Skocz do zawartości

Etui i coś na ekran


alchm

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygląda Mi4c w szkle FlexibleGlass od 3mk na Mi4i Polecam http://m.imgur.com/a/yt88U

PS te wszystkie białe kropki to drobinki kurzu

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Gdzie zamowiles to szkło? Szukam na eBay i nigdzie nie widzę / mieszkam w UK

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem oryginalny case od Xiaomi. Świetne spasowanie, nie pogrubia telefonu, nie jest śliski. Na początku blokowały się przyciski głośności, ale wyciągnąłem, włożyłem z powrotem i już jest ok. Jeszcze nie miał żadnego przypadkowego drop testu, ale mam nadzieję, że będzie spełniał swoje zadanie.

Piszę o czymś takim:
mi4cohcb2.jpg

Jakby ktoś chciał prawdziwe zdjęcia to pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro podrzucę, bo dzisiaj pora spać i nie chce mi się lustrzanki wyciągać.

Kupowałem na ali. Elastyczny plastik, jakby taki trochę gumowany z zewnątrz (moja poprzednia xperia m miała taką klapkę z tyłu). Kolory są: http://www.aliexpress.com/item/CN0922-in-stock-xiaomi-android-prince-it-s-official-original-mi-4c-smart-leather-covers-for/32476472260.html?spm=2114.031010208.3.20.MwsDAF&ws_ab_test=searchweb201556_2_79_78_77_80_61,searchweb201644_0,searchweb201560_6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pokrowiec ale szkoda że nie jest zabudowany na gorze i na dole :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Tak wygląda Mi4c w szkle FlexibleGlass od 3mk na Mi4i Polecam http://m.imgur.com/a/yt88U

PS te wszystkie białe kropki to drobinki kurzu

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Gdzie zamowiles to szkło? Szukam na eBay i nigdzie nie widzę / mieszkam w UK

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Napisz do nich bo moja dystrybucję po za PL

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sotom napisał:

Ja polecam szkło hybrydowe 3MK FlexibleGlass. Mam i bardzo sobie cenię. Bardzo dobra ochrona.

 

3 minuty temu, v1sioN napisał:

Z mojej strony także szkło 3MK. Bardzo dobrze spasowane, nie pogrubia tak bardzo ekranu, łatwy montaż.

Szkło z MI4i będzie pasował do MI4c, prawda? http://allegro.pl/wzmocnij-ekran-ultraslim-szklo-3mk-xiaomi-mi-4i-i5693730829.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Nillkina też nie mogę narzekać bo był na serio dobry. Nie palcował tak bardzo. Minus to ostra krawędź. Z drugiej strony wcześniej miałem na Redmi note FLexible glass o 3mk i można powiedzieć że bardzo dobry produkt. Trzeba wspierać też polskie firmy :) 3mk słynie z dobrego dopasowania. Kiedyś sporo od nich kupowałem to nawet dali mi rabat :) 

A co powiecie o tym bo zamówiłem kilka ? Wyglądają na ładne i z otworem na Irde. Podobno oryginały IPAKY . Jestem ciekawy

1.png

2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, AndropaX napisał:

A jak na nim działa edge tap ?

Bez problemu. Kilka razy dla próby użyłem i łapał za każdym razem. Dla mnie akurat ta funkcja nie jest komfortowa.

 

22 godziny temu, Elderbary napisał:

Fajny pokrowiec ale szkoda że nie jest zabudowany na gorze i na dole :)

Nie jest, ale spadając na płaską powierzchnie trafi narożnikami, bo one trochę wychodzą ponad górną i dolną krawędź telefonu.

Ktoś prosił o prawdziwe zdjęcia. Mam nadzieję, że coś widać:

 

 

DSC_1028.JPG

DSC_1029.JPG

DSC_1030.JPG

DSC_1031.JPG

DSC_1032.JPG

DSC_1034.JPG

 

Szkło to jakiś gratisowy noname od Burizy. Czekam na Nillkina, bo Mocolo odesłałem.

