Skocz do zawartości

Mi4C - Czy warto?


Linkos

Rekomendowane odpowiedzi

Acid ja nie mowie ze robie wszytko idelanie ale zwyczajnie nie tworzy sie :( ciezko sie tu pomylic. I nie tylko ja wiec raczej opis jest zly.

Co to znaczy ze czekam do konca - jak pisalem ani razu nie wibruje?

Jak klikne pelny raport to pojawia sie natychmiast napis ze raport zostal zapisany. Ale ok czekam i czkam i nic sie nie dziaje. Ile mam czekac? Nic nie wibruje.

Zipa biore przesylam poczta i wtedy go widze ale tresc pliku txt jest zerowa :(

Sposob klikania na procek przynosi plik ale tam nie mam tych wpisow. Jest za to wpis o sharp jaki podalem kilka postow wyzej

Edytowane przez wyzwolenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis jest dobry tylko nie wibruje i trzeba poczekać tak z 2min. Na pasku pojawia się komunikat o tworzeniu raportu. Tej linijki jakoś nie mogę znaleźć. Umnie w 11 linijce pisze  ........bla bla  .... ,mdss_dsi_sharp_rsp61322_1080p_video:1:none

Ps
Dałoby radę jakoś łatwo wyłączać wydajne rdzenie? Mi trochę są bezużyteczne :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis jest dobry tylko nie wibruje i trzeba poczekać tak z 2min. Na pasku pojawia się komunikat o tworzeniu raportu. Tej linijki jakoś nie mogę znaleźć. Umnie w 11 linijce pisze  ........bla bla  .... ,mdss_dsi_sharp_rsp61322_1080p_video:1:none

 

Pojawia Ci jesli robisz z opisu Acida czy z klikania w typ procesora? Bo to roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprecyzowałem :/ . Robiłem jak Acid i 1abc. W pierwszym przypadku pusty plik w zipie, 0 bajtów. W drugim plik utworzony w MIUI/debug_log/bugreport-......zip, dużo bełkotu technicznego. Nie czułem żadnych wibracji na końcu.

Zaraz bo właśnie mi chodzi o ten drugi plik. Właśnie to ten zip. I tam jest plik log gdzie masz ładnie podane w ok 11 linijce co napisałem na początku.

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)W końcu się odważyłem i kupiłem Mi4C od Sklep_TV-SAT. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wczoraj zamówiony. Dzwoniłem do sprzedawcy w sprawie wersji czarnej i info było takie, że w tej chwili pani nie może sprawdzić bo ma mnóstwo telefonów do wysyłki, ale nie ma strachu, bo gdyby nie było czarnego to na pewno w następnej dostawie będzie, a dostawa w najbliższy piątek lub poniedziałek.

No i nic z tego nie wyszło. Po tygodniu oczekiwania na wysyłkę anulowałem zamówienie. Wygląda na to, że czas na zakupy na ibuygou bo nasi handlowcy sprzedają rzeczy których nie mają na stanie oraz mają problem z komunikacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nic z tego nie wyszło. Po tygodniu oczekiwania na wysyłkę anulowałem zamówienie. Wygląda na to, że czas na zakupy na ibuygou bo nasi handlowcy sprzedają rzeczy których nie mają na stanie oraz mają problem z komunikacją.

Ja kupiłem w Sklep_TV-SAT wersje czarną i nie narzekam. Towar zgodny z opisem (Mi4c 32GB). Nie było tylko zdrapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ja mam pytanie - czy ten telefonik ma sciagane plecki? Pytam bo szukam szybkiego tel, z mozliwoscia odblokowania przez podwojne stukniecie w ekran a takze z opcja wymiany plecow. Nie lubie zakladac dodatkowych coverow bo powoduja, ze telefon nie wyglada ani nie trzyma sie tak dobrze, ale lubie miec mozliwosc zmiany tylu telefonu jesli sie porysze lub w jakis sposob uszkodzi. Aaaaa i pytanie jak ze zdjeciami makro w tym telefonie? Bo mi4 totalnie sobie z nimi nie radzi chcac zrobic zdjecie przedmiotu z kilku cm... Ponizej 5cm nie udalo mi sie ani razu zrobic wyraznego zdjecia...

 

Jeszcze jedno - jak wypada w tym telefonie glosnosc i jakosc rozmow telefonicznych? I jak jakosc wyswietlacza? Kolory sa dobrze odwzorowane? W dzien, gdy zaswieci slonce obraz jest czytelny? Jestem zwolennikiem nasyconych barw jak w amoledach, ale procz oneplus x nic co by mnie interesowalo nie ma amoleda a "x" moim zdaniem nie jest wart swojej ceny przy tym ile kosztuje mi4c.

