Skocz do zawartości

Sklep_TV-SAT - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Czcę kupić telefon Redmi 2 Pro. Czy koś sprawdził już uzytkownika   Sklep_TV-SAT z Allegro ??

http://miuipolska.pl/forum/topic/6476-zbyt-ma%C5%82o-pami%C4%99ci-w-wersji-16gb/ Osoba z tego tematu kupowała tam. Napisz może do niego na PW jak poszła transakcja i jaki jest kontakt ze sprzedającym :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ze względu na dość przychylne opinie na temat sprzedawcy SKLEP_TV_SAT postanowiłem kupić tam Xiaomi mi4c. Telefon zamówiłem tydzień temu (środa, 21 X 2015) i do dziś paczka nie została jeszcze nadana. Czy sprzedawca o zdrowym rozsądku wystawia przedmioty których nie ma w magazynie? Nie dostałem też poinformowany o konieczności czekana na dostawę z Chin. Sprzedawca zarzeka się że jutro ma dotrzeć dostawa.
Już nie wiem, czy domagać się zwrotu pieniędzy, czy uzbroić się w kolejną tonę cierpliwości...

NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój telefon został wysłany bardzo szybko, widocznie sprzedawca miał jeszcze telefony na stanie. Gdy ja kupowałem miał sprzedane około 160 szt. z 999 i też podejrzewałem, że może fizycznie nie mieć tylu telefonów. Teraz już poszło ponad 220 i już mu zabrakło. Trochę loteria, jednak ogólnie ja mogę polecić sprzedawcę bo moją transakcję obsłużył szybko i sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem przez ostatnie 2-3 tygodnie kupa rodaków, bardziej wymagających i znających się mniej więcej na telefonach zaczęło je kupować i dostawy poszły do zera. Nie chcąc nikogo usprawiedliwiać ale sprzedawcy mogli zbyt mało pozamawiać i przez to brakuje lub są opóźnienia.

Z drugiej strony to dobrze że coraz więcej ludzi nie przepłaca kupując masówki u operatorów, liczę na oficjalny krok na Europę.

moto g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna porażka.

Na początek jestem na równi zadziwiony jak i zdegustowany faktem iż sklep SATNET Radosław Chabrzyk ← to jest pełna nazwa (alias www.xiaomi.com.pl, www.sjcam.com.pl, www.królik24.pl) jest rekomendowany przez miuipolska.pl. Mam nadzieję że po zapoznaniu się z opiniami klientów co do jakości obsługi tego sklepu, rekomendacja zostanie cofnięta.

Moja przygoda z tym sklepem zaczęła się jakiś czas temu zakupem popularnego już modelu MI4C poprzez ich konto Allegro: nazwa użytkownika Sklep_TV-SAT.
Telefon został wysłany po trzech dniach od zaksięgowania wpłaty. (był to weekend, więc ani słowa) w końcu przyszedł. Słabo opakowany (w podartej kopercie bombelkowej), bez dowodu zakupu (zatem bez szans na gwarancje) ale cały. Niestety po wyjęciu z pudełka okazało się, że przesłany egzemplarz jest wadliwy. Widać na pierwszy rzut oka bo ramka źle spasowana odstaje od reszty telefonu. Ok. zdarza się. Od razu dzwonie do sprzedawcy (nie podnosi bo po 15-tej nie odbierają telefonów). Zatem szybki mail, reklamacja, odsyłam do sprzedawcy z prośbą o wymianę na inny egzemplarz. Naiwna nadzieja, że sprzedawca wystawiający 100 egzemparzy tego modelu po prostu przepakuje i odeśle inny egzemplarz. Nic bardziej mylnego. 
Tydzień po odesłaniu reklamacji otrzymuje maila o łącznej treści „witam, ten model będzie wysyłany od jutra„
Następne dni beztrosko upływały. Próby interwencji telefonicznej kończyły się zapewnieniem że „jutro wyślemy”. Kolejne próby kontaktu telefonicznego niemożliwe gdyż firma Satnet ma wyłączony telefon. W końcu się dodzwoniłem tyko po to aby usłyszeć że … firam SATNET nie ma prądu i nic nie mogą ustalić. Po kilku dniach założyłem więc spór na Allegro i odstąpiłem od umowy zakupu.
Ocho … coś się ruszyło, jest mail od firmy SATNET.
W mailu otrzymałem informacje że wysłali już telefon i podali mi datę i numer pierwszej przesyłki (w której otrzymałem wadliwy egzemplarz). Ręce mi opadły. Za chwilę kolejny mail w którym pytają co było powodem reklamacji (Reklamacji która od dwóch tygodni jest już u nich w firmie!).
Poinformowałem ich zatem że składam zawiadomienie na Policje. Dalej nic.
Pewnie już są przyzwyczajeni do takiego „przekomarzania” się klientów.
Pomogło dopiero przed sądowe wezwanie do zapłaty. Pieniądze wróciły na konto. Czy to zatem koniec przygód z profesjonalnym sklepem i serwisem SATNET?
Tego jeszcze nie wiem gdyż zostałem oskarżony o zawłaszczenie cennego kabla USB, który mam niezwłocznie zwrócić. (Po raz kolejny, gdyż już raz go odesłałem wraz z reklamowanym telefonem).

