Skocz do zawartości

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, latet napisał:

Dziwna, ale to nic nowego. Trochę podobny przykład: w Mi2S można było kręcić filmy Slow-Motion pod MIUI5, ale pod MIUI6 i 7 już nie można. I żadna zewn. aplikacja nie pomaga, Nie można, nie da się i już. Cieszcie się więc funkcjami, które macie, bo kto wie, czy nie znikną pewnego dnia :-P

Slow motion działa na Mi4c :P i to na aparacie MIUI. Jedynym minusem jest to, że nie ma do niego ustawień a w Mi2S są pod V5.<_<

Jak będzie nowy android na bazę to nie wiadomo co będzie. Wystarczy poczytać co się dzieje na Mi4 z nowszym andkiem. Będzie powtórka jak z V5 > V6. Ja osobiście wolę 4.4.4 i ewentualnie 4.1 jako baza. Wystarczy na przykład Nexus 2012 i porównać szybkość 4.4 z 5.1. Nie polecam nikomu tego doświadczenia bo i downgrade jest kłopotliwy. Korzyści znikome a i rozmieszczenie elementów nieprzemyślane prawidłowo.

Edytowane przez preston2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klatkuje strasznie na tym 4k

filmy kręci ale przy robieniu zdjęć aplikacja aparat google się zamyka

teraz testuje zaparat  ma powalone menu źle przetłumaczone

ale zdjęcia robi dużo lepsze niż apart z romu dużo lepiej sam łapie ostrość

na stokowym dużo było rozmytych

macie jakieś dobre aplikacje do aparatu ?

mogli by to poprawić w romie bez kitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, AlexAFC napisał:

Dzięki za opinie. Pewnie zdecyduję się na Flexible Glass od 3mk. Ale czy mi4i i mi4c mają identyczne wyświetlacze? Szkło z mi4i będzie pasować do mi4c?

Będzie.

3 godziny temu, Sotom napisał:

Mam Nilkina. Drugi raz bym nie kupił. Na innym fonie mam 3MK Flexible. Polecam ale drogie :P

Z jakiego powodu? Odesłałem Mocolo, bo ma 1mm przerwy z każdej strony i zamówiłem Nillkina Amazing H+, co z kolei z tym jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Mi4c od dwóch dni trochę się bawię i mam kilka zagwozdek: 
Gdzie znajdę nagrania rozmów,info o zużyciu transferu danych, oraz aplikacje Mi Fit i dostęp do aplikacji z autostartu. 
A no i jeszcze jedno - polecacie jakąś apke do pilota - bo to co na sklepie to kicha straszna a Mi Remote które znalazłem w necie ma większość napisów po chińsku.
 

Edytowane przez wolak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie wstawić jakieś zdjęcia jak prezentuje się faktycznie czarna wersja tego telefonu? Bo gdzie nie spojrzę, to na zdjęciach inny odcień. Np. tutaj jest jakby granatowy i opisany jako metal gray http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_241904.html

Czy może to jeszcze jeden, inny kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja faktycznie. Zainstalowałem google aparat i filmy kręci w UHD 4k  

Niby jest możliwość kręcenia w tej rozdzielczości. Przyjrzyj się jednak jakości jaka jest. Zdjęcia i filmy stockowa apka lepiej sobie daje rade.

Póki co szukam dobrego portu kamery Xperia

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wolak napisał:

Gdzie znajdę nagrania rozmów,info o zużyciu transferu danych, oraz aplikacje Mi Fit i dostęp do aplikacji z autostartu. 
A no i jeszcze jedno - polecacie jakąś apke do pilota.

 

1.Nagrania są w : Pamięć wewnętrzna/MIUI/sound_recorder/call_rec
2. Dostęp do autostartu : Panel Sterowania->Uprawnienia
3. Info o transferze : Panel Sterowania->Monitor Danych
4. MiBand or Mi pilot masz w romie musisz go wypakować:  (cust\app\customized)
.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, pietros napisał:

Czyli wpada trochę w granat, czy to tylko złudzenie i jest po prostu szary? Możesz wrzucić jakieś zdjęcie na którym widać ten faktyczny kolor? Waham się między wersją szarą, a białą.

Tak wygląda przy świetle dziennym :) Jak widać czarny to nie jest na pewno :>
 

mi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, advcron napisał:

4. MiBand or Mi pilot masz w romie musisz go wypakować:  (cust\app\customized)
.

Dzięki za odpowiedź. Ze wszystkim sobie poradziłem jedynie z tym mam zagwozdkę... W jaki sposób mam to zrobić ? :) pewnie w jakiś sposób mam wejść w coś w stylu TWRP i tam odpalić to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. pzyczylem.od kogos adapter z wttczki chinskiej do PL (110v), podpialem i mam takie wyniki (wraz z porownaniem z inna ladowarka)

Ladowarka isy 2,4A - do polowy 1h, do pelna 2h i 25 min, ladowanie max 1.4A

ladowarka oryginalna - do polowy okolo 40 min, do pelna 2h i 5 min, max 1,77A

Sprobowalem dzis rsz jeszcze i zauwazylem ze przrz kilka minut tel byl cieply + natezrnie spadlo do 1.1-1,2A jakby na ta chwile przelaczylo na 9v. Czas ladowania byl ten dam.

Widocznie jakby szybkie ladowanie bylo wylaczone, jakies pomysly, bo sa takie posty ze Mi4c potrafi szybciej sie ladowac. Jakie wy macie wyniki?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zamówić MI4C.Na ibaygou przy zakupie jest takie coś :)

 Add Import Duty Insurance: $13.95

Czy jest to ubezpieczenie w razie VATu?Jak to w ogóle działa?Czy warto to wykupić?Gdzie obecnie najtaniej i pewnie kupię MI4C? Czy polecicie coś oprócz ibaygou? Na XFS nie ma obecnie MI4C.Z góry dzięki za odpowiedź!Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...zapomniałem dodać,że interesuje mnie wersja 32GB

Czy jest to telefon dla kobiety? Chcę kupić go żonie a nie wiem czy połapie się we wszystkich jego funkcjach ? :)

Przy okazji powtórzę raz jeszcze:

Add Import Duty Insurance: $13.95

Czy jest to ubezpieczenie w razie VATu?Jak to w ogóle działa?Czy warto to wykupić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up "może" to być telefon dla kobiety. Funkcje jak funkcje są ale bez przesady, przecież nie musi się przebijać przez różne opcję menu.

Ustawione podstawy działania i telefon spersonalizowany pod osobę która go używa i po kłopocie.

Duty free insurance to właśnie ubezpieczenie o którym wspominasz. Ja to wykupiłem i się udało :)

Jak działa? Chyba inaczej oznaczają przesyłkę (moja wyglądała jak jakiś drobny prezent). Natomiast co się dzieje jak przesyłka zostanie zatrzymana przez celników - musisz pewnie zapłacić, następnie ze wszystkimi kwitami zgłaszasz się do sprzedawcy i oni to już z Tobą regulują. Nie wiem do końca bo tego nie doświadczyłem :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...