Skocz do zawartości

Mi4C - Czy warto?


Linkos

Rekomendowane odpowiedzi

W xiaomi.eu jest to samo. W MIUIPolska dodatkowo jest MiBand.apk. Natomiast wiem, że jeszcze nie do końca jest Mi4c ogarnięty przez nasz skrypt. Jest inna struktura partycji i w sumie nie usuwają się 4 aplikacje chińskie (w tym właśnie MiPilot ale on nie jest tłumaczony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Acid chętnie bym poczekał na mi5 ale cena nie będę tak atrakcyjna jak przy mi4c obstawiam coś koło 400$

400$ to ma byc cena ktora media podadza. Dodaj do tego przynajmniej 100-200$. Tak bylo z MI4C - w Chinach 200$ a dla EU ponad 100$ w wersji 2GB :( czyli 50% wiecej co daje zbyt wysoka cene dla wieszosci z nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz mi Mi4c to ci potwierdzę lub zaprzeczę.

Z innej beczki jak sprawdzić w Mi4c wersję ekranu?

 

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

 

Wejdź w Diagnostykę (*#*#MIUI#*#*) > Narzędzia > Logi > Pełny raport.  Zaczekaj aż tam sobie powibruje i zakończy Generowanie raportu. Log zostanie zapisany w na pamięci USB w /debug_log/, otwórz zip i log który jest tylko za pomocą prawdziwego edytora tekstu czyli nie notatnik windows... ;p I tam będzie ok 17 linijki nazwa producenta ekranu:

------ HW info (/proc/hwinfo) ------
EMMC: Toshiba
DDR: Hynix
LCD: JDI CMD

 

@wyzwolenia moim zdaniem mi5 będzie kosztował tyle co mi4 po premierze czyli najtańsza wersja zapewne 3 GB RAM i 16 ROM około 380/390$ na ibuygou a 4 gb ram i 64 GB ROM 450/460$

Wysłane z mojego MX4

Myślę że ceny Xiaomi będą rozsądne. Natomiast dla nas to będzie coś zupełnie niezależnego od Xiaomi. Jeśli np. na ibuygou będzie masę pre-orederów a ilość telefonów od Xiaomi będzie limitowana (a będzie jak zawsze) to ceny skoczą wyżej. Kto chce mieć najszybciej jak się da Mi5 to niestety zapłaci więcej i to jest naturalne zjawisko na rynku w tych okolicznościach. 

Edytowane przez Acid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś w stanie potwierdzić lub zaprzeczyć, że Mi4c ma problem z OTG?

Na kanale s7lyer'a  w komentarzu potwierdza że OTG działa, ale sam nie potwierdzę 

Jedna z lepszych  recenzji  Mi4c jaką trafiłem na YT kto nie widział polecam - jest pełna 

 

Tutaj zrzut

2q809kx.png

Edytowane przez Wolnygosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupić Mi4C wersja 2gb/16gb ? Mam na myśli wysyłkę bez vat czyli albo z PL, albo z jakiegoś EU warehouse? Na gearbest maja tylko mi4i z EU. Znalazlem na Allegro za 979zł wysylke z polski.. Sprzedawca ma 100% ale żadnego komentarza odnosnie telefonu xiaomi jedynie kamery sjcam. Szukam jak najlepszej oferty. Dodam, że jeśli z PL to jedynie z faktura vat 23%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Myślałem ze jednak piszą cos z sensem, gdyż w jednych markach piszą ze posiadają a w innych ze nie i to mnie zmyliło, bo jak cos są nie pewni to wstawiają "?".

To będzie mój pierwszy chińczyk a z tych telefonów które do tej pory miałem to wszystkie to obsługują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USB w /debug_log/

Problem bo tu generuje sie cos malego. Duzy raport po klikaniu procka pojawil sie duzy ale w USB w miui/debug_log/

Natomiast nie ma tam tej infmacji o ktorej pisaliscie :(

No to oczywiste, że coś źle patrzysz/robisz. Przecież nie wymyśliłem sobie tego. Log o wielkości 2MB (zip) jest w debug_log. Dopiero w tym zip jest plik tekstowy większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zakład, że nie ma? ;) Tworzy się pusty ..

Co można źle kliknąć? Nic.. plik się tworzy zip..

Hm ale czekasz do końca generowania? Pod koniec jeszcze dwa razy wibruje. Poza tym sprawdź z poziomu telefonu bo u mnie na linuxie jakimś dziwnym trafem nie widać pliku zip kiedy podłączę pod PC. Dopiero przeniesienie zip z tego miejsca w inne pokazuje na kompie. Nie wiem czy to linux mi tak robi czy to jest zawsze. Ostatecznie jest tu jakiś bug w MI4c (i nie zdziwiłbym się gdyby tak było faktycznie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...