Skocz do zawartości

Problem z zasiegiem w Xiaomi redmi note 2


Weti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Xiaomi Redmi Note 2 i mam problem z zasiegiem bedąc w jednym miejscu zasieg jest  pelny przechodząć do drugiego pokoju zasiegu brak. Karte wkładałem do innego tel i zasieg jest wszedzie, bedąc na otwartym terenie problem ten sam? a i wkladałem karte z innego tel i ten sam problem posiadam karte z plusa prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat karta sim jest nowa bo specjalnie przed kupnem tego tel wymienilem na nowa....

a raczej wina karty nie jest bo wkladalem inne karty z tej samej sieci i innych i bylo tak samo

 

 

etui nie posiadam a gdzie znajde ten model z numerem w tel i rom? 

Edytowane przez Weti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat karta sim jest nowa bo specjalnie przed kupnem tego tel wymienilem na nowa....

a raczej wina karty nie jest bo wkladalem inne karty z tej samej sieci i innych i bylo tak samo

 

 

etui nie posiadam a gdzie znajde ten model z numerem w tel i rom? 

Nr urządzenia masz na pudełku, natomiast rom który posiadasz zobaczysz w informacji o telefonie w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale raczej wipe nic by nie dało bo przed instalacją polskiego miui już tak było z zasięgiem, a tel kupiony na allegro raczej chyba nie jest tel felerny.

A jeśli chodzi o wipe to chyba robiłem po instalacji

Edytowane przez Weti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz sprawdzić zdrapkę, aby się upewnić co do oryginalności urządzenia. Zakupy na Allegro nie są gwarantem oryginalnych urządzeń niestety. Zostaje Ci spróbować jeszcze wymiany karty SIM w salonie, jeżeli to nie pomoże to niestety, ale ja już nie mam pomysłów, zazwyczaj na problemy z softem pomaga wipe, w ostateczności miflash. Zobacz jeszcze jaki masz preferowany typ sieci ustawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jeszcze jaki masz preferowany typ sieci ustawiony.

 

Tu moze byc wlasnie caly problem - jak mialem na 4G a zasieg mojego operatora (threee UK) nie jest dobry w moim miejscu pracy i tak samo sie dzialo, telefon na sile chcial walic na 4G a sygnal ledwo 1 krecha, a gdy calkowicie wyszedlem poza zasieg 4G telefon przelaczal sie na 3G i nagle pelny zasieg - zaloze sie ze wlasnie to jest twoj problem Weti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...