odblokowac i dopiero bedziesz mogl wgrac MIUI polska.

Masz poczytaj i zrob.

http://en.miui.com/thread-202290-1-1.html

Edytowane przez Pawliko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za pomoc ,ściągałem jeszcze 3razy plik ROM i wrzucałem go do tel i wreszcie się udało i się pojawił w sd card .

nie wiem co było powodem ,może błąd w pobieraniu ? zainstalowałemi właśnie się resetuje tel ,możebędzie dobrze.

baku1991 daruj sobie te obraźliwe komentarze ,chcesz spać to śpij  ,wiem w sieci to możesz sobie pozwolić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pansamochodzik napisał:

dziekuje wszystkim za pomoc ,ściągałem jeszcze 3razy plik ROM i wrzucałem go do tel i wreszcie się udało i się pojawił w sd card .

nie wiem co było powodem ,może błąd w pobieraniu ? zainstalowałemi właśnie się resetuje tel ,możebędzie dobrze.

baku1991 daruj sobie te obraźliwe komentarze ,chcesz spać to śpij  ,wiem w sieci to możesz sobie pozwolić.

 

Dobra Marek nie denerwuj sie. Wazne ze (chyba) sie udalo :D To moze zajac chwile wiec sie nie przejmuj ze dlugo trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie denerwuję się Sherloku:-) ale oczekiwałem pomocy a tu...

zobaczymy jak się będzie używało tego cuda :-) potrzebowałem tel z androidem bo pewna aplikacja potrzebna mi do pracy nie działa pod win mobile,a naczytałem tyle dobrego o tym tel że go nabyłem .obawiałem się takiej szopki .Tylko po poczytaniu Waszego forum doszedłem do wniosku że z Waszą pomocą dam radę.

Nadal mam mieszane uczucia do androida, win z nokia bardzo mi odpowiadała ale cóz mimo wieku trzeba się rozwijać :-) i poznawać czym młodzież się bawi.

Jeszcze raz dzięki:-) i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pansamochodzik napisał:

nie denerwuję się Sherloku:-) ale oczekiwałem pomocy a tu...

zobaczymy jak się będzie używało tego cuda :-) potrzebowałem tel z androidem bo pewna aplikacja potrzebna mi do pracy nie działa pod win mobile,a naczytałem tyle dobrego o tym tel że go nabyłem .obawiałem się takiej szopki .Tylko po poczytaniu Waszego forum doszedłem do wniosku że z Waszą pomocą dam radę.

Nadal mam mieszane uczucia do androida, win z nokia bardzo mi odpowiadała ale cóz mimo wieku trzeba się rozwijać :-) i poznawać czym młodzież się bawi.

Jeszcze raz dzięki:-) i pozdrawiam

No to po kilku godzinach instalacji udalo sie :D

Teraz czekac cie kilka dni grzebania w telefonie zeby ogarnac jego funkcje :D

Pamietaj tylko ze jak bedziesz robil konto te xiaomi, i bedziesz chcial przypisac swoj sim do konta to musisz zmienic jezyk systemu na angielski.

Jak bys mial jeszcze jakies pytania to wal śmialo. Mysle ze swoimi pytaniami juz nikogo nie zaskoczysz wiec wal smialo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ,a jak jest z jakąs gwarancją tel ,bo nie mam rachunku ,są tam w pudełku jakieś karteczki z krzaczkami i jedna wygląda jak gwarancja ,ma miejsca do wypełnienia?

co daje te konto w xiaomi?

ja już nic specjalnie nie będę grzebał ,ma dzwonić i odtwarzać muzykę ,rozumiem ze wszystkie apki na androida powinny działąć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pansamochodzik napisał:

no właśnie ,a jak jest z jakąs gwarancją tel ,bo nie mam rachunku ,są tam w pudełku jakieś karteczki z krzaczkami i jedna wygląda jak gwarancja ,ma miejsca do wypełnienia?

co daje te konto w xiaomi?

ja już nic specjalnie nie będę grzebał ,ma dzwonić i odtwarzać muzykę ,rozumiem ze wszystkie apki na androida powinny działąć?

 

Jak kupowales u chinczyka to masz 12msc gwarancji.

Konto xiaomi daje chmure do ktorej mozesz synchronizowac zdjecia, notatki i inne pierdoły. + Masz jakotakie zabezpieczenie telefonu wrazie kradzieży. Ja tam polecam. 

No tak, apki beda dzialac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...