Skocz do zawartości

Etui i coś na ekran


alchm

Rekomendowane odpowiedzi

Czy "Nillkin Nature TPU Skin Case For Xiaomi Mi 4i" będzie pasował również do modelu Mi 4c? chodzi mi głównie o zakrycie portu usb.

Szukam go w kolorze gray ale na Ali chyba wszystko wyprzedane, a na oppomart znalazłem ciut drożej ale nie ma info czy pasuje do Mi 4c..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipo, mam pytanko. 

Nabyłem flip case do mi4c niby oryginalny z XFS. Niestety lipa (już o tym pisałem) bo po 1 przy robieniu zdjęć z lampą coś się odbijało od krawędzi tego case i prześwietlało zdjęcia a teraz coraz częsćiej mi się zdarza że po zamknięciu przy rozmowie włącza się samo nagrywanie rozmów. Można tak zrobić aby nie wysuwały się te przyciski albo w ogole wyłączyć nagrywanie ?

A najchętniej czy ktoś ma flip case i nie ma z nim żadnych kłopotów - ja taki chce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

oczekuję na dostawę zamówionego MI4C. Rozglądam się za etui - we wcześniejszej motorlii moto G 1 gen miałem zwykłą silikonową z bumperem i sprawdzała się znakomicie choć wyglądała średnio.

Moją uwagę przykuły:
http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-etui-ipaky-hybrid-szklo-hartowane-9h-i6086368190.html
http://powergsm.pl/mi4c/1193-Aluminium-Bumper-Xiaomi-Mi4i-Mi4c-Szklo.html
 

Te aluminowe bardzo ładnie wygląda, tylko jak z jakością i czy będzie blokowało/ograniczało sygnał GPS? Lepszy jest ten ipak? Czy lepiej dac sobie spokój i jakiegoś transparentnego silikonu poszukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś się przymierzał do Etui IPAKY do Mi4C to jeżeli posiada zdolności manualne i chęć operowania skalpelem to polecam, jedyna bolączka tego etui(nie każdemu przeszkadza powiększanie telefonu) to daremny pomysł na głośnik, ktoś wymyślił, że zrobienie dziurek w plecach pokrywających się z tymi w urządzeniu będzie dobrym rozwiązaniem... nie dość, że tłumi dźwięk to jeszcze wpada w rezonans...(myślałem na początku, że mam uwalony głośnik...)  5 minut zabawy skalpelem i dziura na głośnik wycięta... a mogli zaoszczędzić na materiale i przy okazji zrobić dobrze klientom.. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No ja się właśnie przymierzałem. Mam pytanie do etui silikonowych. Czy jest jakaś różnica między takim etui dorzucanym przy zakupie u np. Goldwaya za dodatkowe 3USD a etui z innych aukcji? Czy silikonowe są wszystkie takie same? Wziąłbym to od Goldwaya za 3 USD ale myślę, że będzie strasznie szpecił Mi4C w czarnej wersji.

EDIT:

Ktoś widział tego typu etui na Mi4c co na zdjęciu?

Jeszcze pytanie do posiadaczy IPAKY. O ile tak naprawdę to etui pogrubia i poszerza w mm telefon?

etui ace 2.jpg

Edytowane przez abberline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, abberline said:

@MirekCz tak w ogóle to może folia albo zostawić ekran goły?

Folie odradzam, szybko się niszczą i są upierdliwe w montażu.

Goły ekran - tylko jeżeli chcesz trwałe porysować sobie wyświetlacz. Pamiętaj, że Mi 4c nie ma Gorilla Glass ani Dragontrail. Można poczytać sobie na necie o tym jak szybko się rysuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że akcesoria to taki problem i taki wybór :D

Gdzie kupić tanio sensowne szkło hartowane i do tego obudowę nillkin (same plecki)?

To szkło będzie ok? http://allegro.pl/mocolo-szklo-hartowane-9h-szyba-xiaomi-mi4c-lte-i6186057598.html

Tylko jakie plecki do tego?