Edytowane przez robercuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek zapłaciłem przez Paypala a kasa doszła w poniedziałek rano. Telefon dostałem wczoraj (tj; czwartek) o godzienie 14. Więc wysyłka z Ibgu i dostarczenie do mnie zajęło 4 dni, więc patrząc na odległość ile paczka pokonała drogi to wynik 4 dni jest bardzo dobry. Podczas konfiguracji miałem możliwość wyboru Polskiego języka więc nie ma żadnych problemów na początku. Potem wgrałem Polskie MIUI (dzięki Acid za poradnik) i wszystko działa jak należy. Wcześniej miałem lumie 820 i windows phone, który teraz w porównaniu do Androida/MIUI wydaje mi się upośledzony. Jak narazie jestem zadowolony. Jedyne co mnie zaskoczyło to podczas robienia zdjęcia przez opcje ubi focus (jeden przedmiot ma byc blisko obiektywu <1m a drugi daleko) niby naciskam, żeby zrobiło zdjęcie i pisze mi żebym nie ruszał telefonem bo robi zdjęcie...hmmm poczekałem 15 sekund i wyłączyłem to bo to chyba trochę za długo mi się wydaje. Jak ktoś może to niech sprawdzi czy też ma ten problem. Odnośnie AnTuTu to 2x wyszło mi 47k i raz 39k. 

A jeszcze odnośnie wykonania to porównałem z moją już leciwą lumia820 to trochę inna epoka :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie - sprowadziłem sobie dwa telefony - Mi4 3 GB LTE oraz Mi4C 3GB 32GB. Mi4 miał być w zamierzeniu dla żony ale zdyskwalifikował go brak nadgryzionego jabłka (no jak nawet Piechociński chodzi na debatę wyborczą z owocami to w telefonie też musi być). No i teraz mam jeden nadprogramowy telefon. Jak sądzicie który ma większe perspektywy. Mi4c niby lepsze parametry ale tez uwolniono źródła Mi4 oraz jego wykonanie. Z dwoma nie będę chodził ... któryś sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czaję się z tym zamówieniem. Na pewno telefon jest oryginalny? Sklep odpowiada, że zdrapki brak.

 

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

 

 

To że nie ma zdapki to nic. MIUIPolska zainstalowane bez problemu, antutu pokazuje mi ok  55k punktów. Nie mam powodu sądzić że jest to podróbka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz bylo pisane, ze wynik w antutu to zaden wyznacznik... a juz napewno nie wyznacznik orginalnosci telefonu. czy ktos majacy mi4c moze odpowiedziec na moje pytanie zadane wczesniej? czy snap 808 jest w miare udana konstrukcja w mi4c? Jak w tym telefonie z przegrzewaniem sie i "utrata mocy"? Pytam bo mam mi4 i zastanawiam sie nad przesiadka na wlasnie mi4c, ale chcialbym cos wiecej sie dowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz bylo pisane, ze wynik w antutu to zaden wyznacznik... a juz napewno nie wyznacznik orginalnosci telefonu. czy ktos majacy mi4c moze odpowiedziec na moje pytanie zadane wczesniej? czy snap 808 jest w miare udana konstrukcja w mi4c? Jak w tym telefonie z przegrzewaniem sie i "utrata mocy"? Pytam bo mam mi4 i zastanawiam sie nad przesiadka na wlasnie mi4c, ale chcialbym cos wiecej sie dowiedziec.

Jest to chyba zbyt młoda konstrukcja by były to już miarodajne spostrzeżenia.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę, że nieaktualne. http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-prime-5-lte-3-32gb-dual-sim-czarny-i5757780217.html ale ja napisałem maila z zapytaniem i zamówienie odbyło się mailowo. Bez problemu. Na drugi dzień od wpłaty miałem telefon :) Wgrane Miuipolska najnowsze bez smieci. Wszystko git.

Jest jakiś program po angilesku/polsku dla xiaomi cos jak Pcsuite itd ? Bo jak podłączam moj tel to mi wyskakuje takie okienko: tylko instalacja jest po chinsku :x

mi.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest jakiś program po angilesku/polsku dla xiaomi cos jak Pcsuite itd ? Bo jak podłączam moj tel to mi wyskakuje takie okienko: tylko instalacja jest po chinsku :x

mi.PNG

Ale do czego program? Co chcesz zrobić, ale nie możesz zrobić teraz, bez programu, o który pytasz? Do kopiowania plików między tel. a Windows nie potrzeba żadnego programu (przynajmniej od Windows Vista w górę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...