Skocz do zawartości

Dylematy nowego posiadacza Redmi note2 Prime


Rafal_B

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do zorientowanych, czy obecnie MiFit z naszym romie wspiera w pełni nowego Mi Banda 1S, a konkretnie pulsometr?

Jeśli nie czy jest znana jakaś data przybliżona kiedy nasza szanowana ekipa od ROMu wprowadzą zmiany?

I ogólnie ktoś z Was posiada MiBanda bo mam na PW kilka pytań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałem edytować posta bo znalazłem Twoją wypowiedź:

"Właśnie pracuję nad tłumaczeniem ;) Bo w piątek dodam aktualizację do MiFit z pomiarem tętna. Niestety tłumaczenie z chińskiego więc może być nie do końca poprawne.

btw: nowy MiBand ma 3 diody białe i 1 zieloną do tętna."

i zbulwersowanie bo opaska za mała :) a to jak ostatecznie pilnikowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ten Rom MIUIPolska_hermes_5.11.12_v7-5.0 jest najnowszy do Redmi Note 2? U mnie TRWP poszło jedynie przez flashify, czy po aktualizacji nowego Romu muszę zainstalować Super SU? Pytam bo Titanium Backup u mnie nie przywraca kopii wykonanych wcześniej a ma Roota z romu 5.10.16 /rozwojowa/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Acid napisał:

Miui ma roota. Żadnego super su.

 

 

Po zainstalowaniu Super su Titanium Backup w końcu zaczął normalnie przywracać kopie aplikacji, wcześniej na wbudowanym root przywracał w nieskończoność i się zapętlał.

Edytowane przez LEvEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kudlaty.1991 napisał:

Nigdy wcześniej się w to nie bawiłem. Dziś z ciekawości sprawdziłem. Bez wyłączania aplikacji działających w tle. Po 2tyg od zakupu mój RN2 zrobił w antutu ponad 34k. To dobry wynik?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

raczej kiepski, to puste cyferki nie patrz na to bo zrobisz ponownie w tych samych warunkach i będzie pewnie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.11.2015 at 17:24, eugon napisał:

A myślałem że już kupiłem felernego RD2 primie, u mnie na MIU7 polska, full wipe 44tys w antutu.
Widzę, że to normalne. Więc nie pozostaje nic innego ja usunąć to badziewie jakim jest antutu.

U mnie 50k :\

Screenshot_2015-12-08-20-34-20_com.antutu.ABenchMark.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się gdzieś w RN2P zrobić coś na wzór profili i dzięki nim sterować głośnością dzwonków/powiadomień np. dom średnio, praca głośno, noc cicho itd?

W jaki sposób do ekranu logowania dodać coś, mam tylko ikonę szybkiego dostepu do aparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się gdzieś w RN2P zrobić coś na wzór profili i dzięki nim sterować głośnością dzwonków/powiadomień np. dom średnio, praca głośno, noc cicho itd?

W jaki sposób do ekranu logowania dodać coś, mam tylko ikonę szybkiego dostepu do aparatu.

W motywach kliknij na ludzika

🐇🐄🐏🐞🐔🐥🐁🐅🐃🐀🐓🐁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...