Skocz do zawartości

Mi4i -jakie kupić case i szkło hartowane


Niejeden z nas

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam szkło nillkin amazing 9h lub szkło polskiej firmy 3mk. Jedna i druga bardzo dobrej jakości no i dopasowanie na najwyższym poziomie. Case? Jakikolwiek z firm nillkin lub imak. Wybór i rodzaj należy do Ciebie. Ja ostatnio zaszalalem i z nudów zamówiłem podróbke drewna.

Wysłano z Mi4i

post-5615-1443633796,4317_thumb.png

Ale ta podróbka noname akurat.

Wysłano z Mi4i

Edytowane przez bobslej22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem szkło nillkin z tej aukcji http://www.aliexpress.com/item/NILLKIN-Amazing-Nanometer-H-Anti-Explosion-Tempered-Glass-9H-Screen-Protector-Film-For-Xiaomi-m4i-Mi4i/32349974179.html i jestem bardzo zadowolony - kolory super, szkło dobrze przylega i jest dobrze wycięte.

 

Mam też szkło typu no-name za połowę tej ceny i chociaż go nie przyklejałem, to ewidentnie widać, że jest grubsze i ma inną przezroczystość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać co warte są te cuda :-)

wysłałem z tapatalk

Rewelacja. Kupować i się nie zastanawiać. 2,6 dolara. Śmiech na sali a jakość i przede wszystkim wygląd mega

Wysłano z Mi4i

Spasowanie też extra

Wysłano z Mi4i

Jak co to dajcie znać wrzucę adres aukcji

Wysłano z Mi4i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

for Xiaomi mi4i case fashion wood design total 7 colors available free shipping

http://www.aliexpress.com/item/for-Xiaomi-mi4i-case-fashion-wood-design-total-7-colors-available-free-shipping/32419588594.html

(from AliExpress Android)

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Jeżeli chodzi o grubość to niestety o jakieś 30% jest grubszy telefon. Ale fajnie się trzyma w ręku bo ranty są ścięte .

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja kupilem aluminiową ramkę, http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-mi4i-case-metal-PC-back-cover-case-for-xiaomi-m4i-mi4c-Bumper-for-mi4i/32343098281.html  

Telefon wygląda w niej super ale nie polecam. Tylna ścianka powoduje że światło z lampy błyskowej jakoś dziwnie się odbija i powoduje że zdjęcia są jakby zamglone. Więc wróciłem do zwykłego silikonowego etui i kiedy odkryłem że mogę pod nie włożyc kartę miejską to stwierdziłem że już przy nim zostane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, ja do swojego Mi4C zakupilem oryginalne szklo oraz etui od Xiaomi. Tak powiedzial mi sprzedawca.

Szklo pomimo ze dedykowane do MI4C nie przylega dokladnie do calosci ekranu i z kazdej strony mam 1-2mm odstepu od ramki.

Nie sprawdzalem dzialania aktywnych krawedzi bo nie korzystam. Dotyk wydaje sie reagowac troszke gorzej ze szklem niz bez.

Etui jest matowe, lekko chropowate, dobrze trzyma w dloni. Otwarcie i zamkniecie etui uruchamia podswietlenie ekranu.

Etui chroni raczej przed zabrudzeniem i zadrapaniem. Watpie by ekran w tym etui przetrwal upadek nawet z malej wysokosci.

 

image001.jpg

image002.jpg

image003.jpg

image004.jpg

image005.jpg

image006.jpg

image007.jpg

image008.jpg

image009.jpg

Edytowane przez mi_user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam mały problem z odpowiednim zabezpieczeniem telefonu. Do tej pory miałem silikonowe etui plus szkło, ale szkło odklejało mi się, podchodziły dość szybko zacieki na rogach szkła. Wymieniałem je trzy razy myśląc, że może źle przyklejam, ale prawdopodobnie to sylikon w jakiś sposób poważa szkło i stąd taki efekt (mimo, że nie jest idealnie dopasowany do telefonu). Szukam jakiejś innej opcji.

Używał ktoś może czegoś takiego:

https://www.aliexpress.com/item/Original-size-Xiaomi-Mi4-Case-Cover-Stand-100-PU-Leather-Case-for-Xiaomi-Mi4-M4-Cover/32777697759.html

Jeśli tak, to dobrze to wygląda, naklejone szkło nie odchodzi?

Zastanawiałem się nad proponowanym MSVII, wygląda ok, ale ze względu na to, że jest to zwykłe Mi4 to nie chcę zakrywać w całości srebrnej ramki i szukam innego rozwiązania. 

A może ktoś może polecić silikon i do tego szkło, które razem będą dobrze współgrały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...