Skocz do zawartości

Zdjęcia kontaktów z konta google


darwaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukalem na kilku forach, niestety nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Czy jest jakiś sposób bez instalowania dodatkowych aplikacji, aby w kontaktach pojawiły się zdjęcia, które są zapisane na koncie google. Zrobiłem synchronizację kontaktów i danych z kontem google, niestety zdjęcia się nie pojawiają. W ustawieniach mam włączone pokazywanie itd.

Czy ktoś wie co może być przyczyną? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do xiaomi, zasugerowali factory reset.

Wykonałem, ale efekt jest dosyć dziwny,

 

Po wykonaniu dodałem zdjęcia z telefonu do pewnych kontaktów, zrobiłem synchronizację i zadziałało. Zdjęcie było nadal w telefonie, jak i na koncie google ( sprawdzałem na PC).
 
Jednak po zainstalowaniu reszty aplikacji, które normalnie używam (jak WhatsApp, Viber, skype) Problem zaczął się ponownie. Jeśli załączam zdjęcie z telefonu do kontaktu, po synchronizacji zdjęcie znika na telefonie i koncie google. Z drugiej strony, jeśli, dodam zdjęcie na moim komputerze w koncie Google, a następnie zsynchronizuję z telefonem, pojawia się ono na PC i telefonie! Gdy jednak próbowałem zmienić zdjęcie w tym kontakcie na zdjęcie, które posiadam w moim telefonie, znowu ten sam problem, po synchronizacji jest zdjęcie, które było na koncie Google (przesłane na PC).
 
jakiś pomysł, co może być tego przyczyną ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...