Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, AndropaX napisał:

mi4 i mi note jakoś lollipopa nie dostały, choć przy jego wprowadzaniu były topowymi w ofercie xiaomi to dostał go tylko mi2/s.

Mi2S niby dostał, ale ja bym tego nie liczył, bo to była "special edition" i niosła wiele problemów oraz ograniczeń (zwłaszcza dotyczących kamery). Było to więc krok wstecz dla tego telefonu. Jak tak samo miałoby się stać w przypadku Mi4c, to należy mieć nadzieję, że nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, latet napisał:

Mi2S niby dostał, ale ja bym tego nie liczył, bo to była "special edition" i niosła wiele problemów oraz ograniczeń (zwłaszcza dotyczących kamery). Było to więc krok wstecz dla tego telefonu. Jak tak samo miałoby się stać w przypadku Mi4c, to należy mieć nadzieję, że nie dostanie.

z reguły "home made" porty mają problemy z sterownikami kamery, bluetooth, GPS...

ciekawe, że to wrzucili oficjalnie do telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie dlaczego nie ma Mi4c na oficjalnej stronie mi.com? Mi4 jest i Mi4i a tego modelu brak. Może nie planują go nadal wspierać i nawet go tam nie umieścili.

To by byli już kompletnymi dziwakami.

Słuchawka parę miesięcy i brak wsparcia?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MTplayer napisał:

A ktoś wie dlaczego nie ma Mi4c na oficjalnej stronie mi.com? Mi4 jest i Mi4i a tego modelu brak. Może nie planują go nadal wspierać i nawet go tam nie umieścili.

mi4C to jest wersja na rynek Azjatycki i nigdy nie będzie na stronie angielskiej, jedynie wersja I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MTplayer napisał:

A ktoś wie dlaczego nie ma Mi4c na oficjalnej stronie mi.com? Mi4 jest i Mi4i a tego modelu brak. Może nie planują go nadal wspierać i nawet go tam nie umieścili.

Zamiast pisać głupoty pobierz rom miuipolska...

Jak byk Mi4c jest na mi.com, nie siej zamętu.

30 minut temu, Linkos napisał:

może po prostu nie dopowiedzieli tych tzw. pośrednich modeli. Woleli podać flagowce i "byłe" flagowce.

Podali konkretnie. Tak jak jest napisane w poście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jeśli mi4c miałby nie dostać moim zdaniem. Mi4 ok ale Mi3 również niby dostanie...

Więc na logikę nie wiem dlaczego mieliby wykluczyć nasz model?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Mi3 też dostanie, bo mają 1 rom z mi4.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Acid napisał:

Zamiast pisać głupoty pobierz rom miuipolska...

Jak byk Mi4c jest na mi.com, nie siej zamętu.

co do obecności Mi4c na mi.com racja, jest na oficjalnej chinskiej, google z automatu wrzucało mnie na /en/ gdzie go nie ma.

Co do głupot to po co tak ostro? nie mam jeszcze telefonu bo dopiero zamówiłem, a była to jedynie sugestia związana z obserwacją na stronie na którą wrzuciło mnie google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomasov napisał:

Czy lepiej poczekać z zakupem 4C na ibaygou do świąt licząc na niższą cenę?

Zależy czy masz duże ciśnienie na posiadanie go już teraz. Pewnie będzie niższa cena ale jakiś wielkich promocji bym się nie spodziewał. Prędzej jakiś bundle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi sprawdzic czy tylko ja mam taki problem, czy to ogolny blad ?

Jak wejde w aparat, klikne w miniatruke zdjecia po lewej stronie, to mam czesto problem ze nie moge kliknac "Więcej" naciskam naciskam i nic sie nie dzieje. Wszystkie inne guziczki obok dzialaja. 

Mozecie mi to sprawdzic ? Tylko prosil bym zebym poprzewijac troche zdjec, wyjsc i wejsc etc...

 

Dzieki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi sprawdzic czy tylko ja mam taki problem, czy to ogolny blad ?

Jak wejde w aparat, klikne w miniatruke zdjecia po lewej stronie, to mam czesto problem ze nie moge kliknac "Więcej" naciskam naciskam i nic sie nie dzieje. Wszystkie inne guziczki obok dzialaja. 

Mozecie mi to sprawdzic ? Tylko prosil bym zebym poprzewijac troche zdjec, wyjsc i wejsc etc...

 

Dzieki :>

U mnie działa bez problemu.

Wysłane z Mi4c Prime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krss32 napisał:

Zależy czy masz duże ciśnienie na posiadanie go już teraz. Pewnie będzie niższa cena ale jakiś wielkich promocji bym się nie spodziewał. Prędzej jakiś bundle

Zwróć też uwagę na kurs dolara. Nie jestem finansistą, ale ostatnio ciągle rośnie i rośnie, więc może ew. promocja w święta zostanie "zjedzona" przez wyższy kurs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sieć wspiera VoLTE to rozmowy głosowe mogą mieć lepszą jakość. Z tego co na szybko czytałem to nawet podczas rozmowy utrzymywane jest połączenie z internetem po LTE co pozwala korzystać z kodeków audio wymagających większej przepustowości sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, emsiti napisał:

Też się nie znam na finansach, ale wydaje mi się, że rosnący kurs dolara nie będzie miał wpływu np na zakup w euro. Dobrze myślę?

Może. Ale nie wiem jak mając na Paypalu złotówki mam sprawić, aby płacąc na Ibuygou (gdzie ceny są w dolarach podawane) nie przeliczało mi moich środków ich na dolary, tylko na euro? Eeee... pewnie to i tak bez różnicy, bo i tak już oni to zawsze tak poprzeliczają, że to oni są do przodu, a klient traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...