Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.11.2015, 22:27:44, preston2009 napisał:

Jakiś czas temu była rozmowa o czasie ładowania i jakości ładowarki z zestawu czyli

IMG_20151119_145304_1447941314390.thumb.

U mnie z 22% do 100% zajęło 55min. A bateria trzymała ostatnio 7 dni 6 godz na wersji 5.11.12.

Chciałbym zobaczyć te 7 dni ;) mi ledwo półtora wytrzymuje, maksymalnie 2 dni może dociągnie.... Nie wiem jak Wy z tych telefonów korzystacie :P korzystacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie jestem nowy i mam jedno pytanie bo nie potrafię połapać się na forum - na tą chwile oczywiście :)

Od dwóch dni jestem posiadaczem Mi4c. Mój telefon nabyłem w Polsce w firmie Iltrade. W telefonie mam polski język lecz jest on słabo wg mnie spolszczony.

Mam taki soft  MIUI 7.0.4.0 (LXKCNCI) stabilna. Czy soft jest aktualny? Jeśli nie to czy ktoś podrzucił by mi link softu jaki powinienem wgrać. 

Z góry dziękuje za pomoc

pzdr

Screenshot_2015-12-01-07-54-55.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jedno pytanie do posiadaczy mi4c którzy przesiedli się z Samsunga S4.

Warto?

Warto! Mam Galaxy S4 i przy tym telefonie to zabytek ;-)

Witam

Panowie jestem nowy i mam jedno pytanie bo nie potrafię połapać się na forum - na tą chwile oczywiście

Od dwóch dni jestem posiadaczem Mi4c. Mój telefon nabyłem w Polsce w firmie Iltrade. W telefonie mam polski język lecz jest on słabo wg mnie spolszczony.

Mam taki soft  MIUI 7.0.4.0 (LXKCNCI) stabilna. Czy soft jest aktualny? Jeśli nie to czy ktoś podrzucił by mi link softu jaki powinienem wgrać. 

Z góry dziękuje za pomoc

pzdr

Screenshot_2015-12-01-07-54-55.thumb.png.7daccbbf49410d264e2db86baae6dd0f.png

Na stronie głównej MIUI Polska masz cały opis co i jak wgrać włącznie z recovery i pochodnymi. Masz taki sam babol jak ja na początku. Tutaj jedziemy na wersji dewelopererskiej z j. pl by Acid i spółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kedar1333 napisał:

Kolego Grim a mógłbyś jakiś link podrzucić bo ja znalazłem rom by libra i po przeczytaniu tych wszystkich info nie wiem dalej jaka wersję mam czy 5 czy 6 czy......?

Czego wersje 5 czy  6 ? Masz Mi4c to postępuj  wg. opisu na na stronie miuipolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, preston2009 napisał:

Mi4c ma tylko MIUI V7. To nowy model i nie ma poprzednich. Tu nie ma stabilnej wersji (wszystkie są robione na developerskiej na Chiny) choć 5.11.12 jest bardzo dobra. Nie wiem jak na najnowszej bo nie zainstalowałem.

MI4c wyszlo ze stabilną wersją MIUI 6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, preston2009 napisał: Mi4c ma tylko MIUI V7. To nowy model i nie ma poprzednich. Tu nie ma stabilnej wersji (wszystkie są robione na developerskiej na Chiny) choć 5.11.12 jest bardzo dobra. Nie wiem jak na najnowszej bo nie zainstalowałem.

MI4c wyszlo ze stabilną wersją MIUI 6

Nie wydaje mi się...

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu używać ROMu chińskiego bo nie ogarnia kompletnie usług Google. Sklep Play z linków otwiera się w przeglądarce itd.

Tapatalknięte z MI4c

Ps. Na telefonie miałem po wyjęciu z pudełka stable 6.6.6. Z tego co widzę nie można go nawet pobrać na stronie.

Edytowane przez GrzeSek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najnowszym ktoś pisał, że lepiej działają powiadomienia, ale bateria trochę gorzej. Coś za coś. Jeżeli na jakimkolwiek ROMie bateria nie trzyma 4 dni tylko 1 dzień to niech instaluje najnowszą wersję. Ja używam mojego Xiaomi inaczej.

ps

@Oxilles17
Do archiwum jest link na stronie miuipolska.pl :
https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982086995005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...