Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, AndropaX napisał:

Jest 6.0? jest :D

423804eac8f5b7227af5970f9484cda4.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Hehe :D

BTW  Porównywałem dziś OPO na 6.0 i Mi4c. Mi4c jest szybsze przy otwieraniu części apek, więc myślę, że z 6.0 byłoby jeszcze lepiej. Just sayin' :)

Zmieniał ktoś DPI na Mi4c?

4 minuty temu, AndropaX napisał:

Xiaomi akurat dużo zmienia "pod maską" systemu, więc nie sądzę. Już chyba więcej przynoszą piątkowe aktualizacje niż przyniosłaby zmiana bazy na m.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

No ok, skoro tak to rozumiem :P

Jeszcze takie pytanko. Wiecie czy Mi4c ma standard usb 2.0 czy 3.0(1)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ale podobno nie nadaje się do codziennego użytku. GPS nie działa itp. Jak już jesteśmy w temacie to wiecie może jak zainstalować 2 systemy na jednym urządzeniu? Na starej xperii mogłem robić takie cuda, wiecie coś na ten temat?

Edytowane przez Matixx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AndropaX napisał: Jest 6.0? jest

423804eac8f5b7227af5970f9484cda4.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Hehe

BTW  Porównywałem dziś OPO na 6.0 i Mi4c. Mi4c jest szybsze przy otwieraniu części apek, więc myślę, że z 6.0 byłoby jeszcze lepiej. Just sayin'

Zmieniał ktoś DPI na Mi4c?

4 minuty temu, AndropaX napisał: Xiaomi akurat dużo zmienia "pod maską" systemu, więc nie sądzę. Już chyba więcej przynoszą piątkowe aktualizacje niż przyniosłaby zmiana bazy na m.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

No ok, skoro tak to rozumiem

Jeszcze takie pytanko. Wiecie czy Mi4c ma standard usb 2.0 czy 3.0(1)?

Specjalnie dla ciebie teraz się tym bawiłem i chyba wszystko ok cef83c42de161a8b5f554b70148cc4cc.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Winiu89 napisał:

Te soczewki słychać jak się od tyłu popuka w górną krawędź na środku, no i telefon przy uchu musi być :)

Wiem że było w wielu tematach pisane że to soczewka, ale tak dla testu, wyłącz sobie aktywne krawędzie jeśli masz włączone i sprawdź czy nadal masz efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MTplayer napisał:

Wiem że było w wielu tematach pisane że to soczewka, ale tak dla testu, wyłącz sobie aktywne krawędzie jeśli masz włączone i sprawdź czy nadal masz efekt.

Prawie od początku miałem krawędzie wyłączone, ponieważ mam twardy case i za bardzo mi one nie działały na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, makovic napisał:

Ogólnie za szkła 3mk się ceni...

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Ale wole dać za produkt 20zl więcej i mieć porządne szkło, które nie zacznie się po tygodniu odklejać, rysować łatwiej niż najtańsza folia i będzie porządnie wykonane. To jest tylko 20-30zł.. chyba dla właściciela telefonu za ponad 1 tys. nie stanowi różnicy taka kwota..

Chyba się odezwę do 3mk i zaoferuje swój telefon na wzór (o ile potrzebują, bo przecież Flexible mają w ofercie.)

Edytowane przez Gumka23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamówiłem parę godzin temu Flexiglass i mam nadzieję być zadowolonym użyszkodnikiem :)
Będzie na jakiś czas zapasem bo zaraz po kupnie telefonu kupiłem lokalnie szkło jakieś pro hard glass 9H

ale spasowane jest kiepsko :(
stąd decyzja aby dać szansę 3MK!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, makovic napisał: Ogólnie za szkła 3mk się ceni...

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Ale wole dać za produkt 20zl więcej i mieć porządne szkło, które nie zacznie się po tygodniu odklejać, rysować łatwiej niż najtańsza folia i będzie porządnie wykonane. To jest tylko 20-30zł.. chyba dla właściciela telefonu za ponad 1 tys. nie stanowi różnicy taka kwota..

Chyba się odezwę do 3mk i zaoferuje swój telefon na wzór (o ile potrzebują, bo przecież Flexible mają w ofercie.)

Mam szkło na oneplus one za 1$ i jest lepsze od nillkina i takiego innego za 50zl (nie pamiętam nazwy)

Ja właśnie zamówiłem parę godzin temu Flexiglass i mam nadzieję być zadowolonym użyszkodnikiem

Będzie na jakiś czas zapasem bo zaraz po kupnie telefonu kupiłem lokalnie szkło jakieś pro hard glass 9H

ale spasowane jest kiepsko

stąd decyzja aby dać szansę 3MK!!!

Tez zamówiłem a jeszcze mi4c nie mam w rękach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FlexibleGlass mam na swoim. Polecam. Twardość to 7H a HardGlass ma 9H. Dużej różnicy nie ma. 

Aktualnie czekam na InvisibleCase od 3MK dla Mi4c

To jest duża różnica, ale nie wierzę żeby szkła miały taka twardość. H9 nie powinno być zarysowane nożem, jedynie diament lub piasek, a nie jest trudno ich zarysowac kluczami.

Inna sprawa że one nie są hartowane. Pękło mi 2 razy szkło "hartowane" na ekran i pęka ono jak zwykle szkło. Hartowane masz boczne szyby w aucie żeby nie pękały tworząc ostrych krawędzi.

Gorilla glass też tworzy pajeczynke, szkła hartowane na ekran pękają normalnie - czyli nie są hartowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, chceswieta napisał:

Cześć, zastanawiam się poważnie nad MI4C jako moim pierwszym Xiaomi i mam pytanko. Słyszałem że różnie to bywa z Messengerem, a to apka, której najczęściej używam... Jak z tym dokładnie jest?

Sent from my Tab2A7-10F using Tapatalk

Ale że co dokładnie? I który Messenger? Ten od Facebook czy Google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mi powiadomienia przychodzą chyba zawsze. Może ci którym nie przychodzą mają wyłączony autostart tej aplikacji. A co do dymków musiałem w uprawnieniach zezwolić na pływające okna żeby w ogóle się pojawiły ale mimo to czasami one znikają nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...