Skocz do zawartości

Etui i coś na ekran


alchm

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.03.2016 o 14:31, Winiu89 napisał:

Ja używam 3mk flexible glass i mogę polecić. Jeżeli chodzi o krawędzie to działają w etui

Wysłane z mojego Mi-4c

Powiedz mi gdzie znalazłeś szkło 3mk na mi4c - na ich stronie nie widzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tom3k napisał:

Dzięki, masz może jakieś fotki z telefonem ubranym w taką folię? Używasz tej foli? Żółknie z czasem ?

Chodzi ci o etui silikonowe czy folie?

2 godziny temu, AndropaX napisał:

Tyle że to jest szkło tylko i wyłącznie z nazwy...

Nie wiem czy tylko z nazwy czy nie, ale bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, moim zdaniem lepiej niż szkło hartowane. Miałem szkło i mi pękło, tutaj nie ma obawy o pękanie.

Poślizg ma bardzo dobry, nie rysuje się, jest cieńsze niż szkło hartowane, a w dodatku jest spasowane idealnie więc czego chcieć więcej? :)

Edytowane przez Winiu89
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry żart, ten badziew nawet 20 zł nie jest wart i do takiego mocolo czy nawet najtańszego badziewia z ali nie ma startu...

Możesz powiedzieć coś więcej jak testowałeś? ja jak i paru innych użytkowników tego forum jesteśmy zadowoleni, możesz proszę jakieś szczegóły w czym mocolo jest lepszy?

Wysłane z mojego Mi-4c

Oczywiście miałem na myśli etui silikonowe

 

Jak będę miał chwilę to zrobię jakieś zdjęcia i umieszczę na ogłoszeniu

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Winiu89 napisał:

Możesz powiedzieć coś więcej jak testowałeś? ja jak i paru innych użytkowników tego forum jesteśmy zadowoleni, możesz proszę jakieś szczegóły w czym mocolo jest lepszy?

Wysłane z mojego Mi-4c

Jak będę miał chwilę to zrobię jakieś zdjęcia i umieszczę na ogłoszeniu

Wysłane z mojego Mi-4c

Ma twardość wyższą niż kostka masła i jest (na dzień dzisiejszy) prawie 3x tańsze.

EDIT:

Przepraszam, liczyłem cenę zestawu 2 sztuki, czyli jest ponad 5x tańsze, jeszcze lepiej...

Edytowane przez AndropaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem szkło Nillkin (for M4) i ono jest na mojego Mi4c lekko za długie i za wąskie. Czy ja kupiłem złą wersję? jest różnica M4 a Mi4c? jak je przykleiłem to na górze i na dole nie dokleiło się do końca

zostają też palmy po paluchach...

kupiłem przez allegro, produkt wygląda na oryginalny (kod z tyłu po zdrapaniu wszedł na stronę); na aukcji jest info, że do Mi4 i M4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem szkło Nillkin (for M4) i ono jest na mojego Mi4c lekko za długie i za wąskie. Czy ja kupiłem złą wersję? jest różnica M4 a Mi4c? jak je przykleiłem to na górze i na dole nie dokleiło się do końca

zostają też palmy po paluchach...

kupiłem przez allegro, produkt wygląda na oryginalny (kod z tyłu po zdrapaniu wszedł na stronę); na aukcji jest info, że do Mi4 i M4

Co to za pomysł żeby kupować szkło do innego modelu?

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zawiedziony 3mk flexible glass.

Multum małych rysek, kilka wgnieceń-uszkodzeń, krawędź w 2 miejscach uszkodzona - 3 miesiące użytkowania.

Za takie pieniądze totalna porażka jak dla mnie.

Niestety, więcej polskich 'producentów' nie wesprę.

Zarówno szkło od 3mk jak i Vrizzmo okulary 3d to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to mój pierwszy post witam wszystkich serdecznie. Wraz z zakupem telefonu Mi4c dostałem te wątpliwej jakości silikonowe etui w komplecie z niezbyt dopasowanym szkłem. Stąd decyzja o zakupie czegoś lepszej jakości. Wybór padł na oryginalne szkło Xiaomi natomiast mam dylemat co do pokrowca. W sumie to nie byłoby problemu gdyby dostępne były oryginalne plecki Xiaomi w kolorze czarnym. Na chwilę obecną nie zanosi się aby były wkrótce dostępne a goni mnie czas gdyż wkrótce wyjeżdżam z kraju.

