Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w wersji MI4C z 2GB ramu w zuepłności wystarczy?Czy dla MIUI to nie za mało? 

Jak wszyscy wiemy mamy dzisiaj wyprzedaże tak i więc i ibaygou ma jakieś zniżki o czym informuje na stronie początkowej.Czy MI4C jest dzisiaj przeceniony z tej okazji czy też to jego stała cena bo nie mogę się połapać?! :)

Rozumiem,że wersja 32gb od 16gb różni się jedynie pojemnością i ilością ramu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zdecydowałem,że kupię 32GB bo żona dużo zdjęć pstryka więc problem ramu rozwiązał się sam :) Rozumiem,że będzie działał jej LTE w PLAY ? :) zastanawiam się dlaczego na forum zdjęcie przy modelu 4C jest wyblakłe? Czy to znaczy,że nie jest wspierany przez MIUI pl? Przecież chyba jest ROM PL dla tego modelu?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo, moze ktos rozwiac moje wątpliwosci co do update systemu ?

Obecnie posiadam wersje  MIUI 5.11.12 i chcial bym updatowac do najnowszej, z tym ze dla naszych telefonow nie bylo update do  5.11.19 wiec musze zrobic  wipe all data. I moje pytanie, czy zrobienie kopi zapasowej systemu miui na starym systemie i przywrocenie jej juz na nowym da rade ??

Co do wipe data to wystaczy ze zwipuje :

Dalvik cache, system, data, i cache ?

Robie to pierwszy raz wiec prosze o wyrozumialosc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tomasov napisał:

Czy w wersji MI4C z 2GB ramu w zuepłności wystarczy?Czy dla MIUI to nie za mało? 

Jak wszyscy wiemy mamy dzisiaj wyprzedaże tak i więc i ibaygou ma jakieś zniżki o czym informuje na stronie początkowej.Czy MI4C jest dzisiaj przeceniony z tej okazji czy też to jego stała cena bo nie mogę się połapać?! :)

Rozumiem,że wersja 32gb od 16gb różni się jedynie pojemnością i ilością ramu?

To jego stała cena - która pierwotnie była jakiś 1-2 miesiące  temu 2$ niższa a z okazji BF jest zniżka na całe zamówienie zależna od stopy kwoty w koszyku - podobnie jak do wczoraj przy promocji Thanksgiving :)

Ogólnie ta okazja z okazji Black Friday trochę sztucznie napompowana 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Pyrobombus napisał:

Siemka,
chciałem się zapytać co muszę wiedzieć o tym telefonie przed jego zakupem.
Podkreślam jestem laikiem. :)

No w sumie to nic. Telefon jak telefon, dziala, dzwoni, pisze sms. Ogolnie dziala spoko. A jak bys mial jakies problemy/pytania to wsparcie chlopakow z forum jest za***iste i pomagaja ze wszystkim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pyrobombus napisał:

Siemka,
chciałem się zapytać co muszę wiedzieć o tym telefonie przed jego zakupem.
Podkreślam jestem laikiem. :)

Przede wszystkim przeczytać ze zrozumieniem tę, konkretnie tę instrukcję: http://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Acid napisał:

To jest bonus tylko w MIUIPolska.

Wysłano z MI Note

Fajnie ze sa takie :D

Mam do ciebie pytanie, w recorvery TWRP w mount mam odznaczone mount system. Jak mialem to zaznaczone to instalacja MIUIPolska sypala bledami podczas instalacji. To jest normalne czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mariusz Kowalski napisał:

Dwie sprawy.

Często mam zablokowany ekran z powodu zasłonięcia czujnika zbliżeniowego. Jest to wkurzające. Jakaś rada?

Recovery nie działa dotyk. Macie pomysł?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Pewnie masz folię lub szkło przyklejone blisko czujnika i zbiera się kurz. Możesz zrobić to co kolega napisał wyżej lub po prostu czyścić okolice czujnika tak jak ja robię.

Podobno instalacja nowszego TWRP naprawia problem z dotykiem. Ktoś też pisał że zablokowanie ręcznie i odblokowanie, ew. czekanie aż zacznie reagować też pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...