Skocz do zawartości

Stabilna wersja miui v6 oraz miui v7( wg użytkowników)


Dziara25

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie bardzo mogę znaleźć to o czym piszesz :-D Kiedy daje opcję "pobierz miui" dalej jest tylko strona z najnowszymi wersjami romów do różnych telefonów a starych wersji dalej nie widzę :-D Nezumi czy mógłbyś mi podrzucić linki do wyżej polecanych przez Ciebie wersji zarówno miui v6 jak i v7? Byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie bardzo mogę znaleźć to o czym piszesz :grin: Kiedy daje opcję "pobierz miui" dalej jest tylko strona z najnowszymi wersjami romów do różnych telefonów a starych wersji dalej nie widzę :grin: Nezumi czy mógłbyś mi podrzucić linki do wyżej polecanych przez Ciebie wersji zarówno miui v6 jak i v7? Byłbym wdzięczny

http://roms.miuipolska.pl/ Wystarczyło najechać na "Pobierz MIUI", a nie klikać :P wtedy rozwija się lista :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

5.11.26 żadnych problemów, wszystko smiga, dobijam właśnie do 2,5 dnia na jednym ładowaniu. SoT 5h.

No i ten motyw zimowy z miśkiem w wersji "na imprezę" i "po imprezie" jest super. Świeczki na stole u mnie się palą, pistony V3 w uszach, spotify muzyczka gra, pełny lajt ! Uwielbiam mojego MI4, i ciepło myśle o chłopakach z MIUI PL, bez kitu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

5.11.5   Najlepsze i również dla mnie, próbowałem kilku ale żaden nie trzyma tak dobrze baterii, dzięki  kulig007 . Już  kilka tygodni minęło a wyniki nadal świetne jak i soft. Dziś osiągnąłem wynik ponad 8 SoT przy włączonym ciągle LTE  na automatycznej jasności bez trybów oszczędzania energii. Używałem messengera facebooka i przeglądarki jak i czytnika pdfów i smsów i kilka meczyków w NSS. Średnie wyniki przy używaniu większej liczby aplikacji jak i gier dają wyniki blisko 6h.   

2016-01-13 21.43.33.png

2016-01-13 21.44.06.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ok rozumiem, ale jak wrzuciłem to MIUI to miałem nawet 1,5 GG wolnego. Nic nie instalowalem a RAM ucieka. Czym to może być spowodowane? Zauważyłem również od pewnego czasu że niektóre strony bardzo wolno się ladują i nie ma to znaczenia czy siedze na Wi-fi czy na necie operatora.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś z was stable MIUI 7.1 z xiaomi.eu - jak to działa?

Aktualnie siedzę na MIUI 5.11.5, ale.jest denerwujacy bug w postaci nie wyświetlających się nazw w MiPilot + mój SOT wynosi 3h (zawsze mam taki niski SOT na każdym telefonie w sumie).

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Aktualnie mam 60% baterii i ponad godzinę działania na ekranie, wytrzyma max 3h sot znów e9a5be8e0f5d29d7030eb867d488d16b.jpg

e005b539749e62b650f197bfbbc8f906.jpg718afdf71c1702f180c0cae7db9dd179.jpg

Jeszcze jutro wrzucę screena jak będzie mniej % baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,jako ze jutro dojdzie do mnie Mi4 dla zony,to chciałem sie doinformowac.Czy ktos sie orientuje jaką wersje firmware  moze miec Mi4 ,z ibuygou?

Polecacie wersje 5.11.12/13 ale nie moge jej znalezsc w archiwum MIUI do sciagniecia.

Dawno nie miałem stycznosci z miui i wypadłem z obiegu.Ciezko mi teraz nadrobic zaległosci z forum.

Chciałem sie jeszcze dowiedziec jaka jest najnowsza wersja dla Mi4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mpyro napisał:

Witam,jako ze jutro dojdzie do mnie Mi4 dla zony,to chciałem sie doinformowac.Czy ktos sie orientuje jaką wersje firmware  moze miec Mi4 ,z ibuygou?

Polecacie wersje 5.11.12/13 ale nie moge jej znalezsc w archiwum MIUI do sciagniecia.

Dawno nie miałem stycznosci z miui i wypadłem z obiegu.Ciezko mi teraz nadrobic zaległosci z forum.

Chciałem sie jeszcze dowiedziec jaka jest najnowsza wersja dla Mi4?

Najnowsze są na androidzie 6.0, a od IBG... pewnie dostaniesz multi lub xiaomi.eu.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mpyro napisał:

Witam,jako ze jutro dojdzie do mnie Mi4 dla zony,to chciałem sie doinformowac.Czy ktos sie orientuje jaką wersje firmware  moze miec Mi4 ,z ibuygou?

Polecacie wersje 5.11.12/13 ale nie moge jej znalezsc w archiwum MIUI do sciagniecia.

Dawno nie miałem stycznosci z miui i wypadłem z obiegu.Ciezko mi teraz nadrobic zaległosci z forum.

Chciałem sie jeszcze dowiedziec jaka jest najnowsza wersja dla Mi4?

łap 5.11.5 ROM

mi4 to cancro

Edytowane przez wojtasemaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria na nim świetnie. U mnie mija 8 dzień z 27%. Podczas korzystania z Gazeta.pl czy przeglądaniu neta po wifi procenty schodzą powoli. Jedynie mogę narzekać na połączenia bo 4 razy w ciągu tygodnia zdarzyło mi się, że przerywał głos drugiej osoby lub mój. Raz skończyło się to samoczynnym restartem po zakończeniu rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam jeszcze stable 7.1. Bateria bardzo ładnie się zachowuje, nie mam jakiś problemów, trzasków czy szumów podczas słuchania mp3, GPS szybko łapie i trzyma, jakość rozmów bdb (sieć play, preferowany tryb 3g, włączona redukcja szumów)

f2866afdb7e5e7990b8af343fb0c6e2f.jpg87994479048da7816aab2c8b6278af2b.jpg

P. S.

Wysłane z mi4

Edytowane przez wojtasemaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...