Skocz do zawartości

Etui i coś na ekran


alchm

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, szymozor napisał:

Ja jestem mega zadowolony to 3 case jaki mam do mi4c, pierwszy silikon, dobry ale wygląda słabo, później miałem ramkę, fajna, ale śliska i na równo z pleckami i szkłem, a tutaj wszystko dobrze i leży i trzyma tez dobrze i chroni :D i kosztował 10 zl :D

A gdzie kupiłeś i ile czasu szło? ;d nie wiem czy przepłacić na aledrogo by mieć zabezpiecznie od początku, czy poczekać i oszczędzić.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aliexpres , teraz szlo dlugo bo ponad miesiaciac, ale zazwyczaj pacKi 2-3 tyg ida, a to juz decyzja do ciebie naleay, jak dla mnie na aliegro niccnie bylo fajnego

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Możesz dać linka albo coś żeby ten wynalazek namierzyć? Nie mogę znaleźć na ALI.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, szymozor napisał:

Dostałem niedawno ipaka i jestem bardzo zadowolony ;-)

95886c3cb52994b3b11e5a7a9c084ba1.jpg

7366cbe5fe234a9a1f15c798a9cdba50.jpg

4660e13f013a034bc44feb73cb479203.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

To nie jest IPAKY tylko to http://www.aliexpress.com/item/New-Hybrid-case-For-xiaomi-mi4C-mi-4i-Luxury-hard-PC-Silicone-Protector-back-cover-cases/32539321102.html?ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_2_10001_10002_10005_10006_10003_10004_62,searchweb201560_1,searchweb1451318400_6149

też mi przyszedł kilka dni temu, też chciałem wstawić fotki, wyprzedziłeś mnie :P

Edytowane przez Matixx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który kolor jest na zdjęciach? Navy blue?

Tak to navy blue

Dostałem niedawno ipaka i jestem bardzo zadowolony ;-)

95886c3cb52994b3b11e5a7a9c084ba1.jpg

7366cbe5fe234a9a1f15c798a9cdba50.jpg

4660e13f013a034bc44feb73cb479203.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

To nie jest IPAKY tylko to http://www.aliexpress.com/item/New-Hybrid-case-For-xiaomi-mi4C-mi-4i-Luxury-hard-PC-Silicone-Protector-back-cover-cases/32539321102.html?ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_2_10001_10002_10005_10006_10003_10004_62,searchweb201560_1,searchweb1451318400_6149

też mi przyszedł kilka dni temu, też chciałem wstawić fotki, wyprzedziłeś mnie

Tak masz racje to ten, ale dziala jak ipaky, i jest jak na chinola bardzo dobre jakosci ;-)

A czy aktywne krawędzie działają ?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Tak dzialaja:)

Mam pytanie do szymonzor czy wycięcia na IR i mikrofon są równo wycięte (symetrycznie) ? Ewentualnie jak możesz wrzucić zdjęcia z góry i dołu.

Sa równo wycięte, i dobrze spasowane ;-)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2015o17:08, goldie77 napisał:

Do mnie dotarło - dokładnie takie jak na zdjęciu.

Dobrze wykonane - plecy gumowane - fajnie 3ma się w ręku. Boki lekko śliskie ale można się przyzwyczaić. Przyciski lekko latają ale dla mnie to nie wada skreślająca.

Aktywne krawędzie nie działają. Spasowanie bardzo dobre - jestem mega zadowolony. I klasycznie elegancko wygląda !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim Mi4C z tym czasem IPAKY nie działają 😄

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Na pewno dotykasz krawędź? Nie bok tylko samą krawędź. Spróbuj od góry dotknąć samej krawędzi osłonki, tak jakby tej części która nachodzi na ekran.

Nie wiem jak to wytłumaczyć potestuj w aplikacji aparat

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

*która wystaje ponad ekran, może tak lepiej to brzmi

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem taki oto piękny pokrowiec http://imgur.com/a/q1aRK  z tyłu jest bardzo fajny gdyż jest matowy/lekko chropowaty dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni. Niestety żegnam się z Mi4c dlatego jeśli ktoś byłby zainteresowany pokrowiec idzie na giełdę :) Case został zakupiony na aliexpress jak wpiszecie aixuan mi4c to wam wyskoczy :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Elderbary napisał:

Ja wczoraj dostałem taki oto piękny pokrowiec http://imgur.com/a/q1aRK  z tyłu jest bardzo fajny gdyż jest matowy/lekko chropowaty dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni. Niestety żegnam się z Mi4c dlatego jeśli ktoś byłby zainteresowany pokrowiec idzie na giełdę :) Case został zakupiony na aliexpress jak wpiszecie aixuan mi4c to wam wyskoczy :)

 

 

O kurcze, wygląda jak papier ścierny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żegnam się z Mi4c

Jak to tak? :/

Oddaje bratu bo swój rozwalił potem wraca do mnie

Wysłane z Xiaomi Libra

Ja wczoraj dostałem taki oto piękny pokrowiec http://imgur.com/a/q1aRK  z tyłu jest bardzo fajny gdyż jest matowy/lekko chropowaty dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni. Niestety żegnam się z Mi4c dlatego jeśli ktoś byłby zainteresowany pokrowiec idzie na giełdę Case został zakupiony na aliexpress jak wpiszecie aixuan mi4c to wam wyskoczy

 

 

O kurcze, wygląda jak papier ścierny!

W dotyku jest szorstkie ale przyjemne. Generalnie polecam

Wysłane z Xiaomi Libra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...