Skocz do zawartości

Problem z jakością rozmów


Radkovich

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, qmax napisał:

Ja zamówiłem ten : http://allegro.pl/glosnik-glosniczek-xiaomi-redmi-redme-note-2-i5744856244.html

Na paragonie miałem "głośnik sony xperia".

Jak dobrze popatrzysz to jest dokładnie taki sam.

A problemu z wymianą nie ma ale pamiętaj że tracisz gwarancję (jeżeli oczywiście ją masz albo nie jest chińska :) ). Ja u siebie olałem gwarancję, bo nie chciało mi się wysyłać do Czech telefonu, niestety potem padł mi dotyk więc musisz uważać na taśmę. Raczej to zbieg okoliczności ale lepiej poszukaj sobie jakiegoś filmiku jak się rozbiera Redmi Note 2.

Gdybyś miał problem to możesz pisać do mnie.

 

Mam z chin więc gwarancja się nie liczy :) Kupie głośnik i spróbuje to zrobić lecz widziałem na jakimś filmiku że kilka rzeczy trzeba tam poodpinać ;) więc będę się bał żeby niczego nie zepsuć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie bac. Trzeba tylko dobrze odpiac dotyk i klawisze boczne bo zapinki sa z drugiej strony i mozna szukac jak sie to robi. Ja chwile kombinowalem za drugim razem bo za pierwszym tylko uchylilem plyte. Widze ze jestes z Krakowa, na alledrogo jest za 15 PLN oferta glosnika wiec moze uda Ci sie szybciej kupic.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, qmax napisał:

Nie ma co sie bac. Trzeba tylko dobrze odpiac dotyk i klawisze boczne bo zapinki sa z drugiej strony i mozna szukac jak sie to robi. Ja chwile kombinowalem za drugim razem bo za pierwszym tylko uchylilem plyte. Widze ze jestes z Krakowa, na alledrogo jest za 15 PLN oferta glosnika wiec moze uda Ci sie szybciej kupic.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Tak, z Krakowa.Dzięki za odpowiedź ale jeszcze zastanawiam się co wybrać ,czy głośnik od Xiaomi czy inny(Xperia J) jak kolega wyżej napisał :) Co myślisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników qmax pablokrakow. Jak działają wam fony po wymianie głośniczka. Ja niestety też mam do wymiany. Znalazłem na allegro taki jak polecał qmax - http://allegro.pl/show_item.php?item=5683871362 ale nie jestem pewny w 100% czy będzie pasował do redmi. Są podane wymiary, może macie stare głośniki żeby porównać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...