mj_320

Typemail - nie ściąga wiadomości w trybie push

Recommended Posts

Witajcie ponownie,

używam do poczty aplikacji typemail. NIestety pomimo zaznaczenia opcji push i odznaczeniu aplikacji na liście do oszczędzania baterii, maile nie przychodzą wcale. Dopiero po otwarciu aplikacji poczta się ściąga. 

Co może ybć przyczyną?

Witam.

Podpinam się pod temat. Też używam Type Mail i również poczta ściąga się dopiero po wejściu w program. Jakieś sugestie.

Z gory dzięki.

U mnie jest już OK od ostatniej aktualizacji MIUI.

Wysłane z mojego MI NOTE Pro przy użyciu Tapatalka

Witajcie ponownie,

używam do poczty aplikacji typemail. NIestety pomimo zaznaczenia opcji push i odznaczeniu aplikacji na liście do oszczędzania baterii, maile nie przychodzą wcale. Dopiero po otwarciu aplikacji poczta się ściąga.

Co może ybć przyczyną?

Zobacz czy na innym kliencie dzieje się to samo.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edited by Bullsblood

@mj_320 Jaką masz wersję MIUI ?

MIUI 5.10.15

Outlook też już działa w push.

Pozostaje problem integracji kalendarza exchange z aplikacją kalendarza wbudowaną w Xiaomi. Komuś sie udało?

@Bullsblood Sprawdziłem na myMail oraz na Blue Mail (chyba ten sam silnik co Type Mail) i faktycznie na tych programach też nie ma powiadomień.

Widzę , że czeka mnie aktualizacja.

@Bullsblood Sprawdziłem na myMail oraz na Blue Mail (chyba ten sam silnik co Type Mail) i faktycznie na tych programach też nie ma powiadomień.

Widzę , że czeka mnie aktualizacja.

Jesli juz dodawales apke do autostaru i zakladales na nią kłódkę to pozostaje miflash. Chociaż mi za pierwszym razem nie pomógł i nie gwarantuje, że tobie pomoże. Wiele osób ma z tym problem i nigdy nie wiadomo z czego on wynika.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.