Jump to content

Dylematy nowego posiadacza Redmi note2 Prime

Rafal_B
 Share

Recommended Posts

23 minuty temu, mkkielce napisał:

Panowie jest pytanie ? czy jest (będzie) aplikacja lub ficzer do xiaomi rn2 typu tap to wake, lub rysowanie gestami na zgaszonym ekranie? 

Raczej wątpię. Xiaomi woli dodawać takie smaczki do nowych telefonów, aby nabijać sprzedaż :).

Panowie, jak zmieniać uprawnienia danej aplikacji, w panelu sterowania -> uprawnienia mam wszystko na szaro czyli nieedytowalne. W aplikacja -> Info o aplikacji -> zarządzanie uprawnieniami to samo.

Edited by Axles

O tego szukałem, poprzednio znalazłem teraz nie mogłem :) Czyli jak to włączę to będę mógł zarządzać i tym samym aplikacje już nie będą pytały o uprawnienia tylko sztywno trzymały się tego co ta ustawię? Te zapytania są jednak przydatne.

Pytanie do zorientowanych, czy obecnie MiFit z naszym romie wspiera w pełni nowego Mi Banda 1S, a konkretnie pulsometr?

Jeśli nie czy jest znana jakaś data przybliżona kiedy nasza szanowana ekipa od ROMu wprowadzą zmiany?

I ogólnie ktoś z Was posiada MiBanda bo mam na PW kilka pytań?

No właśnie chciałem edytować posta bo znalazłem Twoją wypowiedź:

"Właśnie pracuję nad tłumaczeniem ;) Bo w piątek dodam aktualizację do MiFit z pomiarem tętna. Niestety tłumaczenie z chińskiego więc może być nie do końca poprawne.

btw: nowy MiBand ma 3 diody białe i 1 zieloną do tętna."

i zbulwersowanie bo opaska za mała :) a to jak ostatecznie pilnikowałeś?

Witam

Czy ten Rom MIUIPolska_hermes_5.11.12_v7-5.0 jest najnowszy do Redmi Note 2? U mnie TRWP poszło jedynie przez flashify, czy po aktualizacji nowego Romu muszę zainstalować Super SU? Pytam bo Titanium Backup u mnie nie przywraca kopii wykonanych wcześniej a ma Roota z romu 5.10.16 /rozwojowa/ 

Z Titanium Backup pisałem już w którymś wątku, nie działa. Któremuś z moderatorów ponoć działa, ale żadnych szczegółów nie udzielił. Jeden z użytkowników forum napisał zaś, że działa mu TB ale nie na wersji Pro tylko darmowej.

23 godziny temu, Acid napisał:

Miui ma roota. Żadnego super su.

Po zainstalowaniu Super su Titanium Backup w końcu zaczął normalnie przywracać kopie aplikacji, wcześniej na wbudowanym root przywracał w nieskończoność i się zapętlał.

Edited by LEvEL

3 minuty temu, kudlaty.1991 napisał:

Nigdy wcześniej się w to nie bawiłem. Dziś z ciekawości sprawdziłem. Bez wyłączania aplikacji działających w tle. Po 2tyg od zakupu mój RN2 zrobił w antutu ponad 34k. To dobry wynik?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

raczej kiepski, to puste cyferki nie patrz na to bo zrobisz ponownie w tych samych warunkach i będzie pewnie lepiej

Dnia 5.11.2015 at 17:24, eugon napisał:

A myślałem że już kupiłem felernego RD2 primie, u mnie na MIU7 polska, full wipe 44tys w antutu.
Widzę, że to normalne. Więc nie pozostaje nic innego ja usunąć to badziewie jakim jest antutu.

U mnie 50k :\

Screenshot_2015-12-08-20-34-20_com.antutu.ABenchMark.png

Czy da się gdzieś w RN2P zrobić coś na wzór profili i dzięki nim sterować głośnością dzwonków/powiadomień np. dom średnio, praca głośno, noc cicho itd?

W jaki sposób do ekranu logowania dodać coś, mam tylko ikonę szybkiego dostepu do aparatu.

Czy da się gdzieś w RN2P zrobić coś na wzór profili i dzięki nim sterować głośnością dzwonków/powiadomień np. dom średnio, praca głośno, noc cicho itd?

W jaki sposób do ekranu logowania dodać coś, mam tylko ikonę szybkiego dostepu do aparatu.

W motywach kliknij na ludzika

🐇🐄🐏🐞🐔🐥🐁🐅🐃🐀🐓🐁

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...