Skocz do zawartości

Etui i coś na ekran


alchm

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, 1abc napisał:

Dziś dotarło do mnie etui http://www.aliexpress.com/item/New-Hybrid-case-For-xiaomi-mi4C-hard-PC-frame-Bumper-Silicon-Protector-back-cover-for-Xiaomi/32539321102.html. Świetnie leży, idealnie spasowane, wszystkie otwory idealnie wycięte. Polecam każdemu :D

Czy to etui mocno powiększa telefon? Na zdjęciach sprawia wrażenie, że dosyć znacznie. Ja także poproszę o jakieś lepsze foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, makovic napisał:

Generalnie bardzo szybko się odkształcił. Już po pierwszym założeniu nie przylegał dobrze.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

a czy mógłbyś zrobić jakieś zdjęcie jak to wygląda ?

Na razie mam jakiś na name i oprócz tego ze trochę źle wycieli otwór na mikrofon to jest spoko.

Dlatego zastanawiam sie nad nikklinem lub tym od xiaomi.

Ps. ile dałes za swoj TPU Xiaomi ? GB jest teraz po 4,3$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie założyłem szkło Amazing H od Nillkina i mogę je śmiało polecić.

Zakładanie bardzo proste (być może jak każde inne szkło, wcześniej używałem tylko folii), palec się ślizga po nim bardzo fajnie i wg mnie, jest bardzo dobrze dopasowane. Ma owalne wycięcie na głośnik i coś po lewej stronie (czujnik zbliżeniowy lub światła, jeszcze nie wiem co to). Aparat zakryty.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Edit: już wiem że to czujnik zbliżeniowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań ode mnie:

1. Czy w Flexible Glass 3mk występują problemy z palcowaniem?

2. Nie wiecie może czy/kiedy pojawi się Hard Glass od 3mk na Mi4C?

3. Czy w Polsce otrzymam szkło nillkin H+? Na allegro widzę tylko wersję H. Jeżeli nie, to możecie podać jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę zagranicznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Nillkina Amazing H wraz z pokrowcem iPaky, wrażenie świetne przy jednym jak i drugim, niestety skopałem zakładanie szybki i mam kilka paproszków pod nią.. Ostrzegam tylko, że przy tak grubej szybce niestety telefon w leżąc ekranem do podłoża najpierw kontaktuje się jednak szybą, nie pokrowcem. Poza tym polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2016o18:35, Elderbary napisał:

Ja wczoraj dostałem taki oto piękny pokrowiec http://imgur.com/a/q1aRK  z tyłu jest bardzo fajny gdyż jest matowy/lekko chropowaty dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni. Niestety żegnam się z Mi4c dlatego jeśli ktoś byłby zainteresowany pokrowiec idzie na giełdę :) Case został zakupiony na aliexpress jak wpiszecie aixuan mi4c to wam wyskoczy :)

 

 

Czy przy tum etui telefon leży na jego krawędziach, czy na szkle/ekranie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na allegro silikonowy case przezroczysty + szkło, które było dorzucone. Podsumowując - tragedia, case bardzo szybko się brudzi i wygląda paskudnie, a szkło nie do końca dopasowane + w niektórych miejscach zaczęło po tygodniu odchodzić.

Teraz nakleiłem 3mk flexible i bardzo fajnie przylega, idealnie spasowane, co dla mnie było dość ważne, bo jednak szkło wyświetlacza najmniej wytrzymałe jest na rogach i krawędziach. Co do etui waham się między:

http://www.aliexpress.com/item/Original-Luphie-Brand-Luxury-Aluminum-Metal-Bumper-Tempered-Glass-Back-Cover-For-Xiaomi-Mi4C-Cover-Case/32564771578.html?spm=2114.30010308.3.94.dDiRZI&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_2_10001_10002_10005_10006_10003_10004_62,searchweb201560_3,searchweb1451318400_6150,searchweb1451318411_6452&btsid=0328453c-683b-4f29-93db-6ec466c632e4

http://www.aliexpress.com/item/MSVII-Brand-Xiaomi-Mi4c-Case-Brushed-PC-Back-Cover-Aluminum-Metal-Frame-Set-Phone-Cases-Bags/32494974109.html

