Skocz do zawartości

Konferencja Xiaomi 19.10.2015 z nowym produktem


Durilian

Rekomendowane odpowiedzi

Może i klon ale widać dużo mniejszy.

Poza tym widać na ostatnim zdjęciu jakieś powiązanie z telefonem. Może można "go" przywołać jak batmobil? :)

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

Wlasnie podobno mozna :D Idealne do pokazania "ulubionemu" szefowi

 

- ale szef stanie tu na chwile i sprobuje, no co szef, boi sie? ooooops dlaczego to wjechalo samo na autostrade?

 

Btw Seagway zostal kupiony przez chinska firme ktora nalezy w wiekszosci do Xiaomi :)

 

Takie cos jest fajne na miasto, jak mamy dojechac np do metra (niezbyt duzy problem w Polsce ;) ) ale wymaga miejsca. Nie wiem jak ten akurat model, zazwyczaj te solo,two,hover-wheels nie radza sobie za wygodnie z kraweznikami, terenem.

 

Tyle ze frajda na tym jest mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 15.10.2015o13:36, piotrekp napisał:

 Li Ning już wypuściło smart buty. Nawet chińska apka MiFit ma możliwość sparowania z dwoma modelami. 

Chyba że chodziło Ci o "bardziej smart" buty ;)

Ma ktoś te buty ? Jest na forum jakiś wątek? Za cene 44$ to moze byc spoko jeśli będą dobrej jakości. Po za tym na gearbest mam punkty więc buty wyszłyby mnie 29$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtkson planowałem je kupić ale coś nie wyszło, produkty Li ninga są super dorównują sprzętowi Adidasa czy Nike, mam kilka, także jeżeli wahasz się, bo nie wiesz co to za firma, to na pewno warto, jeżeli za 29$ mozesz to ja bym brał. U nas sam chip do butów kosztuje ok 200-300 zł a gdzie tu cena butów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtkson planowałem je kupić ale coś nie wyszło, produkty Li ninga są super dorównują sprzętowi Adidasa czy Nike, mam kilka, także jeżeli wahasz się, bo nie wiesz co to za firma, to na pewno warto, jeżeli za 29$ mozesz to ja bym brał. U nas sam chip do butów kosztuje ok 200-300 zł a gdzie tu cena butów 

Rozumiem dzięki za odpowiedź tylko czy można ufać rozmiarówce? No i czy mifit będzie przetłumaczony pod te buty?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...