Skocz do zawartości

NC+ GO


himek72

Rekomendowane odpowiedzi

mam u siebie zamontowaną najnowszą wersję,

działa. nic nie sypie.

niestety sama apka jest hmm.. okrojona bardziej niz poprzednia, nie ma np opcji ustawienia nagrywania programu z poziomu wlasnie appki

za to dodali duzo wiecej kanałów do oglądani live, kanałów które mnie akurat w ogóle nie ciekawią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie zamontowaną najnowszą wersję,

działa. nic nie sypie.

niestety sama apka jest hmm.. okrojona bardziej niz poprzednia, nie ma np opcji ustawienia nagrywania programu z poziomu wlasnie appki

za to dodali duzo wiecej kanałów do oglądani live, kanałów które mnie akurat w ogóle nie ciekawią :)

Mógłby kolega napisać jaki rom ma zainstalowany, bo dziś sprawdzałem na innym telefonie redmi Note , taki sam jak ja mam tylko z V6 z Czerwca i działa idealnie a ja na najnowszym V7 i wyskakuje błąd.

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko serio, jak nie masz jakis pakietów powykupowanych w nc+ to ta apka oferuje parę badziewnych kanałów do oglądania i w sumie nic więcej. 

Mozna przeglądać "program tv" jeszcze...

na telefonie zupelnie nie przydatna, na tablecie  - owszem, jak ktoś chce poogladac te parę kanałów tv. 

Brak dostępu do nagran z hdd (co w poprzedniej apce było z tego co pamietam) brak mozliwosci ustawiania nagran (co niby było wczesniej, ale u mnie nie działało:) ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No właśnie na żadnym sofcie V7 nie działa, wróciłem do ostatniej wersji V6 i chodzi idealnie, zgłaszałem ten problem na forum ale nikt się tym nieprzejął, jak tak obserwuje to co nowa aktualizacja to więcej błędów.

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Odkopuje dziadka ale problem nie został rozwiązany. Od tygodnia używam MI4C (MIUI 6.7.14) i niestety też mam taki problem z NC+ GO. Czy istnieje jakikolwiek sposób który pozwolił by na uruchomienie tej aplikacji tak by można było oglądać TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się aby brak możliwości odpalenia tej apki był spowodowany rootem,na poprzednich telefonach { oczywiście root -a jakże) działała niestety teraz na obecnym niestety już nie. Żeby było śmieszniej gdy miałem problemy z błędem jakimś tam zadałem pytanie na forum NC+ oraz w samej aplikacji - otrzymałem takie same odpowiedzi że winowajcą jest root urządzenia . W tak zwanym międzyczasie uaktualniłem w Sklepie aplikację i o dziwo zaczęło działać . Niestety na obecnym Mi4S nie mogę oglądać ale wydaje mi się że nie warta jest utraty Roota - jeżeli to on jest winowajcą.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo zainstalowałem piątkowe miui i śmiga teraz nc plus go. Tylko miałem wersję z listopada. Przeszukaj forum ktoś zamieszczał rozwiązanie. Chyba gdzieś jest jeszcze jeden temat o tej aplikacji.

z Mi4 LTE

Dobra, znalazłem. Poczytaj ten temat : http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/11951-Problem-z-nc+GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo zainstalowałem piątkowe miui i śmiga teraz nc plus go. Tylko miałem wersję z listopada. Przeszukaj forum ktoś zamieszczał rozwiązanie. Chyba gdzieś jest jeszcze jeden temat o tej aplikacji.

z Mi4 LTE

Dobra, znalazłem. Poczytaj ten temat : http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/11951-Problem-z-nc+GO

To ja już tego nierozumiem, na jednym telefonie działa na innych już nie tak się zastanawiam co może być przyczyną że ta aplikacja nie działa, napewno nie to że telefon ma roota, bo próbowałem z rootem i bez.

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowsze MIUI  6.7.14  i niestety nadal nie działa. Chcę zrobić jak ktoś opisał ze skopiowaniem bibliotek " system\vendor\libsystem\vendor\lib64  z wersji 6.4.28 - 6.5.19" do najnowszego MIUI 6.7.14. Tylko nasuwają się pytania:

1. Czy po takim zabiegu i wgraniu MIUI ze skopiowanymi bibliotekami system się odpali, czy zostanę z przyciskiem do papieru?

2. Jeśli "NIE" to czy będę mógł przez TWRP wgrać z powrotem niemodyfikowane MIUIPolska?

3. Skąd mogę pobrać MIUI na MI 4C w podanym zakresie wersji? Przeglądam stronę i jeszcze się nie odnalazłem. Jak by ktoś mógł podać linka to będę wdzięczny. 

 

Już widzę, że niestety chyba nic z tego nie będzie bo nie mogę tego w 100% rozpakować.

Jak rozpakowuje system.new.dat to z 1,19GB w archiwum dostaję parę KB więc jest to jakoś zabezpieczone. Chyba, że jest jakieś narzędzie do edycji.

Edytowane przez Zibi82
nie chcę pisać postu pod swoim postem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...