Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

hmm czy może mi jakaś dobra dusza podpowiedzieć gdzie jest aplikacja Pobrane albo wystawić jakoś plik do jej. instalacji? Na pewno zmieniałem tam limit wielkości plików dla pobierania z sieci mobilnej, a teraz tej aplikacji nie widzę, a po ostatniej aktualizacji MIUI to ustawianie się zresetowało i jestem w czarnej rzyci... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Winiu89 napisał: W folderze narzędzia
właśnie kurna niema... dam zobacz. 

Screenshot_2015-12-23-14-54-47_com.miui.home.thumb.png.d51fe61f858430d9db8d6cb31a8497d0.png

A to są wszystkie apki z tego folderu? Próbowałes przesunąć palcem?

Tak normalnie wygląda folder ale on może mieścić więcej pozycji.

W innym wypadku wejdz w

Ustawienia>aplikacje i jedź w dół do litery P i szukaj czy aplikacja jest w systemie :)

Polecam zakładkę "wszystkie".

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bartosz.g napisał:

Paluchem do góry na ekranie głównym, wpisz pob... i powinna wyjść apka o nazwie pobrane - jeśli jej nie ma, no to cóź, zainstaluj jeszcze raz miui polska, nawet tą samą wersję

hmm dobry sposób, przyda się na przyszłość ale niestety Pobrane nie ma... niezła lipa... 

O instalowaniu miui mówisz o pełnej instalacji czy wg Ciebie powinna wystarczyć aktualizacja? Hmm w sumie to nie wiem czy da się "aktualizować" do tej samej wersji ale to się sprawdzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz miui polska, to po prostu po ściągnięciu ze strony przez updater zainstaluj wersję tą samą co masz lub nowszą. Wtedy nie musisz robić wipe. I moim zdaniem powinna się pojawić apka pobrane bo instaluje się ona razem z systemem i jest od razu. Nie daje gwarancji :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, patyczak napisał:

Hmm w sumie to nie wiem czy da się "aktualizować" do tej samej wersji ale to się sprawdzi. 

Czemu miałoby się nie dać? Oczywiście, że się da. Co więcej - nie ma bardziej bezproblemowej aktualizacji niż z tej samej na tę samą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, grzegorz1982 napisał:

Mam włożone dwie karty sim jedna obsługa 2G a druga 3/4G ale chce je przełączyć tak aby ta która pracowała w trybie 2G teraz pracowała w trybie 3/4G bez potrzeby przekładania kart sim. Czy w Mi jest taka opcja.

Skoro oba porty mogą działać w LTE, to właśnie znaczy, że jest taka opcja, o jakiej piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Advanced Signal Status i w nim możemy przejść do ustawień szybko i ustawić z jakimi sieciami jaka karta ma się łączyć ;) Mam ustawione na sztywno kartę RBM do internetu na 4G ;)

EDIT:

Czy udało się komuś w klawiaturze google lub innej zastosować (nie w tyle a w klawiaturze na górze) zamianę tekstu na mowę?

W klawiaturze wbudowanej od google jak klikam mikrofon to nic sie nie dzieje...

Funkcja działa, ale jak mam dymek z rozmowy czy coś na górze to jak juz cos powiem i zamieni to musze ten dymek schowac czy przejsc do tylu zeby potwierdzic co zamieniło na tekst... denerwujace to jest. 

 

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Renegade napisał:

Parę pytań :)

1. Jak się robi zrzuty ekranu w Mi4c na v7 ?, do tej pory w Mi2s na v5 miałem to w menu lub przy kombinacji 2 klawiszy :)

2. Czy ktoś ma jakiś fajny ciemny motyw, bo ta wszechobecna biel (ustawienia, sms, dialer) bije po oczach. :-x

1. Vol down + power, wciskasz jednoczesnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pawliko napisał:

1. Vol down + power, wciskasz jednoczesnie

A widzisz jednocześnie :shock:, w v5 robiłem pierw vol down i później power. Dzięki :-D

To jeszcze paczka z ciemnym motywem jak by ktoś miał :)

np w tym stylu:

https://lh3.googleusercontent.com/qnULUhe3VM222AiltLWqArUvbCltv2_Xc1fL9_OPYdDbsJ0aY6QVEDSLEdDMalqpjfY=h900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, makovic napisał:

Oj można też inaczej. W górnej belce masz skróty. Tylko sobie je przewiń bo ich jest więcej niż na pierwszy rzut oka :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Zawsze można je ułożyć po swojemu żeby nie trzeba było przewijać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...