Skocz do zawartości

Android M Android 6?


Bogas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicieli czy są szansę, przymiarki do MIUI bazującego na M? Z tego co czytam to M jest tylko liftingiem, ale jeśli ma być zoptymalizowane działanie apek tak by bateria dawała radę jeszcze bardziej o smak jest.

No i na ile ta optymalizacja mieści się już w MIUI7?

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na nowych modelach będzie, na starych, nie mam pojęcia. Taka Mi4 dalej jest na 4.4 (nie żebym ubolewał, raczej się ciesze). Jak to mówił kiedyś (chyba Acid) MIUI ma własną numerację i pogoń za nowymi androidami go nie dotyczy. Mają własne rozwiązania, własną nakładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na nowych modelach będzie, na starych, nie mam pojęcia. Taka Mi4 dalej jest na 4.4 (nie żebym ubolewał, raczej się ciesze). Jak to mówił kiedyś (chyba Acid) MIUI ma własną numerację i pogoń za nowymi androidami go nie dotyczy. Mają własne rozwiązania, własną nakładkę.

Jednak bazuje na Andku i kiedyś była informacja, że współpracują z programistami Google.

Nie jest to oddzielny byt.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest oddzielny w tym sensie, że podstawą nadal jest Android, ale MIUI z tego co pisał Acid dość "głęboko" ingeruje w sam system (czy jakoś tag, od strony programistycznej jestem noga i to lewa <3). Moim zdaniem lepiej zostać na dobrym sprawdzonym 4.4 niż bawić się w jakieś upgrady do nowych numerków, które jak widać po 5.0 więcej napsują krwi niż pomogą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Źródło: gizmochina", radziłbym brać poprawkę :D. chociaż modele telefonów od Samsunga, Sony i HTC się potwierdziły.

Sam tytuł wskazuje, że to plotki. Ale telefon wystartował na koniec tego lata, więc to daje „nadzieje”. 

Pewno w Chinach już coś majstrują w sofcie, albo w Indiach. 

Poza tym się serwisy z tym „screenem” rozhuśtały. :)

http://android.com.pl/news/48221-zainteresowani-czy-wasz-smartfon-otrzyma-aktualizacje-do-androida-6-0-marshmallow-mamy-pelna-liste-urzadzen/

XiaomiToday tak samo. ;)

Edytowane przez Bogas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wam z tego numerka? Mój Note Pro ma Androida 5.1.1 i co? Nic. W praktyce zmienił się numerek. Całe MIUI jest takie samo. No właśnie. Nawet jak 6.0 wprowadzi coś tam z baterią czy wydajnością to MIUI ma już swoje rozwiązania.

Z tym gizchina to ja zwykle dzielę ich newsy przez 10...

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...