Jump to content

Mod na zwiększenie siły wibracji podczas połączenia

drabollo
 Share

Recommended Posts

Witam. Tak jak w temacie. Jest jakiś sposób żeby zwiększyć siłę wibracji podczas połączenia przychodzącego? Bo u mnie na Redmi 2 dosyć często nie czuje że ktoś do mnie dzwoni mając tel w kieszeni. Przestawialem siłę wibracji w ustawieniach dźwięku ale ona działa tylko przy dotyku. A jak by się dało to nawet możliwość ustawienia wzoru wibracji

Wysłany z Redmi 2 2GB 813

No dobrze by było żeby ktoś z programistów się wypowiedział. Kiedyś miałem taką opcję w moim Samsungu na custom Romie. Na oficjalnym forum Miui też ten problem został poruszony ale narazie bez odzewu. Żeby chociaż ktoś wskazał plik w którym można to ręcznie wyedytowac... :-(

Wysłany z Redmi 2 2GB 813

Edited by drabollo

Przecież jest w romie siła wibracji do wyboru tylko nie działa to poprawnie na ostatnim romie, będzie poprawione w następnej wersji.

Ale gdzie to jest? Ja widzę tylko możliwość ustawienia siły wibracji przy dotyku klawiszy

• 2 months later...
Dnia 2.10.2015, 17:02:59, fyme napisał:

Chyba raczej nie bo uaktywnia się dopiero po włączeniu wibracji przy dotknięciu

No właśnie, tak jest. Używam Redmi od kilku dni i wibracje gdy mam ustawiony tryb cichy są w kieszeni niewyczuwalne. Chyba bardziej słychać niż czuć. Ten aspekt wygląda beznadziejnie. Coś ruszyło w tym temacie?

• 2 months later...

Redmi Note 3 Pro - ten sam problem, szczególnie gdy mam wyłączone dźwięki (małe dziecko w domu) i działam tylko na wibracjach - nie idzie usłyszeć lub poczuć w kieszeni tych standardowych wibracji !!!

Czy ktoś ma na to lekarstwo - czy gdzieś jest ukryte miejsce w ustawieniach aby zwiększyć siłę wibracji przy smsach i połączeniach ???

Redmi Note 3 Pro - ten sam problem, szczególnie gdy mam wyłączone dźwięki (małe dziecko w domu) i działam tylko na wibracjach - nie idzie usłyszeć lub poczuć w kieszeni tych standardowych wibracji !!!

Czy ktoś ma na to lekarstwo - czy gdzieś jest ukryte miejsce w ustawieniach aby zwiększyć siłę wibracji przy smsach i połączeniach ???

Ja mam podobną sytuację, też małe dziecko w domu więc załatwiłem sprawę mibandem. Trochę obejście problemu ale się sprawdza zwłaszcza że w pracy mam taki hałas że nawet dzwonka rozkręconego na maxa nie słyszę.

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

Tylko ze u mnie obwieszanie sie gadzetami typu mi-band raczej w gre nie wchodzi. Zegarek wystarszy, drugiego czegos na rece mi noe trzeba, a na prawej nie mam zamiaru nic nosic, ponadto wygladalbym w pracy jak maniak gadzeciarz :-(

Dla mnie to lekki szok zeby nie zrobic opcji zmiany sily wibracji, przez ostatnie 5 lat w roznych telefonach mialem taka opcje, a tu nagle najnowszy telefon xiaomi i taki zonk ! 

Jak cos sie w temacie zmieni bardzo prosze o info, dzieki.

• 1 month later...
  • 1 month later...

To dotyczy tylko tej 1 aplikacji, co więcej inne apki na wzmacnianie wibracji ją "dublują", zamiast wzmacniać... Telefon zamiast mieć 1 powiadomienie dostaje 2, nie odbija się to korzystnie na baterii...