Ma ktoś może i się wypowie?:) Co do drugie to chyba @sinsk masz taki, jak się sprawuje? I czy wystaję trochę ponad ekran, żeby go chronić w razie upadków?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek dotarły do mnie skórzane plecki z Ali. Dopasowanie jest niskie jak cena, ale ogólnie super. Przyciski ma zakryte co mnie cieszy i wycięcie na IRDE. Jest to raczej eko skóra z eko świni, ale wygląda i trzyma się super. Spróbuję zrobić zdjęcia niedługo. Niedopasowanie widać z przodu bo mając biały telefon, biała krawędź jest w niektórych miejscach widoczna, a w innych nie 😊

Tapatalknięte z MI4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartosz.g Tak jak napisałem w poście o tym etui. Krawędzie wystają ponad ekran. Fakt etui bardzo dobrze wykonane jednak ma swoje wady przez co nie do końca go polecam. Przede wszystkim jak dla mnie za śliskie. I jest jeszcze jedna wada o której nie wspomniałem w poście. Faktycznie otwory są bardzo dobrze wycięte jednak w przypadku aparatu jest drobny minus tego idealnego dopasowania. Gdy robimy zdjęcie normalnie to bez różnicy jednak przy zdjęciach z lampą błyskową na zdjęciu pojawia się łuna światła. tak jakby zdjęcie robi się za mgłą. Bierze się to stąd, że lampa błyskowa odbija się od krawędzi otworu i daje smugę światła bezpośrednio na szkło aparatu. Może nie będzie to dla kogoś ujmujące jednak mnie to irytowało. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2016o16:23, emsiti napisał:

 

Właśnie założyłem szkło Amazing H od Nillkina i mogę je śmiało polecić.

Zakładanie bardzo proste (być może jak każde inne szkło, wcześniej używałem tylko folii), palec się ślizga po nim bardzo fajnie i wg mnie, jest bardzo dobrze dopasowane. Ma owalne wycięcie na głośnik i coś po lewej stronie (czujnik zbliżeniowy lub światła, jeszcze nie wiem co to). Aparat zakryty.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Edit: już wiem że to czujnik zbliżeniowy.

Hmm, a jesteś pewien,że nie założyłeś tego szkła "na odwrót" bo więcej sensu by miało wycięcie właśnie na aparat... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie założyłem szkło Amazing H od Nillkina i mogę je śmiało polecić.

Zakładanie bardzo proste (być może jak każde inne szkło, wcześniej używałem tylko folii), palec się ślizga po nim bardzo fajnie i wg mnie, jest bardzo dobrze dopasowane. Ma owalne wycięcie na głośnik i coś po lewej stronie (czujnik zbliżeniowy lub światła, jeszcze nie wiem co to). Aparat zakryty.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Edit: już wiem że to czujnik zbliżeniowy.

Hmm, a jesteś pewien,że nie założyłeś tego szkła "na odwrót" bo więcej sensu by miało wycięcie właśnie na aparat... ;]

@Sotom w tym temacie http://miuipolska.pl/forum/topic/7310-oryginalny-flip-case-xiaomi/ jest jedno zdjęcie MI4c z przodu. Widać tam, że szkło jest bardzo dobrze dopasowane.

Właśnie teraz mam zakładać te same szkło i się zastanawiam czy je założyć, bo aparat przedni będzie zasłonięty,dziwne to bo w innym telefonie te samo szkło Nillkina ma wycięcie na aparat, i się zastanawiam czy to nie będzie miało wpływu na jakość zdjęć z przedniego aparatu 4878b3ffe5ab7d43a1aa8520d5bfc866.jpg

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

Według mnie powinno być tak jak na zdjęciu założone.

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Ktoś posiada może coś takiego na swoim MI4C? http://allegro.pl/etui-aluminium-bumper-xiaomi-mi4i-mi4c-szklo-i5851140815.html

Akurat oferta z allegro znajduje się jakieś 5 minut spacerem od mojego chwilowego lokum więc byłoby szybko i bezproblemowo. I czy to szkło, które jest dodawane do zestawu to może być Nillkin? Z opisu tak by wyglądało. Nie wiem czy spasuje i będzie ok czy szukać czegoś innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Ktoś posiada może coś takiego na swoim MI4C? http://allegro.pl/etui-aluminium-bumper-xiaomi-mi4i-mi4c-szklo-i5851140815.html

Akurat oferta z allegro znajduje się jakieś 5 minut spacerem od mojego chwilowego lokum więc byłoby szybko i bezproblemowo. I czy to szkło, które jest dodawane do zestawu to może być Nillkin? Z opisu tak by wyglądało. Nie wiem czy spasuje i będzie ok czy szukać czegoś innego. 

Jeśli chodzi o szkło to napewno nie będzie to nillkin, samo szkło wychodzi 30-40zł.

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...