Skocz do zawartości

Przesiadka z Redmi Note WCDMA


brqsl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Posiadam obecnie starszego brata (siostre?) RN2 i zastanawiam sie nad przesiadka. Jako ze posiadam wersje wcdma (mtk, enhanced) to kusi bardzo LTE, jednak nie jestem do konca przekonany czy potrzebuje bardzo szybkiego internetu w telefonie. Pytanie do osob, ktore zmienily telefon ze starszej wersji: warto? Szczegolnie zalezy mi na opiniach osob o podobnym do mojego profilu: nie gram, telefonu uzywam do feedly/twitter/facebook/www/audiobook... Czasem zdarzy mi sie zadzwonic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat, zamówiłem RN2, dlatego, że oprócz samego LTE, ma jeszcze wiele szybszy procesor, ekran FHD i 2x tyle pamięci wbudowanej, dodatkowo lepszy układ wiąże się zapewne też z lepszą jakością dźwięku na słuchawkach. To samo jeśli chodzi o wersję androida, w tym momencie jest już 5.1, support pewnie też będzie trwał jakiś czas, a wersja WCDMA pewnie za jakiś czas zostanie porzucona.

 

Ja kupiłem RN2 za około 560pln, RN Pro mam w stanie idealnym, więc myślę, że uda mi się go sprzedać za około 450 - czyli za około 100 zł dostanę te kilka bonusów + nowy tel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...