Jump to content

Mi4 - Wyłączony ekran przy połączeniu przychodzącym


goldstarr
 Share

Recommended Posts

Witam,

mam problem, mianowicie podczas połączenia przychodzącego po otwarciu klapki od flip covera ekran nie zapala się. Telefon jest ciągle wygaszony i dopiero przycisk odblokowania go rozświetla.

 

Dokładniej to smartfon jest noszony we flipcasie, sytuacja wygląda następująco:

Flip case jest zamknięty - > połączenie przychodzące -> otwieram futerał -> ekran się nie włącza, jest czarny, nie widać kto dzwoni (muszę nacisnąć przycisk zasilania aby się włączył)

Flip case otwarty, ekran zablokowany - > połączenie przychodzące -> nie ma problemu, ekran się włącza, widać kto dzwoni i wszystko jest jak powinno być.

Link to comment
Share on other sites

Ale chociaż żeby się świecił i pokazywał kto dzwoni. Ktoś dzwoni otwieram klapkę i ekran jest czarny że nawet nie wiem kto dzwoni i nie mam ekranu odbierania połączeń. Już prościej chyba nie idzie opisać sytuacji.

Edited by Grzegorz Lewandowski
Link to comment
Share on other sites

Z tym że ja teraz mam opcje Smart Cover wyłączoną i jak zasłaniam czujnik to ekran mi się nie wygasza A z tego co napisałeś to powinien. Bardo dziwna sytuacja bo powinien telefon normalnie pokazywać kto dzwoni po otwarciu klapki. Wydaje mi się że to jest jakiś bug a nie problem moich ustawień.

Może ktoś to jeszcze sprawdzić kto używa flip.

Link to comment
Share on other sites

No to zrób jak Ci ZduneX25 polecił. Włącz ta opcje i już.

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

 

Niestety to nie jest rozwiązanie problemu który mnie strasznie wkur..... Nie wierzę że nikt więcej na tym forum nie ma takiego problemu.

Link to comment
Share on other sites

ZduneX25 czy nie uważasz, że jest to nieprawidłowe działanie ?? Dlaczego skoro opcja smart cover jest wyłączona on reaguje na sygnał z czujnika zbliżeniowego. Idąc tym trybem jeżeli nie masz flip covera i wyłączoną opcję smart cover to gdy dzwoni ci telefon w kieszeni po wyjęciu nic nie widzisz oprócz czarnego ekranu, nawet nie wiesz kto dzwoni ??? Nie wydaje mi się żeby to było prawidłowe działanie.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...