Skocz do zawartości

Etui i coś na ekran


alchm

Rekomendowane odpowiedzi

@kamillm ma też jednolite, ale te kropkowane jest bardzo fajne - inne niż wszystkie. Jeżeli miałbym wybrać kropkowane, a jednolite, to wybrałbym kropkowane. Poprzednie etui miałem jednolite i to jest o wiele fajniejsze zarówno w wyglądzie jak i dotyku.

Aha - nie wiem czy na zdjęciach widać, ale wszystkie krawędzie są dobrze spasowane - żaden bok nie wystaje bardziej. Dostęp do gniazd też jest niezakłocony.

Póki co iPaky poszło do szuflady :-D 

Edytowane przez krzygaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, krzygaj napisał:

ma też jednolite, ale te kropkowane jest bardzo fajne

W sumie kosztuja po 20 zl na ali, wiec mozna kupic i kropkowane i nie i wedle uznania założyć ;)

8 godzin temu, krzygaj napisał:

Póki co iPaky poszło do szuflady :-D 

Obawiam się, że z moim stanie się to samo nie długo i w zamian założe MSVII :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam iPaky i jestem zadowolony bo robi dobrą robotę, kilka razy latorośl dorwała telefon i uczyła latać, nic się nie stało. Szkoda, że farba się ściera (wersja srebrna), ale jakoś to przeżyję. Bardziej drażni mnie jedna rzecz: otóż często jak idę z małym łobuzem na spacer to chowam kartę płatnicza między etui a telefon. Niestety przy iPaky nie mogę płacić zbliżeniowo gdyż często terminal nie łapie (zakłócenia od telefonu też nie pomagają). Przydałoby się taka wersja z ukrytą kieszonką, bądź podebraniem na kartę od wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@kamillm tak, ale fajnie też powinna wyglądać wersja granatowa. Myślałem, że już dawno zamówiłeś :)

 

Po półtora miesiąca użytkowania:

- przyciski nie odpadły

- nic się nie wytarło

- dzięki tej chropowatej strukturze nie widać jakichkolwiek zarysowań na etui :-P

Póki co jestem jak najbardziej zadowolony.

Edytowane przez krzygaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzygaj nie no właśnie dzisiaj się zabiore za zamówienie, ale chyba kupie sobie 2 czarne, jedno kropkowane drugie nie, wyjdzie ze 40 zł z wysyłką, także żadne duże pieniądze. Ipaky już mi sie powycierało, no i powiększa optycznie jednak telefon, chyba czas za czymś innym sie rozejrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamillm ja bym brał chropowate.

Zamów sobie chropowate i zobaczysz czy się spodoba czy nie - jak nie, to domówisz zwykłe i za 2 tyg będzie.

Ja już chropowatego bym nie zamienił na zwykłe. Znajomym też się podoba ta chropowatość :-D

Edytowane przez krzygaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamillm tak - mój rekord, to 10 dni od zamówienia z czego 3 dni szło 100km z Warszawy do Płocka :) Oczywiście nie żadnym kurierem tylko darmową wysyłka

W przypadku tego etui:

Tracking number: 04854314769
Logistics company:China Post Ordinary Small Packet Plus
Shipment time:2017-04-13 18:34:08

Kupione 12.04.2017

25.04.2017 - już było u mnie :-D

Edytowane przez krzygaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, krzygaj napisał:

China Post Ordinary Small Packet Plus

Nooo własnie zastanawiałem się nad wyborem tej paczki, czyli może to wybiore.

3 minuty temu, krzygaj napisał:

mój rekord, to 10 dni od zamówienia

Też taki rekord wykręciłem mibandem2 z bangood :D Zwykla nie rejestrowana przesylka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od organizacji Chińczyków i samolotów... Raz miałem towar po 13 dniach, a innym razem po 80 dniach. Sprzedawca mało tutaj ma do gadania.

Jeszcze na domiar złego lubią u nas na lotnisku trzymać nawet do 2-3 tygodni...

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@kamillm - który kolor jest fajniejszy? muszę zamówić, bo mi spadł telefon i wyłamał się kawałek etui - ten wąski przy gnieździe ładowania(wcześniej miałem nadpęknięty od nieumiejętnego zdejmowania :?)

Zastanawiam się czy ponownie zamówić czarny czy może ten granatowy.

Telefon mam czarny.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce trochę odświeżyć mojego mi4c (mam go od września)m etui mam, wstyd przyznać, takie jak dali w zestawie, po przeczytaniu ostatnich stron stwierdziłem, ze kupię takie jak polecane wcześniej, czyli MSVII , mam pytanie co do folii ochronnej na ekran, jaka najlepsza, Nilikin czy coś innego? I pytanie jak najlepiej wyczyścić ekran? Zwykły płyn do paneli LCD wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Update ws etui MSVII po prawie pół roku:

  • klawisze się trzymają
  • pojawiło się pękniecie przy złączu ładowania(ten cienki pasek nad złączem) - ale to raczej moja wina - pękło pewnie podczas zdejmowania etui
  • przy rogach na górnych krawędziach widzę, że zaczęła się wycierać chropowata struktura - trzeba się dobrze przypatrzeć żeby zauważyć
  • więcej grzechów nie pamiętam ;-)

Podsumowując jestem bardzo zadowolony, polecam i zdecydowanie kupiłbym jeszcze raz :-D

Edytowane przez krzygaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzygaj napisał:

pojawiło się pękniecie przy złączu ładowania

Ja to ułamałem bo cały czas tam paluchy wciskałem ;) Co do reszty również się zgadzam w 100% a używam już dłużej MSVII od Ciebie. Jak na razie chyba najlepsze etui do Mi4C, na pewno lepsze od IPaky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...