Stąd pytanie do użytkownika malina, czy ten silikon za 25zł daje radę, jak bardzo optycznie powiększa grubość telefonu. Może ktoś miał porównanie tego silikonu do oryginalnego case Xiaomi w kwestii grubości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2016 o 10:26, michaln79 napisał:

Ja jestem bardzo zawiedziony 3mk flexible glass.

Multum małych rysek, kilka wgnieceń-uszkodzeń, krawędź w 2 miejscach uszkodzona - 3 miesiące użytkowania.

Za takie pieniądze totalna porażka jak dla mnie.

Niestety, więcej polskich 'producentów' nie wesprę.

Zarówno szkło od 3mk jak i Vrizzmo okulary 3d to porażka.

Mogę po części to potwierdzić. Małe ryski pojawiły się bardzo szybko, jednak w ogóle nie przeszkadzają w użytkowaniu. Mam też jedną większą, na której załamuje się światło z ekranu i ta jest już bardzo widoczna podczas użytkowania.

To co trzeba pochwalić, to na pewno dopasowanie do ekranu, łatwość nakładania i niewidoczność po nałożeniu.

Niestety stosunek cena/jakość raczej mierny. Tak za 20-25zł byłoby ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, żerberżur napisał:

Jako że to mój pierwszy post witam wszystkich serdecznie. Wraz z zakupem telefonu Mi4c dostałem te wątpliwej jakości silikonowe etui w komplecie z niezbyt dopasowanym szkłem. Stąd decyzja o zakupie czegoś lepszej jakości. Wybór padł na oryginalne szkło Xiaomi natomiast mam dylemat co do pokrowca. W sumie to nie byłoby problemu gdyby dostępne były oryginalne plecki Xiaomi w kolorze czarnym. Na chwilę obecną nie zanosi się aby były wkrótce dostępne a goni mnie czas gdyż wkrótce wyjeżdżam z kraju.

Stąd pytanie do użytkownika malina, czy ten silikon za 25zł daje radę, jak bardzo optycznie powiększa grubość telefonu. Może ktoś miał porównanie tego silikonu do oryginalnego case Xiaomi w kwestii grubości.

@malina ktoś Cię woła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy używał ktoś etui vpower w wersji zabudowanej (upgrade). Niby jest do mi4c i mi4i. Czy orientujecie się czy mi4i i mi4c mają mikrofon w tym samym miejscu (i nie będzie on np. w mi4c zasłonięty)? 

http://www.aliexpress.com/item/Original-Vpower-Xiaomi-mi4c-Plastic-Phone-Back-Cover-Case-Xiaomi-4C-Matte-Cover-High-Quality-Protective/32510551501.html?spm=2114.10010108.1000023.13.SBNqHK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

posiadam Mi4c i wlasnie zamowilem 3 szkla Mocolo:

Folia SZKŁO Hartowane MOCOLO Xiaomi Mi4c (numer 5762642807)

Telefon zamowilem z AliExpress z orginalnym szklem, ale okazalo sie do bani. Po zalozeniu w kilka dni moja luba wykruszyla rozek, a potem krawedz posrodku ekranu. Nigdy nie sadzilem ze szklo ochronne moze sie kruszyc (ale jak juz sciagnalem to okazuje sie ze to orginalne szklo jest strasznie sztywne i lamie sie na podobienstwo szyby samochodowej > kruszy). A na 100% bylo bankowe bo w Singapurze zamawialem Mi3 i dostalem szklo w takim samym opakowaniu, itd - tak wiec dalbym sobie lapke uciac za to ze bylo ok. ;)

Wtedy poszperalem i zamowilem lubej nowe szklo Mocolo z zaokraglonymi rogami. 25pln/szt. Przyszlo, zalozylem i dziala.

