Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 2 vs Meizu m2


PaganMuffin

Rekomendowane odpowiedzi

Do czego będzie wykorzystywany?

-Hearthstone [musi ruszyć]

-Minecraft tongue.png

-przeglądanie internetu

-FB, Snap, Messenger

-FIFA 

-Starczyć na 2-3 lata

 

XRN 2 - 200$ na xiaomi for sale

M2 note - 799zł w rtv euro agd

Rozglądałem się jeszcze za Mi4c, ale jego cena zbytnio wykracza poza mój budżet [800 zł]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. Redmi 2 wersja 2Gb z 900hz (model 2014811), HSa ruszysz bez problemu (mi działał już na wersji 1Gb więc na 2 powinien śmigać), nie wiem jak majnkrafty, ale cała reszta powinna ładnie banglać no i naprawili w końcu problem z mikrofonem przynajmniej na wersji 811 :). Nie obiecuję, że wystarczy na 3lata (postęp technologiczny jednak jest i za rok ten tel może być już totalnym przeżytkiem), ale od strony wsparcia nie masz się co bać. No i ładny wyświetlacz 4,7". Moja kuzynka sobie model 2Gb bardzo chwali (a przesiadała się z Samsunga Galaxy S3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wydajność to redmi note 2 bez porównania. Rozumiem że rozmiar Ci przeszkadza i wiem w czym rzecz bo wziąłem sobie testowo meizu m2 note (ten sam procek co mniejsza wersja m2) i jednak 5,5 to trochę za dużo. Także jeśli masz pytania co do meizu to wal śmiało.

Mogę też powiedzieć że meizu w porównaniu do starego xiaomi mi2s wypada... słabiej..

Sent from my m2 note using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża jest przepaść między Meizu M2 [600 XFS], a HTC One m7 [450-550]? Mimo budżetu 800 zł może warto mi zejść z ceny jak będzie to spełniać moje wymagania. Długość użytku 2-3 lata w tym budżecie [600] nie byłby raczej brany pod uwagę.

 

EDIT//

@Nezumi, od kiedy ten Zenfone ma być w sprzedaży?

Edytowane przez PaganMuffin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża jest przepaść między Meizu M2 [600 XFS], a HTC One m7 [450-550]? Mimo budżetu 800 zł może warto mi zejść z ceny jak będzie to spełniać moje wymagania. Długość użytku 2-3 lata w tym budżecie [600] nie byłby raczej brany pod uwagę.

 

EDIT//

@Nezumi, od kiedy ten Zenfone ma być w sprzedaży?

 

Meizu M2 nie ma Polskiego jezyka na ta chwile. Wiem, bo mam go w swojej ofercie po 719zł, dla forumowicza jakis rabat by sie znalazl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża jest przepaść między Meizu M2 [600 XFS], a HTC One m7 [450-550]? Mimo budżetu 800 zł może warto mi zejść z ceny jak będzie to spełniać moje wymagania. Długość użytku 2-3 lata w tym budżecie [600] nie byłby raczej brany pod uwagę.

 

EDIT//

@Nezumi, od kiedy ten Zenfone ma być w sprzedaży?

Dziś premiera z tego co wiem. Cena 699zł (niby warto jeszcze spojrzeć na Zenfone Laser za 849zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laser odpada ze względu na snapa 410 w tej cenie ;/ 

Jak Meizu m2 ma się do telefonów z Snapem 6xx?

Nijak, jest daleko w tyle...  i nie wiem co tak się uprzedziłeś do snapa 410, ale jest on lepszy od tego MTK ;-; Przynajmniej 410 + Adreno 303 przebija w testach gier MTK MT 6735 z Mali-T720, przynajmniej takie opinie widuje jak teraz szukam porównań... Ja bym na twoim miejscu snapa 410 z ost. generacji nie skreślał ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...