Skocz do zawartości

MI4C vs MI4


wyzwolenia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Wlasnie mysle czy warto jeszcze kupowac MI4.

MI4C zdaje sie calkiem niezlym zastepnikiem. Niestety ramka jest z tworzywa ale reszta calkiem super.

Widzicie jeszcze jakies inne minusy wersji C?

 

Myslicie ze w przeciagu miesiac cena spadnie? Pytam osob ktore obseruja rynek Xiaomi

Edytowane przez wyzwolenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, są dobrzy, ale.. JDI to jednak JDI :D. Aktualnie Sharp przebija LG w jakości, ale w Mi4c masz totalny random... możesz dostać Sharpa, możesz dostać LG, a nawet AUO...

Kupujac mi4 mozesz dostac sharpa a nie tylko jdi. Sharp przebija masz racje bo wyswietlacze igzo sa duzo lepsze. Tylko xiaomi nie korzysta z igzo. Jakosc sharpa i lg bedzie tutaj taka sama. Tez nie bedzie odbiegac od jdi. Problemem jest auo, tylko moze sa to nowe wyswietlacze auo. Na chwile obecna nie wiesz jak jest. W redmi note 2 masz wyswietlacz aou i jakoscia przebija wyswietlacz w mipadzie. Mam oba i porownywalem. Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujac mi4 mozesz dostac sharpa a nie tylko jdi. Sharp przebija masz racje bo wyswietlacze igzo sa duzo lepsze. Tylko xiaomi nie korzysta z igzo. Jakosc sharpa i lg bedzie tutaj taka sama. Tez nie bedzie odbiegac od jdi. Problemem jest auo, tylko moze sa to nowe wyswietlacze auo. Na chwile obecna nie wiesz jak jest. W redmi note 2 masz wyswietlacz aou i jakoscia przebija wyswietlacz w mipadzie. Mam oba i porownywalem.

Przecież Mi4 ma JDI, Sharp był stosowany przy serii Redmi. Nigdzie nie widziałem informacji o tym, aby przy Mi4 był JDI albo Sharp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście żałuję, że nie zdążyłem zamówić Mi4. 4c niby spoko, ale sprawdzona 4 wydaje się bardziej "premium", kwestia wyświetlaczy, obudowa 4c to sam plastik.. w 4 jest aluminium i np drewniane plecki, to wyróżnia ten telefon tak na pierwszy rzut oka. A skoro Mi4 3GB tak sprawnie działa, to niezbyt przekonuje mnie procesor w 4c. Za to na korzyść 4c: LTE, 32GB ROM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - pisałem do gearbest, ibg, xfs i odp "out of stock". 2GB/16GB LTE jest do dorwania, ale mi zależało na 3GB WCDMA.. Na stronach sklepów są wszędzie, ale jak przychodzi co do czego - brak.

 

Na niekorzyść Mi4c jest póki co MIUI? bo z tym będzie chyba problem, jeśli dobrze rozumiem post Acida w którymś wątku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz lekko przyblizyc problem?

chodzi tylko o jezyk czy co? Bo jesli tylko jezyk to mi akurat ENG nie przeszkadza

Tak przez bliżej nieokreślony czas nie będzie MIUIPolska dla tego tel, jakieś problemy z andkiem 5.1, czyli będziesz zmuszony korzystać z systemu CN, a tego raczej nie polecam, nie ze względu na system, ale ze względu na to co pośrednicy instalują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdybym powiedzial ze kartonik z Xiaomi ma byc orygianlnie zamkniety? Wtedy chyba nie dadza rady co?

Jak sprawdzisz czy nic w środku nie było ruszone? Dorwać np. foliarke to nie problem. XFS ma praktycznie wszystkie tel ładnie zapakowane, ofoliowane etc. a jak otworzysz to w środku znajdziesz ładowarkę EU, które Xiaomi nie daje :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...