Skocz do zawartości

Biały i żółtawy ekran ? Różnica między ekranem Tianma a AUO


Veronique228

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co, może i pomiędzy Redmi Note 2 Prime w wersji AUO i Tianma nie ma aż tak kolosalnej różnicy, ale między moim Redmi Note 2 Prime a Redmi 1 jest i to wyraźna różnica. Mówienie, że kolory są żółte to trochę na wyrost. Ale po prostu ekran jest czytelniejszy przez to na Redmi 1. No i niestety w słońcu Redmi 1 sprawuję się przez to lepiej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł dziś do mnie Xiaomi Redmi Note 2 PRIME i co ciekawe mam ekran AUO, a co jeszcze ciekawsze to moja mama która ma zwykła wersję 16GB i ekran AUO ma bardziej zółtą biel, mimo tego samego ekranu w telefonach, mój jest bardziej bielszy.

Czyli nie mam dziwnych oczu. Mam Prime z AUO i właśnie jest biały. Porównałem z ekranem laptopa, i ten w laptopie wydawał mi się biały.. Po przyłożeniu telefonu okazał się żółty! 

Więc nie wszystkie AUO są brzydko żółte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli nie mam dziwnych oczu. Mam Prime z AUO i właśnie jest biały. Porównałem z ekranem laptopa, i ten w laptopie wydawał mi się biały.. Po przyłożeniu telefonu okazał się żółty! 

Więc nie wszystkie AUO są brzydko żółte. 

Nie masz, a na dowód zdjęcie, mam nadzieję, że widac różnice, bo lustrzanka dziś nie chciała ze mną dobrze współpracować ;/ Dwa zdjęcia, wersja 16GB to ten, który ma większą czcionkę, mniejsza czcionka - wersja Prime.

DSC_0691.JPG

IMG_20151028_143312.jpg

Edytowane przez Veronique228
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, makovic napisał:

Nie wiem jak w innych modelach ale tak czytam i zastanawiam się czy przypadkiem jakiś magik przy porównaniu nie ma włączonego tzw "trybu czytania". Różnie bywa ;)))

 

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

 

Ludzie są głupi, ale bez przesady. Od początku tematu to obaliliśmy i nie ma sensu znowu wracać do tego trybu.

AUO nie musi być żółty, może jest żółciejszy od Tianmy, ale i tak na moje oko jest biały (mam AUO i podług laptopa to śnieżna biel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym trybem czytania to ja się naciąłem. Pamiętam, że wyłączałem w opcjach, ale że jest przełącznik w górnym menu musiałem kiedyś nieświadomie włączyć i przeglądałem ten wątek dość zasmucony. Mam RN2Prime na AUO i biel jest doskonała, nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...