Skocz do zawartości

ALLEGRO - czy warto?


hunter 30-06

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

znalazłem taką ofertę na allegro, jest bardzo przystepna cenowo, ale zastanawiam się czy to nie jakaś ściema, czy ktoś już może kupowal od tego urzytkownika?

http://allegro.pl/xiaomi-mi-note-16gb-4x2-5ghz-3gb-ram-z-pl-gw-fv-i5707387520.html#tabsAnchor

 

Teraz mam na oku Redmi Note 2 Prime, ale jak to się okaże dobrą opcją to bym dołożył te 300 zł i kupił ten.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena na 100% nie zawiera VAT. Sprzedawca chwali się, że wysyłka z Polski (gdzie ma zarejestrowaną działalność) więc napisz do sprzedawcy czy wystawia paragon (bo lewą fakturę VAT można zawsze wystawić). 

No i dodatkowo sprzedawca wystawia wersje towaru, który nigdy nie istniał jak Mi Note / Mi Pad w wersji 32GB... oraz dodatkowo ukradł z naszych aukcji fragmenty regulaminu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj specyfikację telefonu tego gościa i zobacz że jego fon ma slot na karty pamięci a z tego co wiem to ten model tego oryginalnie nie posiada, pozatym żaden nowy Xiaomi niema slotu. Na karty :-) więc to podróbka. Zobacz jego zdjęcia i porównaj z oryginałem mam MI 4 i na allegro widziałem całe mnóstwo jego podróbek

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj specyfikację telefonu tego gościa i zobacz że jego fon ma slot na karty pamięci a z tego co wiem to ten model tego oryginalnie nie posiada, pozatym żaden nowy Xiaomi niema slotu. Na karty :-) więc to podróbka. Zobacz jego zdjęcia i porównaj z oryginałem mam MI 4 i na allegro widziałem całe mnóstwo jego podróbek

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Dzięki za info.

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj specyfikację telefonu tego gościa i zobacz że jego fon ma slot na karty pamięci a z tego co wiem to ten model tego oryginalnie nie posiada, pozatym żaden nowy Xiaomi niema slotu. Na karty :smile: więc to podróbka. Zobacz jego zdjęcia i porównaj z oryginałem mam MI 4 i na allegro widziałem całe mnóstwo jego podróbek

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

 

To, że wkradnie się błąd do specyfikacji nie oznacza, że od razu sprzedawana jest podróbka. 

Natomiast sprzedawca jest na pewno podejrzany, ponieważ ceny są niższe niz sprzedaje producent i dziwnym trafem pasują akurat jak ulał do cen bez podatku VAT :) Nie chciałbym być sędzią ale wszystko wskazuje na to, że sprzedawca wystawia lewe faktury VAT23% i nigdzie nie ma info, że wystawia paragon co jest w jego obowiązku sprzedając telefony komórkowe z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buriza może i masz rację ale taki błąd to nie ortografia. Pozatym widziałem tyle podróbek Mi4 na allegro że tam telefonu bym nie kupił a co do ceny widziałem podróbki droższe od oryginału. Ale napewno nie wszyscy na allegro. To oszuści a tych należy napietnowac

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten sprzedawca jest pewny bo nie mogę o nim info znaleźć http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-prime-lte-3gb-32gb-dual-sim-najtaniej-i5720377245.html

Nie, nie jest pewny, co więcej to jest jakiś cwaniak, nie wie co ma na magazynie, kiedy ew. będzie mieć dostawę, ani kiedy zostanie wysłany towar... Tak na prawdę nie wie nic, ma 2 konta na allegro, na 1 sprzedaje "bez VAT"(paczka idzie prosto z Chin do Ciebie), a na 2 "z VAT" (wysyłka niby z Polski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...