Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Gravis napisał:

Działa komuś Titanum Backup? 

Jeżeli tak to na jakim ROM i w jakiej wersji?

Mi4c na najnowszej aktualizacji nie działa i na kilku wcześniejszych też nie działał. Kopie robi ale już nie przywraca, nie zamraża i nie odinstalowuje aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gravis napisał:
Która wersja TB? 

Jaką apkę udało Ci się przywrócić? Z danymi czy bez?

 

Chociażby Subway Surfers, World od Goo, Bloons TD 5, Worms Armageddon, Angry Birds Star Wars II. Przywracałem tylko dane, najpierw instalowałem apki ze sklepu. Mam problem ze Zgadnij co to? Aplikacja przy uruchomieniu wywala błąd zarówno po samym przywróceniu danych jak i apka+dane.

Wersja Titanium: najnowsza z google play

Wersja ROM: MIUI Polska (v7) 5.12.10

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Matixx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Winiu89

czyli jest jak mówię, czas się aktualizuje dopiero po odblokowaniu telefonu - co w praktyce widać.
I ciągle mnie zastanawiało czemu coś się tam z zegarem wyczynia :)

Odnosi ktoś wrażenie, że te nieszczęsne soczewki co drgają gdy się uderzy palcem w tył telefonu, wpływają na jakość rozmów?

Mnie się momentami zdaje, że jak rozmawiam to jakby czasem było słychać po przez oddziaływanie fal dźwiękowych, że te soczewki

w tle rozmowy "trzeszczą"> W mniejszym czy większym stopniu drażniąc rozmówcę.

Szkoda, że to hardwarowy problem, raczej nie do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie soczewki nie drgaja, to byla pierwsza rzecz ktora sprawdzalem po odebraniu telefonu. Pukam, stukam w okolicach kamery, w kamere i nic.

U mnie te czasami trzeszczy, ale nie zawsze. Mam ważenie, że po wyłączeniu redukcji szumów jest lepiej. Jakość rozmów również bardziej zróżnicowana. Czasem jest wyśmienicie, a czasem przeciętnie.

Tel musi pierdolnąć kilka razy przynajmniej o dobrze położone panele by doszło do uszkodzeń wewnętrznych. U mnie nic nie grzechotało a jak jebnął o ziemię to teraz usypiam dzieciaka telefonem

Wysłane z mojego Mi-4c

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

35 minut temu, MTplayer napisał:

Dzisiaj przyszedł mi mi4c, po zdjęciu folii tej z chińskimi napisami jak się przypatrzeć pod kątem widać takie kropeczki na całym ekranie, to normalne? to jest to co odpowiada za dotyk właśnie? w moich poprzednich telefonach nigdy tego nie zauważyłem.

Tak ma byc.

Przed chwilą, Winiu89 napisał:

Te soczewki słychać jak się od tyłu popuka w górną krawędź, no i telefon przy uchu musi być :)

U mnie i u kolegi rowniez to samo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki.
Zainstalowałem sobie z racji braku radia FM aplikację OpenFM.
Ciekawostką jest fakt, że działa mi tylko jak mam włączony transfer danych z karty sim.
Jeśli zaś mam włączone wifi lokalne z routera, słucham Spotify, łażę po necie ale radio OpenFM działa ale milczy?
Działa na zasadzie, że można skakać po utworach ale cisza w słuchawkach grobowa, po za sygnałem stuknięcia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, AndropaX napisał:

A po co ci on na miui?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Aaa nie wiem. :P Póki co na każdym innym telefonie niż Xiaomi poprawia płynność i stabilność. Jeśli chodzi o czystego androida to 6.0 jest całkiem dopracowany i pewnie MIUI  nie musiałoby łatać tyle bugów co w 5.1.

EDIT: Noo i to poczucie downgrade z 6.0 na 5.1 przy przesiadce :P

Edytowane przez Mayex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mn1s1ek napisał:

A można robić aktualizację z np. 5.12.4 od razu do 5.12.17 czy trzeba po kolei wszystkie kolejne wydania ?

Niesamowite... Wciąż ktoś zadaje to pytania. Skąd ludzie biorą w ogóle ten chory pomysł, że trzeba wszystkie po kolei?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AndropaX napisał: A po co ci on na miui?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Aaa nie wiem. Póki co na każdym innym telefonie niż Xiaomi poprawia płynność i stabilność. Jeśli chodzi o czystego androida to 6.0 jest całkiem dopracowany i pewnie MIUI  nie musiałoby łatać tyle bugów co w 5.1.

Xiaomi akurat dużo zmienia "pod maską" systemu, więc nie sądzę. Już chyba więcej przynoszą piątkowe aktualizacje niż przyniosłaby zmiana bazy na m.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...