Czy warto zaufać firmie SATNET? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami. Jeżeli mój grafomański post wam nie pomógł, może pomoże kilka innych opinii na temat tego sklepu, które znalazłem niestety już po zrobieniu zakupu:


http://www.opineo.pl/opinie/satnet-pl
https://centrumopinii.com/biz/satnet-radoslaw-chabrzyk,101455143.html
http://satnet-radoslaw-chabrzyk.opiniafirmy.pl/

Na koniec jeszcze jedna uwaga, po otrzymaniu pewnej ilości negatywnych komentarzy sklep zmienia konto na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja również u nich kupowałem telefon i nie mogę im nic zarzucić. Mają tylko ogólny problem z czasem dostawy towaru ale kontakt z nimi był ok.

Później zwróciłem telefon i tu też nie miałem problemów, a pieniążki szybko wróciły na konto.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem 2 sztuki xiaomi mi4c czarne. Przyszly 1 czarny 1 bialy ale mniejsza o to.

Wysylka szybka (3 dni)

Dziwna sprawa troche z tym ze na aukcji jest napisane ze daja zdrapke, ja takowej nie dostalem.

Ale nic nie wskazuje na podróbke.

Edytowane przez Pawliko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pawliko napisał:

Kupilem 2 sztuki xiaomi mi4c czarne. Przyszly 1 czarny 1 bialy ale mniejsza o to.

Wysylka szybka (3 dni)

Dziwna sprawa troche z tym ze na aukcji jest napisane ze daja zdrapke, ja takowej nie dostalem.

Ale nic nie wskazuje na podróbke.

Mi4c zdrapki nie otrzymało z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, alladyn07 napisał:

ok a czy sprzedawca dostarcza oryginalną wersję MIUI polską, z możliwością aktualizacji ?

Nie. Dostarcza jakąś chińską mieszankę MIUI z toną niepotrzebnych aplikacji, ale co za różnica jak i tak instalujesz MIUIPolska jedną z 3 metod? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego ten gościu ma 2 aukcje tego samego telefonu które niczym się nie różnią(chyba ze jestem ślepy).
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-lte-2xsim-16gb-wysylka-z-pl-i5716338679.html#tabsAnchor
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-lte-2x-sim-16gb-wysylka-z-pl-i5675977268.html#tabsAnchor
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mogę śmiało kupować na tej aukcji?

 

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-2-pro-lte-16gb-2xsim-wysylka-z-pl-i5673896131.html

 

Kupował ktoś od niego? Telefon będzie na 100% oryginalny? Jest to wersja 2014813 - 4G TDD-LTE(B38 / B39 / B40 / B41: 2555-2655MHz),、FDD-LTE(B3 / B7) 3G TD-SCDMA (1900 / 2100MHz)、WCDMA (850 / 1900 / 2100MHz) 2G GSM (900 / 1800 / 1900MHz)

 

Wszystkie polskie sieci komórkowe oczywiście będą działać? Cena wydaje się bardzo przystępna.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie przejmuj się serwisem ;) w mojej karierze tylko jeden samsung był w serwisie i to z mojej winy :) jak kupujesz od firmy to potem zawsze można ich nękać, i czekać aż się pomylą. 

 

UPDATE 

Byłem i odebrałem osobiście, gratis dostałem breloczek XIAOMI. Mogę polecić mają tone tych telefonów ;D

Edytowane przez zehell
update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...