Skocz do zawartości

Problem z Bluetooth


sleyoo

Rekomendowane odpowiedzi

Wystąpił problem z podłączeniem fonu do zestawy głośnomówiące w aucie.

Telefon zostaje wykryty i połączony Ale po paru sekundach rozlacza się i znów łączy i tak w kółko.

Mam najnowszy Soft.

Telefon żony zwykly redmi z miui 26.0.0 chodzi bez zarzutu.

Czy ktoś miał coś podobnego?

Redmi Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo z moją słuchają jabra. Poprawiło się po wgraniu kolejnego romu ale potem powróciło. Wymieniłem jabre na inną i tego efektu nie ma. Co zauważyłem stara jabra biała wersje bluetooth 2.0 nową ma 3.0. Prawdopodobnie tu jest problem. Sprawdź jaką masz wersje w radiu.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam ten sam problem, próbuję włączyć choćby piosenkę przez Bluetooth i nie mogę się połączyć (łączy na sekundę i od razu przerywa). Zawsze najnowsza wersja oprogramowania na systemie z jakimś systemem głośnomówiącym Parrot (nie podam w tym momencie modelu, po prostu nie pamiętam, ale trochę to kosztowało i wolałbym, by działało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

U mnie to samo, RN3, ewidentnie jest to wina słuchawki, sprawdzałem w dwóch samochodach.  Czesem dlugo zostaje połączony, innym razem zrywa prawie natychmiast.  Mam 6.3.3 rozwojowe zupełnie nie wiem jak ugryźć ten temat. 

Przed odblokowaniem bootloadera na innym ROM-ie problem nie występował :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam wszystkich, posiadam RN3 Pro i mam podobny problem z smartwatchem Alcatel, łączy i rozłącza, tak w kółko. Zauważyłem jednak że ten problem nie występuje kiedy telefon jest podłączony do ładowarki. Wyłączyłem oszczędzanie energii do aplikacji move i do innych podejrzanych mi procesów w tle lecz nie pomaga. Czy zna ktoś może rozwiązanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Panowie, trafiłem na ten temat. Mam podobny problem ale z  Redmi 4X.

Zestaw BT Premium Skoda. 

Dźwięk co pewien czas - raz na minutę, czasem częściej zaczyna przerywać jakby zasięg BT tracił na kilka sekund. Jest to na dyle mocne, że uciązliwe w użytkowaniu. Zauważyłem, że z niektórymi osobami mogę rozmawiać w miarę bezproblemowo, z innymi jest znacznie ciężej. Ale to mogą też być jakieś zmienne środowiskowe a dla mnie tylko tak odbierane. 


Czy jest jakieś rozwiązanie problemu? MIUI Globalal Stab 8.2.10.0 Redmi 4X z polskiej dystrybucji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez jakiś czas problem z Redmi 4X (a wcześniej z 3S) polegający na zanikaniu połączenia dźwiękowego (połączenie BT niby było). ROM Global Stable. Po aktualizacjach temat teoretycznie zniknął. Teraz znowu trochę walczę - kupiłem Gear S3 i po pierwsze czasem samo z siebie zrywa połączenie z zegarkiem (i jest problem z przywróceniem) - ale to zdarza się rzadko. Większy problem mam z samochodem (Skoda Bolero), opisałem je tutaj -

Ale dzisiaj zrobiłem eksperyment. Wyłączyłem BT w zegarku przed otwarciem samochodu i nadal był problem z połączeniem samochodu z telefonem (nie znajdował telefonu). Pomogło dopiero wyłaczenie BT w telefonie i ponowne włączenie. Tak jakby w BT telefonu zostawały jakieś "śmieci" po połączeniu z zegarkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Poszukuję rozwiązania podobnego problemu z łączeniem BT z radiem Forda Mondeo MK4 z 2014. 

Telefon widzi ford audio ale kiedy próbuję się połączyć wyskakuje komunikat na radiu o sparowaniu i kodzie który muszę wprowadzić w telefonie. Raz mi wyskakuje w telefonie możliwość wprowadzenia wpisuje akceptuję i nic. Innym razem w telefonie nie ma żadnej reakcji. Próbowałem wielokrotnie ale niestety bez rezultatu. Inny telefon Samsunga sparuję się bez problemu.

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi i rozwiązania. MIUI Global 9.5 Stab 9.5.9.0 Redmi Note 4 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Może ktoś będzie szukał jeszcze rozwiązania. Trafiłem na analogiczny problem, co prawda nie z xiaomi ale może być taka sama przyczyna. Telefon udało się sparować po zmianie jego nazwy z takiej w której występowały różne dziwne znaki, w moim przypadku nawiasy na taką gdzie były tylko litery i cyfry.

W dniu 15.05.2018 o 23:55, jin99 napisał:

Poszukuję rozwiązania podobnego problemu z łączeniem BT z radiem Forda Mondeo MK4 z 2014. 

Telefon widzi ford audio ale kiedy próbuję się połączyć wyskakuje komunikat na radiu o sparowaniu i kodzie który muszę wprowadzić w telefonie. Raz mi wyskakuje w telefonie możliwość wprowadzenia wpisuje akceptuję i nic. Innym razem w telefonie nie ma żadnej reakcji. Próbowałem wielokrotnie ale niestety bez rezultatu. Inny telefon Samsunga sparuję się bez problemu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...