Bonek092

Zmiana standardowych ikon?

Recommended Posts

Gdzie znajdę do podmiany ikony zainstalowanych aplikacji w MIUI7? Wchodzę do folderu Miui mods icons ale nie ma tam ikony z zainstalowana aplikacja (GTA VC czy apka RAR).

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Niestety gdy podmienilem ikonę lg PC remote to po zmianie motywu na domyślny i reboocie ikona jest nadal taka sama

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Nie umiem dojść do ładu z ikonami, szukam jak najprostszego rozwiązania.

Używam motywu wbudowanego High Life, nie jest to wersja domyślna.

Jak skopiuję ikony do /data/system/customized_icons/ po restracie jest wszystko ok. Ale jak się apk zaktualizuje podmienia również ikonę.

Nie wiem czy o to chodzi ale próbowałem zrobić wipe cache. Wtedy ikony są pomienione ale wraca to domyślnego motywu, jak zmienię na ten, który chcę,

ikony znowu są złe, ktoś wie jak w sposób trwały to zrobić? Da się wyedytować motyw żeby tam dodać ikony? 

Napisz do mnie na PW, robiłem ostatnio skrypt (dla znajomego), który wydaje się być idealnym również dla Ciebie.

Dnia 4.11.2015o13:14, innyreader napisał:

Nie umiem dojść do ładu z ikonami, szukam jak najprostszego rozwiązania.

Używam motywu wbudowanego High Life, nie jest to wersja domyślna.

Jak skopiuję ikony do /data/system/customized_icons/ po restracie jest wszystko ok. Ale jak się apk zaktualizuje podmienia również ikonę.

Nie wiem czy o to chodzi ale próbowałem zrobić wipe cache. Wtedy ikony są pomienione ale wraca to domyślnego motywu, jak zmienię na ten, który chcę,

ikony znowu są złe, ktoś wie jak w sposób trwały to zrobić? Da się wyedytować motyw żeby tam dodać ikony? 

Dokładnie borykam się z tym samym problemem. Zastanawiam się czy problemem nie są atrybuty. Jeżeli sobie poradziłeś będę wdzięczny za wrzucenie jakiegoś info...

Guest
This topic is now closed to further replies.