Skocz do zawartości

Zakup mi 4c


DAMA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Jestem mega niezainteresowany telefonem MI 4c spełnia moje wszystkie oczekiwania odnoście dual sim ( wersja 32 gb rom 3gb ram ) 

 

Mam do was parę pytań. Temat umieszczam tutaj ponieważ nie widzę tego telefonu na liście a jest tak jak by następną wersja  telefonu mi 4

 

Telefon chcę zakupić od naszego kolegi z forum Buriza który zbiera tutaj bardzo pochlebne opinie

 

Ale przechodzę już do interesujących mnie kwestii:

 

1. Czy telefon będzie posiadał chociaż język angielski? z angielskim sobie poradzę ale chińskim już nie bardzo ( krzaczki mnie przerażają )

 

2. Czy przewidywana jest Polska nakładka na ten model ale to podejrzewam pytanie do kolegi Acid??

 

3. Jeżeli będzie polska nakładka to mnie więcej po jakim okresie ( ni chodzi mi o dokładna data tylko ile mnie więcej trwa taki proces )

 

Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem mega niezainteresowany telefonem MI 4c spełnia moje wszystkie oczekiwania odnoście dual sim ( wersja 32 gb rom 3gb ram )

Mam do was parę pytań. Temat umieszczam tutaj ponieważ nie widzę tego telefonu na liście a jest tak jak by następną wersja telefonu mi 4

Telefon chcę zakupić od naszego kolegi z forum Buriza który zbiera tutaj bardzo pochlebne opinie

Ale przechodzę już do interesujących mnie kwestii:

1. Czy telefon będzie posiadał chociaż język angielski? z angielskim sobie poradzę ale chińskim już nie bardzo ( krzaczki mnie przerażają )

2. Czy przewidywana jest Polska nakładka na ten model ale to podejrzewam pytanie do kolegi Acid??

3. Jeżeli będzie polska nakładka to mnie więcej po jakim okresie ( ni chodzi mi o dokładna data tylko ile mnie więcej trwa taki proces )

Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi i pomoc

MIUIPolska będzie, jeżeli Acid dorwie odpowiednie "narzędzia", pewnie dorwiesz nawet jakiś upośledzony polski, ale radzę odrazu po otrzymaniu zrobic aktu do wersji oficjalnej Xiaomi z ang. językiem bo bóg jeden wie co pośrednicy tam walną, chociaż jeżeli bierzesz u burizy to rom powinien być nietknięty

Tapu tap z mi4 tap tap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak go poproszę to chyba ogarnie mi na ten telefon język angielski??  

 

A jak przywołać Acida do tej rozmowy może by się wypowiedział? Ale z tego co widzie ludzie na tym forum są na tyle ogarnięci że raczej Polska wersja będzie na bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A dlaczego sprzedawca był nie polecany? Jakie problemy były ze sprzętem lub problemy podczas zakupu?

Z tego co pamiętam, ich "serwis" jest... jak to delikatnie ująć... beznadziejny? Ludzie się skarżyli, że mieli naprawić jakiś pierduł, a rozwalili masę innych rzeczy, po 2 sprzedawca podchodzi z wielką "łaską" do każdej ew. wymiany sprzętu, a soft który mają wgrany  na swoich telefonach... nawet obok MIUI nie stał... jakaś dziwna kombinacja, problemy ze wszystkim z czym się da. Ktoś tam kupował Redmi 2 w wersji 811 2Gb i sprzedawca nie chciał mu wymienić telefonu (mimo tego, że telefon po prostu nie działał) bo "nie", bo "wszystkie te telefony tak mają" (bzdura etc. Tak więc cwaniak i kombinator, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chce kupić telefon Mi4c sklepie ibuygou, związku z tym mam parę pytań gdyż do tej pory nie kupowałem bezpośrednio z chin tylko za pośrednictwem

1. czy ten sklep oferuje ubezpieczenie przed VATem jeśli tak to ile to kosztuje ?

2. ile kosztuje wysyłka firmą kurierską a ile zwykła poczta (paczka rejestrowana) ?

3. czy to prawda ze ten sklep ma swój serwis w  PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić telefon Mi4c sklepie ibuygou, związku z tym mam parę pytań gdyż do tej pory nie kupowałem bezpośrednio z chin tylko za pośrednictwem

1. czy ten sklep oferuje ubezpieczenie przed VATem jeśli tak to ile to kosztuje ?

2. ile kosztuje wysyłka firmą kurierską a ile zwykła poczta (paczka rejestrowana) ?

3. czy to prawda ze ten sklep ma swój serwis w PL ?

1. 5% wartości zamówienia.

2. Telefon bierz tylko kurierem.

3. Serwisuje Acid ale nie jestem pewien czy tylko pogwarancyjne czy w ramach gwarancji ibuygou też.

Wysłane z mojego Mi 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mam pare pytań:

1.DHL From China kosztuje 17$ + ewentualne ubezpieczenie 2$

Jak bym się zdecydował na tą formę to rośnie ryzyko VATu ?

Do tej pory brałem u pośredników, to oni wysyłali mi zwykła pocztą czas dotarcia to ok. 10dni (odpukać odbyło się bez VATu)

Firmą kurierską jak długo idzie paczka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mam pare pytań:

1.DHL From China kosztuje 17$ + ewentualne ubezpieczenie 2$

Jak bym się zdecydował na tą formę to rośnie ryzyko VATu ?

Do tej pory brałem u pośredników, to oni wysyłali mi zwykła pocztą czas dotarcia to ok. 10dni (odpukać odbyło się bez VATu)

Firmą kurierską jak długo idzie paczka ?

3-5 dni

Wydaje się ok. Dodatkowo już wiele osób kupiło i wysyłka z polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca jest OK, dużo ludzi z forum u niego kupowało Redmi Note2 i Redmi 2. Tylko zaraz po otrzymaniu telefonu polecam zainstalować MIUIPolska (nawet musisz), bo soft od tego sprzedawcy jest... niepewny(?) :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 20 October 2015 at 16:34:29, Tobyasz napisał:

a wie ktoś jak z serwisem u tego sprzedawcy? :-P

Cytat ze strony: - serwis realizowany w naszej firmie, w przypadku niemożliwości naprawy urządzenia wymieniamy go na nowy
 

Czy ktoś już cokolwiek zamawiał u tego sprzedawcy? Wydaje się być wiarygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czy smartfony z ibuygou mają wgrane TWRP i roota i można bez kombinacji instalować MIUI Polska? Bawiłem się kiedyś zmianą recovery itp., ale to było na starym złomie, a trochę się boję to robić na nówce sztuce :D

EDIT: Czy nadal można dostać kod rabatowy do wyżej wymienionego sklepu?

 

Edytowane przez michalj329
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...