Dzisiaj przyszedl moj Mi4c wiec zamowilem dodatkowe na zas. :P

Generalnie polecam jako sprawdzony produkt, jak ktos ma pytania to smialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, dzisiaj przyszedł do mnie mi4c i wypadałoby zamówić jakieś plecki do niego. Mam na oku takie:

http://www.luphie.net/Productdetail.asp?ArticleID=692

http://allegro.pl/etui-bumper-ipaky-hybrid-xiaomi-mi4c-szklo-ekran-i6239845420.html

http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-oryg-aluminium-bumper-msvii-szklo-i6021374796.html

Używa ktoś któryś z nich? Działają aktywne krawędzie w nich? Który najbardziej polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 3 miesiące, od razu po zakupie, miałam jakieś tanie szkło z allegro, palcowało się strasznie, ale jakoś tam chroniło. Wczoraj zauważyłam, że w dwóch miejscach na krawędzi jest wyszczerbione i szły stamtąd pęknięcia po całości, więc bez większego żalu zdjęłam je i nakleiłam nowe, takie chińskie z gearbesta. I jakoś mi się niefajnie nakleiło, nie wiem czemu:  2016-06-18 12.43.31.jpg

Tak jakby kleju przy tych krawędziach brakowało... Pytanie - czy to może w efekcie skutkować odklejeniem się go? 

A ponieważ mnie to wkurza i chyba jednak kupię sobie jakieś coś sensownego, a nie chłam za parę złotych, to kolejne pytanie - lepiej oryginalne Xiaomi czy jakiegoś Nillkina czy Mocolo? 

 

Dnia 15.06.2016 o 23:33, NoName napisał:

Siemka, dzisiaj przyszedł do mnie mi4c i wypadałoby zamówić jakieś plecki do niego. Mam na oku takie:

http://www.luphie.net/Productdetail.asp?ArticleID=692

Strasznie fajne, ale to można gdzieś kupić? Bo ja tam widzę tylko chińskie reklamy i dużo obrazków... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, magyarek napisał:

Przez 3 miesiące, od razu po zakupie, miałam jakieś tanie szkło z allegro, palcowało się strasznie, ale jakoś tam chroniło. Wczoraj zauważyłam, że w dwóch miejscach na krawędzi jest wyszczerbione i szły stamtąd pęknięcia po całości, więc bez większego żalu zdjęłam je i nakleiłam nowe, takie chińskie z gearbesta. I jakoś mi się niefajnie nakleiło, nie wiem czemu:  2016-06-18 12.43.31.jpg

Tak jakby kleju przy tych krawędziach brakowało... Pytanie - czy to może w efekcie skutkować odklejeniem się go? 

A ponieważ mnie to wkurza i chyba jednak kupię sobie jakieś coś sensownego, a nie chłam za parę złotych, to kolejne pytanie - lepiej oryginalne Xiaomi czy jakiegoś Nillkina czy Mocolo? 

 

Strasznie fajne, ale to można gdzieś kupić? Bo ja tam widzę tylko chińskie reklamy i dużo obrazków... ;) 

Zniekształcone krawędzie , stąd ten efekt . Z czasem syf wlezie pod itd.

Rameczkę zamów tu

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Ultra-thin-Slim-Aluminum-Metal-Bumper-case-for-Xiaomi-Mi4c-Mi4i/32515513394.html?spm=2114.30010308.3.11.K1opEU&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_5_10037_10017_507_10033_10032,searchweb201603_11&btsid=c20a7993-b327-4cab-b2a8-16f26be422d9

Też chciałbym takie , ale jak już chcesz to potestuj i daj znać czy siła zasięgu nie maleje:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, magyarek napisał:

Ale krawędzie szkła, mam nadzieję...? ;)

Chyba sobie w końcu założę to konto na Ali... 

Tak, szkła - niekoniecznie taniego szkła bo i droższe trafiają się felerne.

ps

Założenie konta na ali to jak założenie nowego e-maila . Zamawiaj i daj znać . W tajemnicy Ci powiem -  gdzieś czytałem że mi4c nie lubi się aluminiowa ramką . Ale to Wiesz , nic nikomu nie mów. Zobaczymy jak sprawdzisz:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta aluminiowa ramka musialaby byc super spacowana (polaczenie 2 czesci) zeby bywgladala ok. A nie do konca jestem w stanie w to uwierzyc. :P

A co do Aliexpress to polecam, zalozenie konta jak to zalozenia konta - proste. Zakupy robilem przy pomocy karty, a ostatni przez Przelewy24. Wszsytko dziala jak nalezy, paczki przychodza w okolo 2 tygodnie.

I jeszcze co do tego szkla - wlasnie nakleilem na swojego Mocolo - polecam (perypetie z orginalem opisalem wyzej). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...