Skocz do zawartości

Bardzo cichy dzwięk w słuchawce


nitol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tel. mam ponad tytdzień na początku było ok później coś się pochrzaniło i rozmówce ledwo słyszę w słuchawce bardzo cicho rom mam najnowszy V7 może to jakiś bug tego romu zmiana karty sim nie pomaga chciałbym wrócić do starszej wersji romu ale coś mi nie idzie   sciągłem taki  hermes_images_V6.7.10.0.LHMCNCH_20150826.0000.7_5.0_cn ale nieda się go wgrać bo jak podaje ścieżki w mi   flash to po naciśnięciu flash nic się nie dzieje dajcie może jakieś namiary na jakis stabiilny rom dzięki . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wgrać jakieś starsze oprogramowanie miui v6  bez j. Polskiego ale dalej to samo wipe robiłem i nic cicho w słuchawce jak dla mnie to za cicho trochę qr** lipa nowy telefon i cza będzie go sprzedać bo to trochę uciążliwe dziwne bo tak nie było niewiem czego jeszcze spróbować   ,tylko niewiem czasem czy tak faktycznie nie było jak kolega wyżej pisał przez tego mibanda chociaż go niemam ale aplikację otworzyłem niemam pomysłu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Po ostatniej aktualizacji do  MIUI 5.10.22 mam taki problem że słychać mnie jak ze studni i głos od czasu do czasu jest strasznie zniekształcony, ciężko mnie zrozumieć.

Testowałem oba mikrofony (osobno) *#*#64663#*#* i głos nagrywają czysto.

Nie ważne na jaką sieć dzwonię, Szukam opcji "wyłącz redukcje szumów", ale nigdzie tego nie widzę.

Wie ktoś jak wyłączyć jeden z mikrofonów na stałe, aby tylko jeden nagrywał w Redmi Note 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.10.2015, 20:31:05, lukzar napisał:

Witam,

Po ostatniej aktualizacji do  MIUI 5.10.22 mam taki problem że słychać mnie jak ze studni i głos od czasu do czasu jest strasznie zniekształcony, ciężko mnie zrozumieć.

Testowałem oba mikrofony (osobno) *#*#64663#*#* i głos nagrywają czysto.

Nie ważne na jaką sieć dzwonię, Szukam opcji "wyłącz redukcje szumów", ale nigdzie tego nie widzę.

Wie ktoś jak wyłączyć jeden z mikrofonów na stałe, aby tylko jeden nagrywał w Redmi Note 2?

Mam dokładnie to samo moi rozmówcy skarżą się że mnie źle słychać, tak jak opisałeś. Nie jest tak zawsze ale często. Strasznie irytujące. Zna ktoś rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DjLeo napisał:

Mam dokładnie to samo moi rozmówcy skarżą się że mnie źle słychać, tak jak opisałeś. Nie jest tak zawsze ale często. Strasznie irytujące. Zna ktoś rozwiązanie problemu?

Po pierwsze zwiększyć poziomy mikrofonu do 200

Po drugie .. U mnie okazało się, że trzymając telefon w lewej ręce po prostu PALCEM zasłaniam... Mikrofon jest z samego brzegu obudowy, zawsze miałem telefony z mikrofonem po środku. I ot problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda z wciąganiem powietrza przez głośnik działa ale max kilka h (trzeba powtarzać). Przy wciąganiu słychać ewidentne "strzały" (:D) lub pykanie, takie jakby wyciąganie/prostowanie tej folii na głośniczku. Testowałem w diagnostyce i jestem w sumie pewny tego. Jak dmuchniemy to znowu robi sie cicho. Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim? Jak to naprawić (najlepiej w domu)? Ktoś ze sprawnym głośnikiem mógłby to sprawdzić? Za szkody nie ponoszę odpowiedzialności :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
8 minut temu, nitol78 napisał:

Wczoraj przyszedł mi głośnik z Aliexpres wymieniłem go i teraz słuchawka działa super wszystko słyszę głośno i wyraźnie także miałem uszkodzony głośnik jestem zadowolony :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

no to dobrze wiedzieć że jest to uszkodzenie mechaniczne i kombinowanie w sofcie tu nic już nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...