Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Ale po kiego uja kombinujesz ? Kup z tej aukcji i masz 100% pewnosc ze bedzie legitne.

http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-prime-3gb-32gb-dual-sim-wysylka-z-pl-i5774938515.html

Od tego sprzedawcy nic nie kupie mimo ze ma pozytywne komentarze, po prostu nie podoba mi się ich podejście itp.

Dlatego pytam o xiaomi4you.pl

 

Edytowane przez grzegorz1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie dzisiaj wreszcie Mi4c i moje pierwsze zderzenie z Xiaomi nie jest łatwe :D 

Po pierwsze - gdzie są wszystkie aplikacje od Google? Mam tylko sklep. Nic więcej nie powinno być?

Po drugie - aplikacje do pilota i MiBanda. Są w paczce, którą znalazłem po podłączeniu telefonu do kompa. I ktoś pisał kilka stron wcześniej, że trzeba je wypakować. Zasadnicza tajemnica - gdzie? Bo do głównego folderu nie wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Oxilles17 napisał:

Dotarł do mnie dzisiaj wreszcie Mi4c i moje pierwsze zderzenie z Xiaomi nie jest łatwe :D 

Po pierwsze - gdzie są wszystkie aplikacje od Google? Mam tylko sklep. Nic więcej nie powinno być?

Po drugie - aplikacje do pilota i MiBanda. Są w paczce, którą znalazłem po podłączeniu telefonu do kompa. I ktoś pisał kilka stron wcześniej, że trzeba je wypakować. Zasadnicza tajemnica - gdzie? Bo do głównego folderu nie wystarczy :D

Jaka masz wersje systemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Oxilles17 napisał:

Po pierwsze - gdzie są wszystkie aplikacje od Google? Mam tylko sklep. Nic więcej nie powinno być?

Problem jest, gdy nie ma Sklepu. Skoro jest Sklep, to możesz każdą inną apkę Google sobie z niego zainstalować. No, prawie każdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, makovic napisał:

Wypakuj na kompie i przerzuc sobie później na słuchawkę

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

No dzięki, to właśnie zrobiłem :D 

Tylko nie wiem, gdzie mam je konkretnie potem "przerzucić", bo po przeniesieniu do głównego katalogu telefon ich nie widzi dalej. Tak, restartowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego my się chyba nie rozumiemy.

Przecież na zrzucie masz pliki o które ci chodzi.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

16 minut temu, maciek04 napisał: No i zainstaluj je oczywiście.

O matko, ale głupi jestem. Aż mi wstyd za siebie!

No nic, dzięki za pomoc. Przynajmniej tymczasowo

Mocne :) gratuluje :) grunt to otworzyć oczy :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzegorz1982 napisał:

Od tego sprzedawcy nic nie kupie mimo ze ma pozytywne komentarze, po prostu nie podoba mi się ich podejście itp.

Dlatego pytam o xiaomi4you.pl

 

Pozwole sobie podbic. Czy ktos slyszal lub mial kontakt ze Sprzedawcą? Z tego co mi wiadomo mozna do nich isc i pomacac telefon. Ale jak z pozniejszymi gwarancjami, itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytania ogólne jeżeli to wymaga otworzenia nowego tematu to bardzo proszę moderatora o przeniesienie lub stworzenie nowego

Używam mojego mi 4c i napotkałem takie nurtujące mnie pytania i problemy:

1. Nie mogę pobrać nic ze sklepu play bez dostępu do wi-fi telefon na siłę wymusza ode mnie połączenie i nic nie da się zmienić w ustawieniach. ktoś wie jak to ogarnąć?

2. Często po wejściu do sklepu play i kliknięciu w okno wyszukiwania aplikacji w sklepie telefon wyświetla błąd, sklep play się wyłącza

3. Czy da się przypisać bezpośrednio wybrane kontakty do danej karty sim aby nie pytał się za każdym razem z jakiej karty ma wykonać połączenie?

4. Non stop zbija mi aplikacje mi band tools ze sklepu play przez co nie dostaje powiadomień na mi banda musiałem przejść na oryginalna aplikacje od xiaomi ale ta ma trochę ubogie funkcje

5. Nie wyświetla powiadomień z messengera i często o nich nie powiadamia

6. to już takie moja opinia myślę że z aparatu da się wyciągnąć trochę więcej ale i tak jest dobrze

 

Ogólnie telefon na bardzo duży plus

 

będę wdzięczny za odpowiedzi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DAMA Rozumiem, że masz najnowsze MIUIPolska?

1. Aplikacja Pobrane > 3 kropki > Ustawienia > Wyłączamy limit po 3G/4G. Ew ustawiamy 100MB. FAQ MIUI się kłania.
2. Na początek wyczyść dane aplikacji sklepu. Jak nie pomoże odinstaluj jej aktualizacje i pozwól aby się ponownie zainstalowały.
4. Ustaw autostart aplikacji w Panel Sterowania > Uprawnienia > Autostart. Dodatkowo przypnij kłódką aplikację poprzez klikniecie menu na pulpicie i gestem w dół po ikonce aplikacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zaśmiecam bo pewnie już ktoś w tej sprawie pisał. Dziś doszedł do mnie Mi4c ale nie znam się za bardzo i chciałem zapytać jaką wersję MIUI mam i co muszę zrobić żeby zainstalować MIUI PL. Cały proces znam bo wcześniej przerabiałem to w mi4i . W informacjach o telefonie mam MIUI 7.0 ( stabilna ) 7.0.99.99 ( LXKCNCI ). Język jest mieszany ang + pl. Nie wiem po prostu czy bawić się we wgrywanie TWRP czy mogę ze standardowego RECOVERY które jest . Z góry dzięki za odpowiedź . Wolę zapytać żeby czegoś nie spartolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale ta z wersji china przy instalacji. Po zainstalowaniu MIUIPolska jeszcze jest tylko, że znika po zrobieniu wipe. Z ROMu można sobie wyodrębnić i zainstalować. Zerknij kilka stron wstecz. Ktoś pisał o tym. Zresztą ja wolę apkę ZaZaRemote.

Edytowane przez preston2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, xamil54 napisał:

I tak mi4c dostanie, dopiero wyszedl i ma nie dostac to by xiaomi w kolano sobie by strzelilo :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

mi4 i mi note jakoś lollipopa nie dostały, choć przy jego wprowadzaniu były topowymi w ofercie xiaomi to dostał go tylko mi2/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...