Edytowane przez Gumka23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Nillkina też nie mogę narzekać bo był na serio dobry. Nie palcował tak bardzo. Minus to ostra krawędź. Z drugiej strony wcześniej miałem na Redmi note FLexible glass o 3mk i można powiedzieć że bardzo dobry produkt. Trzeba wspierać też polskie firmy 3mk słynie z dobrego dopasowania. Kiedyś sporo od nich kupowałem to nawet dali mi rabat  

A co powiecie o tym bo zamówiłem kilka ? Wyglądają na ładne i z otworem na Irde. Podobno oryginały IPAKY . Jestem ciekawy

1.thumb.png.62454671c65364712ae61ffec2492696.png

2.thumb.png.a1dcf31a78de3d2911e67b952696d230.png

Ten ipaky jest fajny ale ramka psuje całość :/

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gumka23 napisał:

Bez problemu. Kilka razy dla próby użyłem i łapał za każdym razem. Dla mnie akurat ta funkcja nie jest komfortowa.

 

Nie jest, ale spadając na płaską powierzchnie trafi narożnikami, bo one trochę wychodzą ponad górną i dolną krawędź telefonu.

Ktoś prosił o prawdziwe zdjęcia. Mam nadzieję, że coś widać:

 

 

DSC_1028.JPG

DSC_1029.JPG

DSC_1030.JPG

DSC_1031.JPG

DSC_1032.JPG

DSC_1034.JPG

 

Szkło to jakiś gratisowy noname od Burizy. Czekam na Nillkina, bo Mocolo odesłałem.

No i teraz wiem, że to chce :D Trochę drogo ma chińczyk ale no trudno. Nigdzie indziej nie znalazłem a bardzo ładne etui :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś może na MI4c pokrowiec typu Nillkin Nature, ale nieprzezroczysty?? Chodzi mi o case zakrywający wszystkie krawędzie jak i przyciski na nich.

Ja zamowilem w/w przez ciebie etui ale przezroczyste. Dzisiaj lub jutro powinno byc u mnie

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na aliexpress  Xiaomi Mi4C Mi 4c case Brushed PC Back Cover & Aluminum Metal Frame Phone Bags Cases

http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Mi4C-Mi-4c-case-Brushed-PC-Back-Cover-Aluminum-Metal-Frame-Phone-Bags-Cases-For/32493619518.html niestety moim zdaniem pogrubia bardzo telefon. Może ktoś chętny odkupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, k3lt napisał:

Tak sie zastanawiam, po co wy to kupujecie na Aliexpress? Na Allegro masz to samo, i to na dodatek taniej. http://allegro.pl/etui-metal-aluminium-bumper-pokrowiec-xiaomi-mi4i-i5731795848.html

Tak dla mi4i, ale to praktycznie to samo minus wyciecie na podczerwien, tylko kto tego uzywa..

No niestety się nie zgodzę. Dolicz koszty wysyłki z allegro to wyjdzie Ci drożej.

Po co się wymądrzać skoro się czegoś nie przekalkulowało.

Chyba tylko z nudów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, GrzeSek napisał:

Wychodzi 3 zł różnicy. Rili?? 3 zł mniej zapłacić i czekać bóg wie ile na paczkę??

Paczka przyszła w tydzień. Szybciej nieraz niż pocztą polską.

Nie chodzi o oszczędność jak to ująłeś 3 złotych.

Nie rozumiem jak ktoś komuś stawia zarzut, nie sprawdzając swoich argumentów.

Gość napisał, że wychodzi drożej, a ja napisałem, że się minął z prawdą. Tyle.

6 minut temu, Gumka23 napisał:

A chyba największa zaleta polega na możliwości zwrotu bez przyczyny. Odsyłasz za 4zł i nie trzeba się bawić w sprzedaż..

A czy ja ubolewam nad wydatkiem, że muszę to sprzedać etc. To już wasze wyssane z palca teorie. 

Chodzi o pewne zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lukasso napisał:

A czy ja ubolewam nad wydatkiem, że muszę to sprzedać

A czy ja napisałem, że Ty ubolewasz? To Twoja teoria wyssana z palca. Stwierdziłem fakt, którym jest możliwość oddania bez podania przyczyny, jako niewątpliwy plus kupowania na naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...