Skocz do zawartości

Tutorial - Pływające okna (dymki czatu)


Eru

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam,

mam pewne pytanie lub nawet jest to problem, otóż posiadam Mi4 i jak mam wiadomość na Messenger nie mam takiego dymku, kółeczka gdzie można  było zwinąć konwersację na pulpit itp, jest to jakiś błąd czy gdzie to i jak można zmienić? Widziałem screeny miui i miał tam użytkownik dymek ten okrągły od czatu messengera, dlatego jak włączyć tą funkcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

U mnie zaczęły działać pływające ikony Yanosika jak odznaczyłem następującą opcję:

ustawienia->Uprawnienia->pozostałe uprawnienia->(zakładka "uprawnienia" u góry ekranu)->Wyświetlanie wyskakujących okien->Yanosik->Zezwól

 

I zaczęło wszystko działać

W przypadku gdy chcecie wyłączyć wyskakujące okienka to ostatnia opcja musi być ustawiona na Odmów

 

Edytowane przez Aro75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

mam problem z powiadomieniami. Zapewne robię głupi błąd.. ale nie mam pomysłu na rozwiązanie. Otóż nie otrzymuję notyfikacji z aplikacji. Próbowałem kilku rozwiązań, może najpierw parę screenów.
 

01 - wersja systemu
02 - ustawienia w aplikacji (messanger)
03 - ustawienia w "autostarcie"
04 - uprawnienia messangera
05 - uprawnienia twittera

Podałem Twittera jako przykład, ponieważ tutaj powiadomienia działają prawidłowo.
W pkt.04 (wyskakujące okna) nie ma różnicy czy jest włączone czy wyłączone - powiadomień brak.

Tak jak wspominałem, prawdopodobnie to jakaś mała głupota, którą po prostu pominąłem - ale nie mam pomysłu. Jakieś sugestie? Z góry dzięki.

01-Android.png02-Messanger_opcje.png03-Autostart.png04-Uprawnienia_Messanger.png05-Uprawnienia_Twitter.png

Edytowane przez mrosi
Można napisać post tak, aby nie zajmował całej strony wątku? Można!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...