Skocz do zawartości

Mod na zwiększenie siły wibracji podczas połączenia


drabollo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie. Jest jakiś sposób żeby zwiększyć siłę wibracji podczas połączenia przychodzącego? Bo u mnie na Redmi 2 dosyć często nie czuje że ktoś do mnie dzwoni mając tel w kieszeni. Przestawialem siłę wibracji w ustawieniach dźwięku ale ona działa tylko przy dotyku. A jak by się dało to nawet możliwość ustawienia wzoru wibracji

Wysłany z Redmi 2 2GB 813

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze by było żeby ktoś z programistów się wypowiedział. Kiedyś miałem taką opcję w moim Samsungu na custom Romie. Na oficjalnym forum Miui też ten problem został poruszony ale narazie bez odzewu. Żeby chociaż ktoś wskazał plik w którym można to ręcznie wyedytowac... :-(

Wysłany z Redmi 2 2GB 813

Edytowane przez drabollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 2.10.2015, 17:02:59, fyme napisał:

Chyba raczej nie bo uaktywnia się dopiero po włączeniu wibracji przy dotknięciu

No właśnie, tak jest. Używam Redmi od kilku dni i wibracje gdy mam ustawiony tryb cichy są w kieszeni niewyczuwalne. Chyba bardziej słychać niż czuć. Ten aspekt wygląda beznadziejnie. Coś ruszyło w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Redmi Note 3 Pro - ten sam problem, szczególnie gdy mam wyłączone dźwięki (małe dziecko w domu) i działam tylko na wibracjach - nie idzie usłyszeć lub poczuć w kieszeni tych standardowych wibracji !!!

Czy ktoś ma na to lekarstwo - czy gdzieś jest ukryte miejsce w ustawieniach aby zwiększyć siłę wibracji przy smsach i połączeniach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi Note 3 Pro - ten sam problem, szczególnie gdy mam wyłączone dźwięki (małe dziecko w domu) i działam tylko na wibracjach - nie idzie usłyszeć lub poczuć w kieszeni tych standardowych wibracji !!!

Czy ktoś ma na to lekarstwo - czy gdzieś jest ukryte miejsce w ustawieniach aby zwiększyć siłę wibracji przy smsach i połączeniach ???

Ja mam podobną sytuację, też małe dziecko w domu więc załatwiłem sprawę mibandem. Trochę obejście problemu ale się sprawdza zwłaszcza że w pracy mam taki hałas że nawet dzwonka rozkręconego na maxa nie słyszę.

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze u mnie obwieszanie sie gadzetami typu mi-band raczej w gre nie wchodzi. Zegarek wystarszy, drugiego czegos na rece mi noe trzeba, a na prawej nie mam zamiaru nic nosic, ponadto wygladalbym w pracy jak maniak gadzeciarz :-(

Dla mnie to lekki szok zeby nie zrobic opcji zmiany sily wibracji, przez ostatnie 5 lat w roznych telefonach mialem taka opcje, a tu nagle najnowszy telefon xiaomi i taki zonk ! 

Jak cos sie w temacie zmieni bardzo prosze o info, dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...