Skocz do zawartości

Problem z ladowaniem


Bullsblood

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z ladowaniem. Zdarza się na niektórych ładowarkach i kablach. Np teraz gdy podłączyłem telefon do lapka zaczął swirowac, czyli lądował się i przestawał co pół sukundy przełożyłem kabel do ładowarki i jak ręką odjal. Wcześniej zdarzało mi się to na kablu oryginalnym xiaomi, ale gdy zmienlem na kabel od Samsunga wszystko wracalo do normy. Dlatego myślałem ze jest zepsuty kabel USB. Wczoraj poszedłem do chińczyka i kupiłem jakiś za parę złotych żeby był do czasu aż przyjdzie mi ładowarka tronsmarta. No i za pierwszym razem gdy podłączyłem znów zaczął swirowac ale tylko raz przy każdym kolejnym było już ok. Wiec juz sam nie wiem co jest nie tak czy to kabel ładowarka a może coś nietak z wejściem usb? W sumie rzadko się to zdarza ale wystarczy żeby mnie wkur...ic.

Nagrałem filmik https://youtu.be/7Jkb9HezLd0

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bullsblood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest od razu po podłączeniu, wiec nawet nie zdąży połączyć się z kompem. Wydaje mi się ze takie cuda dzieją się na kablach złej jakości. Na wszystkich innych oryginalnych np z samsunga czy noki jest ok. W sumie to problem był też na kablu od xiaomi, ale nie mam pewności czy był oryginalny, bo miał logo mi na końcu kabla. Zresztą sam juz nie wiem. Mogę powiedzieć ze takie cuda dzieją się na tym chińskim kablu i na tym od xiaomi. Ciekawe jest to ze po kilkunastu sekundach to przerywanie ustaje.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bullsblood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczyć styki w słuchawce wykałaczką z nawiniętą watką nasączoną jakąś chemią, alkoholem albo czyms do czyszczenia elektroniki. 

przewietrz tez powietrzem w sprayu

oczywiscie na wyłączonym fonie

potem przypatrz sięuwaznie na wtyczkę felernych kabelków czy przypadkiem nie są "starte".

identyczny problem miałem w szajsungu note, czyszczenie gniazda i wymiana kabelka na nowy, "nie-zjechany" pomogło. wszyscy mówili ze port do wymiany, a jednak nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...