Edytowane przez sonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ludzie, cały ten wątek jest o tym, kto jakie szkło poleca i dlaczego. Czy naprawdę jest sens zadawać po raz pięćsetny to samo pytanie (jakie plecki/szkło polecacie) i czekać nie wiadomo ile na odpowiedź, zamiast przelecieć wzrokiem te 10 stron i wiedzieć już wszystko...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sonek

Mialem podobny dylemat i ostatecznie wybralem taki zestaw:

http://m.banggood.com/NILLKIN-H-Anti-Explosion-Glass-Screen-Protector-For-Xiaomi-Mi4i-Mi4c-p-984013.html

http://m.banggood.com/NILLKIN-Transparent-Nature-TPU-Case-For-Xiaomi-Mi-4i-p-987550.html

 

Zestaw idealnie pasuje do telefonu i juz po samym opakowaniu widac, ze są to produkty z wyższej półki ;)

Jak chcesz tanio, to tylko z Chin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trochę odkopię, ale mam pytanie do użytkowników oryginalnego flip case'a. Czy też macie taki problem, że odpala wam losowe aplikacje? Bardzo często mam tak, że jak zamknę go (tel się oczywiście blokuje, mam zaznaczoną opcję smart cover) i potem odblokuję telefon, to mam uruchomione jakieś aplikacje. Ponadto, np podczas rozmowy randomowo potrafi mi się głośnik włączyć, czy wyciszyć mikrofon, mimo że case jest zamknięty. Zauważyłem też, że jak odznaczę opcję smart cover to faktycznie dotyk bez problemu działa przez case'a. Czy to wadliwy case, czy może taki efekt jego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam IPAKY od prawie tygodnia i potwierdzam perfekcyjne spasowanie. Na głośnik polecam wyciąć jednak okienko. Do tego mam szkło Nillkin Amazing 9H. Również świetne. Możliwe, że w IPAKY bateria trochę za bardzo się grzeje. Pytanie do tych co mają IPAKY. O ile cieplejszą macie baterię niż bez etui?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/16/2016 o 10:03, abberline napisał:

Ja również mam IPAKY od prawie tygodnia i potwierdzam perfekcyjne spasowanie. Na głośnik polecam wyciąć jednak okienko. Do tego mam szkło Nillkin Amazing 9H. Również świetne. Możliwe, że w IPAKY bateria trochę za bardzo się grzeje. Pytanie do tych co mają IPAKY. O ile cieplejszą macie baterię niż bez etui?

też tak myślałem ale okazało się, że razem z założeniem nowego etui wgrywałem nowy rom który powodował grzanie się telefonu. Po wgraniu 7.5.2.0 telefon jest chłodny z założonym IPAKY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja też mam 7.5.2.0 od xiaomi.eu i muszę IPAKY porzucić. W tym etui bateria dostaje przy używaniu neta ponad 40 stopniowej gorączki. W silikonie grzeje mi się dużo mniej. Jak nie używam to telefon mam zimny, poniżej 30 stopni. Chyba tak jak piszą, przy używaniu danych mobilnych przez 20 minut i różnych apek po za grami, włączony ekran to 39 - 40 stopni bateria to normalka. Dodam, że rozmowa na Skype po WiFi i bateria 43 stopnie. Z podłączoną ładowarką leci do 46. Tak było w IPAKY. Nie wiem jak bez lub w silikonie. Możliwe, że IPAKY masz chłodne a telefon Ci się gotuje. Sprawdź to. ;)

Edytowane przez abberline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/18/2016 o 11:12, abberline napisał:

Niestety ja też mam 7.5.2.0 od xiaomi.eu i muszę IPAKY porzucić. W tym etui bateria dostaje przy używaniu neta ponad 40 stopniowej gorączki. W silikonie grzeje mi się dużo mniej. Jak nie używam to telefon mam zimny, poniżej 30 stopni. Chyba tak jak piszą, przy używaniu danych mobilnych przez 20 minut i różnych apek po za grami, włączony ekran to 39 - 40 stopni bateria to normalka. Dodam, że rozmowa na Skype po WiFi i bateria 43 stopnie. Z podłączoną ładowarką leci do 46. Tak było w IPAKY. Nie wiem jak bez lub w silikonie. Możliwe, że IPAKY masz chłodne a telefon Ci się gotuje. Sprawdź to. ;)

rzeczywiście, telefon grzeje się do ponad 40 stopni. IPAKY skutecznie izoluje rękę przed ciepłem telefony. Mi to tam nie przeszkadza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...