Skocz do zawartości

Ładowarka samochodowa


Wojtkson

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jestem zadowolony z  produktów xiaomi, a moje dotychczasowe ładowarki samochodowe niszczyły się dość szybko(zazwyczaj kabel) to z ciekawości sprawdizłem czy mają w ofercie ładowarki samochodowe i znalazłem: http://www.aliexpress.com/item/100-Original-Xiaomi-Car-Charger-for-All-Xiaomi-Smart-Phone-Suit-Most-Andriod-Phone/32345980341.htmlCzy to jest na pewno oryginalny produkt xiaomi ? Oraz czy w ogóle warto się tym interesować w takiej cenie ? Wydaje się troche dużo ok. 46zł za  ładowarkę samochodową. Może polecicie czy coś porządniejszego(jesli ta xiaomi jest w ogole porządna) lub podobnego w tej cenie znajdę w polsce ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ładowarka impulsowa ponad stówkę, tańsze zaszumiają. Jak ktoś ma cb radio lub wrażliwą inną elektronikę powinien wyłożyć sporą gotówkę, albo tak jak ja, zrobić sobie samoróbkę na np. KA70T05. Ma wydajność prądową do 3A, więc ładowanie tableta i telefonu po 1A idzie pięknie.

Gdyby ktoś chciał taką ładowarkę to może pisać pw. Obudowę trzeba sobie samemu wyczarować.

Edytowane przez ddr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się do końca.. ładowarki potrzebowałem głównie z racji tego, że chińska która była dołączona z rejestratorem jazdy powodowała szum w radiu fm. Po włożeniu ładowarki od Nokii z 2xUSB problem ustał. Koszt 30zł.

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć. Akurat mam samochód w warsztacie i zastanawiano się czy moja standardowa ładowarka Jabra ESC 003 z promocji z Tesco będzie ładować dobrze czy szukać czegoś innegoOgólnie jest na wyjściu 5V - 750 mA. Kabel na razie mam tylko ten z pudełka od telefonu bo jeszcze się nie dorobiłem innego:-)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sisco, daj sobie spokój z tym badziewiem.

Ja polecam Nokia DC-20. Za ok. 40 zł dostajesz solidną ładowarkę 2x1A + dwa kabelki.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5033597471

Wcześniej miałem WhiteEnergy za 20 zł. Zjarała się po 2 miesiącach, paląc także bezpiecznik w aucie.

Baku1991 1A na usb mi jakoś starcza.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sisco, daj sobie spokój z tym badziewiem.

Ja polecam Nokia DC-20. Za ok. 40 zł dostajesz solidną ładowarkę 2x1A + dwa kabelki.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5033597471

Wcześniej miałem WhiteEnergy za 20 zł. Zjarała się po 2 miesiącach, paląc także bezpiecznik w aucie.

Baku1991 1A na usb mi jakoś starcza.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Dzięki za radę. Wezmę albo tę, która Ty radzisz albo Belkina, którego ma kolega i ładuje bez problemu MI4. W ogóle jestem zadowolony bo właśnie dojechalem z Warszawy pod Rzeszów - 330 km jazdy prawie 5 godzin z Yanosikiem bez nawigacji wlaczonej tylko sam Yanosik włączona transmisja, gps - ekran się wyłączał jak nie było powiadomień + kilka sms na stacji paliw i messanger z pełnej baterii zszedł do 78%. Przetestuje jak to wygląda z jakąś nawigacja google włączona non stop jak będę jechał na jakiejś trasie, której nie znam.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 7.04.2016 o 11:34, rzadzu napisał:

 Jest coś ciekawszego posiadającego minimum 2 porty USB niż BlitzWolf BW-C10 - 4 porty i QC3.0 (~45zł na Banggood.com)?

Za tę ceną nie sądzę. Mam BlitzWolfa BW-C5 i jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W ogóle jestem zadowolony bo właśnie dojechalem z Warszawy pod Rzeszów - 330 km jazdy prawie 5 godzin z Yanosikiem bez nawigacji wlaczonej tylko sam Yanosik włączona transmisja, gps - ekran się wyłączał jak nie było powiadomień + kilka sms na stacji paliw i messanger z pełnej baterii zszedł do 78%

Cienko coś.

Przykładowo, przy uruchomionym:

- Yanosiku,

- Google Mapach,

- bluetooth,

- Gps i dane, siłą rzeczy...

Przy podłączonej ładowarce, jedynie zawsze ładuje. Czyli "ilość" podawanego prądu jest okk.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...