Skocz do zawartości

Miui 7- czy widać różnicę względem miui 6?


m4ci3k_sz

Rekomendowane odpowiedzi

Lekkie przycięcia się zdarzają jak zwracasz na to uwagę to zauważysz. By mieć ładowanie pulpitu to musisz się postarać, np. długo pobawić aparatem foto testując różne efekty albo odpalić ze 20 kart w firefoxie. I to nie zawsze uda się wygenerować... łatwiej będzie osiągnąć ładowanie pulpitu jak nie będziesz restartował telefonu przez kilka dni. Czy miui 7 jest lepsze od 6 - moim zdaniem jak jest jakaś różnica to minimalna, jakiejś zasadniczej wyższości 7 nad 6 to ja nie zauważam.


ZduneX25 - Ty masz 3 GB ramu, Mi3 ma tylko 2 ;)

 

//Z25: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restartować fona co kilka dni?

Do tej pory używałem Lumii przez ponad 2 lata, restartowalem go tylko podczas aktualizacji czyli w sumie jakieś kilka razy...

Nie straszcie mnie

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

No a co w tym strasznego? Ile restart Ci zajmie? Minutke?

Ja również praktykuje restarty co kilka dni, telefon się odświeża, ubija niepotrzebne procesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Mi 3 od maja i jedyne problemy jakie mialem to zbity wyswietlacz i czasami nie moge "wpisac" kodu bo co kropke mi urywa.. Wie ktos dlaczego tak sie dzieje? Za zimny ekran/ palce?

Myślę że to wina ekranu/digitizera skoro wymieniałeś

Ją miałem ladowanie pulpitu na stabilnym v6 multilang. Od kiedy jestem na v7 problem zniknął.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

To dobry znak, może się jeszcze dzisiaj przełamię i wrócę do miui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restartować fona co kilka dni?

Do tej pory używałem Lumii przez ponad 2 lata, restartowalem go tylko podczas aktualizacji czyli w sumie jakieś kilka razy...

Nie straszcie mnie

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

No właśnie a tutaj i tak po aktualizacji co tydzień go restartujesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tyle było mojego powrotu do miui 97837952522896acf819c334535a0722.jpg

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Jak tam sprawa aparatu w customach? Dalej zdjęcia są słabe? Czy się coś ostatnio poprawiło? Ostatni raz miałem cusoma 2 miesiące temu i jakość zdjęć była nie do przyjęcia.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...