Skocz do zawartości

Mi4C - Czy warto?


Linkos

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, preston2009 napisał:

Mój angielski mówi mi co innego.

To kupisz z VAT:

https://www.ibuygou.com/categories/eu-direct-1.html

Dodasz coś z poza listy i mamy wysyłkę z chin.

Na tej liście nie ma Mi4c, natomiast tutaj: https://www.ibuygou.com/categories/xiaomi-mi4c-1.html

są podane tylko cena "inc VAT", choć nie jest to wysyłka EU-Direct.

Sorry, ale nie kumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, grzegorz1982 napisał:

To tam gdzie jest wysyłka z Europy (EU-DIRECT) to nie ma sie VATu obawiać ? Można w takim razie ciemno kupować bez obawy ze nasz urząd nie naliczy VATu ?

No, taka jest idea, bo on jest już wliczony w cenę.

Niemniej jednak mam wątpliwości (jak wyżej), niewyjaśnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć panowie. Zastanawiam się nad mi4c. Dotarł do mnie wczoraj OPX. Pobawilem się trochę i stwierdzam że szału nie ma. Aparat trochę lepszy od opo. Wykonanie na super poziomie. Ale tak to nic ciekawego.

Może go sprzedam i spróbuje z mi4c. Możecie mi powiedzieć czy będzie lepszy od OPX?ktos trzymał oba w ręce? Jakość wykonania jest zadowalająca? Jaki jest sot na mi4c? Aparat dobry? Nie ma problemu z xposed na miui? Ogólnie to uwielbiacie miui nie? :D są jakieś custom Romy?

Pozdrawiam :)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up 

Osobiście otrzymałem zaproszenie na zakup One Plus X i zacząłem się mocno zastanawiać - powinienem zaclaimować zaproszenie na dniach - ale to szkło mnie trochę jednak powstrzymuje i bateria raczej zbiera średnie opinie

Jest wątek na xda-developers w dziale Mi4c właśnie OPX vs Mi4c i powiem jedno - zaskoczony jestem bo właściwie Mi4c bierze górę nad OPX ma naprawdę duże grono zwolenników - aparat w Mi4c jest chwalony ( kilkanaście próbek zdjęć) bateria itp jedyny zarzut w stronę Mi4c dotąd dokąd prześledziłem (jakieś 8 stron) to to że nie jest dostępny na lajcie globalnie i problem jest z GW ale za to support OPX nie jest wzorcowy no i czepnąć się można samego MIUI

Wczytywałem się też w komentarze również na gsmarena,com pod oboma słuchawkami, ale tam cieżko o konkretny dialog i trzeba czasu żeby wyłapać to co nas interesuje, na xda zajrzałem właściwie szukając tego jak tam wygląda środowisko Custom ROMów dla Mi4c i przypadkiem rzucił mi się w listingu ten wątek - zachęcam do lektury :)

Chyba mogę udostępnić link http://forum.xda-developers.com/mi-4c/general/mi-4c-oneplus-x-t3240885

Edytowane przez Wolnygosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up 

Osobiście otrzymałem zaproszenie na zakup One Plus X i zacząłem się mocno zastanawiać - powinienem zaclaimować zaproszenie na dniach - ale to szkło mnie trochę jednak powstrzymuje i bateria raczej zbiera średnie opinie

Jest wątek na xda-developers w dziale Mi4c właśnie OPX vs Mi4c i powiem jedno - zaskoczony jestem bo właściwie Mi4c bierze górę nad OPX ma naprawdę duże grono zwolenników - aparat w Mi4c jest chwalony ( kilkanaście próbek zdjęć) bateria itp jedyny zarzut w stronę Mi4c dotąd dokąd prześledziłem (jakieś 8 stron) to to że nie jest dostępny na lajcie globalnie i problem jest z GW ale za to support OPX nie jest wzorcowy no i czepnąć się można samego MIUI

Chyba mogę udostępnić link http://forum.xda-developers.com/mi-4c/general/mi-4c-oneplus-x-t3240885

Chciałbym tylko zapytać co tzn problem z GW? Miałeś na myśli GP - czyli Google Play?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@latet

Tutaj bardziej chodzi o globalny support na Europe - według tego co pisze globalna "brać" na xda, i gwarancje door-to-door bo wiadomo że dla chcącego nic trudnego :)

W skrócie po prostu przekazuje do jakich ja wniosków doszedłem po lekturze postów w temacie w których roi się od szczegółowych potyczek  np  procków 801 vs 808 i wyższości grafik Adreno 418 vs 330

Dlatego zachęcam Was do lektury 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2015, 07:37:55, grzegorz1982 napisał:

na ibuygou 1116+68=1184 do tego ewentualny VAT 1456 ewentualnie ubezpieczenie 56 = 1240zł

a nie chciałbym wiecej wydac jak 1100, z tego co widac to nic nie zanosi sie na spadek cen tego modelu

Zapłaciłem 1176 zł za Mi4c 3/32 + dhl + ubezpieczenie DHL + ubezpieczenie od VAT'u więc coś źle liczyszz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem swoje Mi 4c z Spemall.com       przesyłka 17$ odrazu ubezpieczenie od VAT-u Paczka idzie najpierw do Francji a z tamtad do Niemiec i do Polski i przywiózł mi kurier DPD. Około 8-9dni roboczych wszystko zajeło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge bez problemu zamawiac z allegro? są aktualnie raty 0% więc chce skorzystac ale nie wiem czy jest bezpiecznie. Jak jest z gwarancją kupując przez allegro? i czy mi4c nadaje sie dla kogoś kto nie lubi szperać, wgrywać, bawić sie z oprogramowaniem (wiadomo, personalizacja swoją drogą). Czy te telefony są awaryjne żeby martwić się gwarancją? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge bez problemu zamawiac z allegro? są aktualnie raty 0% więc chce skorzystac ale nie wiem czy jest bezpiecznie. Jak jest z gwarancją kupując przez allegro? i czy mi4c nadaje sie dla kogoś kto nie lubi szperać, wgrywać, bawić sie z oprogramowaniem (wiadomo, personalizacja swoją drogą). Czy te telefony są awaryjne żeby martwić się gwarancją? :)

Mam mi4c i mogę powiedzieć na chwilę obecną że nadają się dla takich osób które nie lubią grzebać.

Co do awaryjności wszystko wyjdzie w praniu - telefon jest krótko na rynku.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2015, 20:12:35, Acid napisał:

No ja to pisałem na podstawie mojego MiNote gdzie ten raport jest pięknie robiony i ładnie w 11 linijce wypisuje nazwę wyświetlacza. W Mi4 i Note PRO jest tak samo.

Wydać Mi4c jeszcze ma braki w tym.

Mam pytanie, wiesz może gdzie znajdę model aparatu w tym logu? Wyświetlacz znalazłem ale o aparacie coś nie mogę znaleźć ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolik24 nie robi problemów przy zwrocie, ale zgodnie z obecnym prawem jeżeli zacząłeś korzystać z telefonu i są zerwane folie, to sprzedający ma prawo do odszkodowania za powstałe ślady użytkowania i mogą obniżyć kwotę za telefon o kilka dyszek. Na pewno z tego skorzysta. Więc proszę się nie dziwić. Pieniążki szybko wracają na konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...