Skocz do zawartości

Etui i coś na ekran


alchm

Rekomendowane odpowiedzi

Ok - w takim razie Nilkin albo Mocolo. Nie mieliście problemów przy naklejaniu i poprawce, że już narożnik odstawał? A jak pokrycie powierzchniowe tego szkła? Np. czy brakuje po 1mm z każdej strony czy jest prawie idealne? Na zdjęci djpytona w tym wątku widać, ze z jednej strony jest duża przerwa.

Nillkin to około 0.5 mm z każdej strony i zaokrąglone krawędzie 2.5D. Jak dla mnie wygląda świetnie. Powłoka według mnie też bardzo dobra. Czysto i bez zostawiania palców. I grubość tylko 0.2mm. Nic się na razie nie odkleja. Jak tak będzie cały czas to innego szkła już nie kupię.

Wysłane z Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,
dzis odebrałem swojego Mi4c z IBG. Zamówiłem od razu z etui silikonowym i szkłem hartowanym.

Troche zdębiałem gdy otworzyłem opakowanie ze szkłem - były tam, jakby dwie części szkła - jedno faktycznie jak szkło hartowane a druga część jak gdyby folia na ekran.

Wiele telefonów w swoim życiu miałem, parę folii tez nakleiłem ale tu przyznaję się bez bicia...nie wiem o co chodzi. Stosuje się to razem? Jedno na drugie?

Gdy ostatnio zakładałem szkło do Mi3 mojej kobiety nie było takiego tematu...była tylko jedna wartstwa (szkło).

Zaznaczam że nie jestem debilem (przynajmniej wszystko poza dzisiejszym dniem na to wskazuje) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, wiem. Może jakieś trefne to Twoje Mocolo. Tak jakoś wyszło że przez prawie rok na moim MI4 miałem już dwa szkła Nillkin i dwa Mocolo. Nigdy nie widziałem podobnego zjawiska. Nie starłeś przypadkiem tej śliskiej warstwy próbując nadgorliwie wycierać syf ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie, za pierwszym razem udało mi się idealnie przyłożyć. Na g2 miałem noname szkło i nillkina i nigdy nie miałem takich cudów wianków :D były odciski ale czyściły sie w kieszeni xd a przy tym szkle to wszedzie mam jakby kurz jak wyciagne z kieszeni nawet na bokach, tzn na rantach szkła i gdzie jest mikrofon :D dziwne zjawisko któr naprawde wkurza xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem do swojego MI4c flip case od Xiaomi. Dzisiaj pierwszy dzień używam telefonu w nim i mam takie pierwsze spostrzeżenia.

Case jest w jasnym kolorze, a materiał jest dość miękki (raczej wątpię żeby to był choćby listek skóry). Przód i tył pokrowca wykonany jest z materiału, a boki z tworzywa. Materiałowa część pokrowca bardzo łatwo zbiera brud. Pokrowiec zakrywa przyciski co jest dla mnie ogromną zaletą. Na ekranie telefonu mam szkło, ale klapka normalnie się zamyka i nie odstaje przez dodatkową grubość.

Pokrowiec nie jest jakoś super spasowany, między materiałem i tworzywem są szpary.

Ogólnie jest ok.

IMAG0984-01.thumb.png.03051455075aff28d9IMAG0982-01.thumb.png.d2ae9cdc3f645f6b6eIMAG0983-01.thumb.png.7b78ecd0334fbb5d0c

Edytowane przez GrzeSek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem zwykłego przeźroczystego case z TPU za 1$ ale jeszcze czekam na telefon. Gdyby ktoś znalazł porządny pokrowiec z TPU/sylikonu na Mi4c tak do 10$ to prosiłbym o link, najchętniej kupiłbym coś ze stajni Rock ale na razie nieczego nie wydali :(

 

Generalnie szukam czegoś w tym stylu - http://www.aliexpress.com/item/4Colors-Meizu-MX4-Case-Original-Rock-Stripe-Design-Soft-Silicon-Case-For-Meizu-MX-4-Phone/32255742922.html?spm=2114.01020208.3.1.9tYvy5&ws_ab_test=searchweb201556_2_79_78_77_92_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh założyłem szkło Mocolo i jest gorzej niż było. Po pierwsze jest po obwodzie z każdej strony 1mm mniejsze niż ekran. straszliwie się palcuje, dużo bardziej niż ekran oraz trudniej to wyczyścić niże ekran. Na dodatek mam wrażenie, że czułość ekranu teraz jest gorsza. Ogólnie kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2015, 08:36:08, patyczak napisał:

eh założyłem szkło Mocolo i jest gorzej niż było. Po pierwsze jest po obwodzie z każdej strony 1mm mniejsze niż ekran. straszliwie się palcuje, dużo bardziej niż ekran oraz trudniej to wyczyścić niże ekran. Na dodatek mam wrażenie, że czułość ekranu teraz jest gorsza. Ogólnie kicha.

Ja tam jestem zadowolony z Mocolo. Owszem, jest o około 1mm mniejsze ale to w niczym nie przeszkadza. Czy się palcuje? Zaraz po założeniu palcował się strasznie i palec jakoś cieżko po nim chodził ale na drugi dzien już było ok. Może musiało się "wyrobić"? - nie wiem. Co do czułości ekranu to pewnie Ci się tylko wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Nillkin Frosted obudowa wystaje lekko ponad ekran, dzieki czemu chroni go, kiedy lezy na plaskiej powierzchni? Nie znalazlem dokladnego zdjecia, ktore by rozwialo moje watpliwosci.

Zalezy mi na tym, bo w Nexusie 5 takie etui juz 2 razy uratowało ekran przed prawdopodobnie kompletnym stłuczeniem

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adnage napisał:

Czy w Nillkin Frosted obudowa wystaje lekko ponad ekran, dzieki czemu chroni go, kiedy lezy na plaskiej powierzchni? Nie znalazlem dokladnego zdjecia, ktore by rozwialo moje watpliwosci.

Witam dokłądnie Nillkin wystaje ponad ekran rantami chroniąc go, powiem więcej mam szkło naklejonei jak odwróce fon na ekran to jeszcze jest przerwa pomiędzy szkłem a stołem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Nillkin Frosted obudowa wystaje lekko ponad ekran, dzieki czemu chroni go, kiedy lezy na plaskiej powierzchni? Nie znalazlem dokladnego zdjecia, ktore by rozwialo moje watpliwosci.

Zalezy mi na tym, bo w Nexusie 5 takie etui juz 2 razy uratowało ekran przed prawdopodobnie kompletnym stłuczeniem

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Wystaje choć jest to minimum z minimum. Myślę że około 1 mm.

Od wczoraj mam nillkina bo wcześniej również miałem na nexusie.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...