Skocz do zawartości
  • 1

Mi4 czy Mi4c


sunkist

Pytanie

Straciłem mojego Mi4 3Gb/16Gb  telefon był dla mnie idealny poza pamięcią room wolałbym więcej ,przeglądam internet i o czarnym mogę zapomnieć ,takowy chciałem ,ostatecznie  zdecydowałem że chyba będzie musiał być biały lecz stanąłem przed wyborem dwóch modeli 

 

XIAOMI MI4 64GB 3GB RAM

XIAOMI MI4C 3GB RAM 32GB ROM

 

cena ta sama

za mi4 przemawia więcej pamięci rom ,lepsze wykonanie (moim zdaniem )

za Mi4c to że jest nowszy i podobno lepszy , minusem jest to że nie ma języka pl ,podejrzewam że to tylko kwestia czasu oraz te dziwne kolory,gdyby był czarny to bym się nie zastanawiał ,może ktoś wie kiedy będzie cały czarny ??

Pomóżcie się  zdecydować :smile: 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

znacie takiego sprzedawce  http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-3-32gb-4g-lte-2sim-bialy-z-polski-f-v-i5715908249.html  twierdzi że oni mają  swój rom z językiem polskim ,możliwe to ??

Tia... nie polecam, w innym temacie już się rozpisałem na temat tego sprzedawcy.

http://miuipolska.pl/forum/topic/6557-zakup-mi-4c-z-przedsprzeda%C5%BCy/

Nie chce mi się tego 2x pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W życiu bym nie pomyślał że taki będzie  problem z kupnem telefonu,znalazłem nie do końca to co bym chciał i tam gdzie bym chciał. Chciałem kupić ponownie u Burizy  lecz on nie ma na stanie tych modeli ,ostatecznie mam do wyboru dwa modele ,

 

 

 Xiaomi Mi4 64 GB 3G WCDMA  3GB RAM   320 $   (niestety biały ale myślę że nie będzie źle się  prezentował )

 

 Xiaomi Mi4c  3GB RAM 32GB                      320 $    ( tu jest wybór koloru tylko nie wiem czy on jest na stanie bo nigdzie go nie ma a Goldway ma )

 

w sumie Lte nie potrzebuje ,dużo pamięci Tzn więcej niż 16 GB ,już tak ,pewnie 32 GB by stykły ale wiadomo że w tym temacie to żadna ilość nie jest za duża.

Dual sim nie koniecznie lecz mógłby się czasem przydać.No i zakup u Goldwaya jakoś mi nie leży ,nie znam angielskiego aby dopytać,a razie czego. 

Pomóżcie podjąć decyzje :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tego co wiem białem mi4 wygrywa z czarnym ze względu na aluminiwą ramke. W czarnym jest ona lakierowana a jak wiadomo lakier odłazi i słabo to wygląda. Biały całkiem fajnie sie prezentuje. Zresztą mi4 jest na moje lepszą opcją od mi4c, do tego w wersji 3gb ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kiedyś bym białego nawet kijem nie dotknął, ale kupiłem biały Mi4 (bardzo chciałem Mi4, a tylko biała była dostępna) i... Powiem szczerze... Bardziej mi się podoba niż czarna, jakoś tak bardziej "ekskluzywnie" wygląda dla mnie. Oczywiście kolor jest kwestia gustu, ale jeżeli nie odrzuca Cię biały, to brałbym Mi4.

 

//Z25: same here

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...